Jump to content



Recommended Posts

Έχω ένα παλιό εξωτερικό δίσκο 2,5" Seagate 500 GB, την τελευταία εβδομάδα έχει πέσει δυο φορές από ράφι από ύψος 1,7 m.

O άτιμος δεν έχει πάθει τίποτα, το HD Sentinel τον δείχνει να έχει υγεία και επιδόσεις 100%. :hehe:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Έχω ένα παλιό εξωτερικό δίσκο 2,5" Seagate 500 GB, την τελευταία εβδομάδα έχει πέσει δυο φορές από ράφι από ύψος 1,7 m.

O άτιμος δεν έχει πάθει τίποτα, το HD Sentinel τον δείχνει να έχει υγεία και επιδόσεις 100%. :hehe:

 

Τώρα κάντο όσο δουλεύει ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Πάρε λίγα vibes.

 

Είναι εφτάψυχος ο δίσκος, έχει πέσει κάτω ένα κάρο φορές, μου τον είχε δώσει Ρωσίδα και μάλλον θα τον έχει ευλογήσει ο Πούτιν.

  • Like 1
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

γιατί δεν κάθεται στο ράφι και πέφτει; ΠΕΤΑ λείπεις κι αναγκάζομαι να κάνω προσωπικά την ανάκριση. ΓΥΡΝΑ πισω.

Χόντας, εκείνο το μήνυμα με το λάδι για το άγχος, μήπως θυμάσαι το όνομα της εταιρείας που αναφερόταν; Βλέπω κάτι με λαδοπροϊόντα στο ιφουντ -όχι φαγώσιμα- αναρωτιέμαι μπας κι ήταν το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

Χόντας, εκείνο το μήνυμα με το λάδι για το άγχος, μήπως θυμάσαι το όνομα της εταιρείας που αναφερόταν; Βλέπω κάτι με λαδοπροϊόντα στο ιφουντ -όχι φαγώσιμα- αναρωτιέμαι μπας κι ήταν το ίδιο.

 

stoned action bronson GIF by VICELAND

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 31 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

γιατί δεν κάθεται στο ράφι και πέφτει;

 

Δεν πέφτει μόνος του, βάζουμε και εμείς το κουλό μας. 

 

πριν 43 λεπτά, το μέλος Rusty_Cookie έγραψε:

Kαι τον Ναβαλνι ευλόγησε ο Πούτιν

 

Άλλη ευλογία θα ήταν αυτή, δεν είναι όλες οι ευλογίες ίδιες.

 

πριν 31 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

λάδι για το άγχος

 

Για  σαλάτα και μαγείρεμα ή για μηχανάκι?

Αν ειναι αυτό που το τρώνε και πάνε βράδυ, να ξέρετε ότι το βράδυ απαγορεύεται η έξοδος :hehe:

 

 

Έγινε επεξεργασία από p55
  • Like 1
  • Agree 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

απαγορεύεται η έξοδος

 

Όχι για μας. Εμείς είμαστε με τους άλλους όχι μ αυτούς οπότε όταν αυτοί μας λένε γιατί είστε έξω είστε μ' αυτούς λέμε όχι, με τους άλλους, όχι μ αυτούς και αυτοί μας αφήνουν.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Και γιατί δεν λες το κλασικό: Ξέρεις ποιος είμαι εγώ ; Εγώ είμαι αντμίν  στο Λάμπη.

 

 

Αυτό το λέω όταν δε πιάνει το ξέρεις που δουλεύω, για να μου σβήνουν τις κλήσεις όταν με σταματάνε οι τροχοτέτοιοι.

 

 

Παράθεση

Δουλευει μονο το "εχω φιλιες με" οχι το "ειμαι  ο" αντμιν του λαμπη

 

Άλλο το 'να άλλο τ' άλλο. Εξηγήστε κάποιος στο παιδί γιατί δε προλαβαίνω.

  • Like 2
  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος Seek & Find έγραψε:

Δουλευει μονο το "εχω φιλιες με" οχι το "ειμαι  ο" αντμιν του λαμπη

 

Ναι, μια φορά το είπα σε ένα σουβλατζίδικο και αντί να μου φτιάξει τα πιτόγυρα  με απ' όλα μου τα έφτιαξε παιδικά.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Rusty_Cookie said:

όταν δε πιάνει το ξέρεις που δουλεύω, για να μου σβήνουν τις κλήσεις όταν με σταματάνε οι τροχοτέτοιοι.


δευτέρα γυμνασίου. Κομπλεξικός, υπερβολικά κοντός φυσικός.
Πέφτει το μολύβι του παιδιού που κάθεται πίσω από μένα, κυλάει δίπλα μου. Το παιδί είναι τρομερά ήσυχο, άριστος μαθητής κι από τους ψηλότερους της τάξης. Ψηλότερος από τον φυσικό. Σκύβουμε ταυτοχρόνως το παιδί κι εγώ να πιάσουμε το μολύβι. Είμαι στο πρώτο θρανίο, οτιδήποτε κάνω φαίνεται. Φωνάζει στο παιδί «τι κάνετε εκεί», του απαντώ «έπεσε το μολύβι κύριε, να το πιάσουμε». Τον σηκώνει στον πίνακα επιτόπου, με αγνοεί.
«Δεν ντρέπεσαι, δυο μέτρα άντρας»
«Δεν έκανα κάτι κύριε, το μολύβι έσκυψα να πιάσω»
«σκασμός, δεν ντρέπεσαι, δυο μέτρα γαϊδούρι». Του αμολάει δυο χαστούκια στο δευτερόλεπτο. Συνεχίζει το μάθημα.

Περνά λίγος καιρός. Ο φυσικός με γυρισμένη πλάτη γράφει στον πίνακα. Κάποιος σφυρίζει. Διακόπτει το μάθημα «ποιος σφύριξε». Δεν απαντά κανείς, γίνεται έξαλλος, αν δεν πείτε ποιος ήταν θα πάρετε όλοι αποβολή. Γίνεται αυτό το πράγμα κάνα δεκάλεπτο. Απειλές, ο κακός χαμός. Τελικά εκείνος που σφύριξε βγαίνει μπροστά. «Εγώ ήμουν κύριε». 
«έλα αμέσως στον πίνακα. Γαϊδούρι, θα σου δείξω εγώ»
Είμαστε όλοι σίγουροι ότι θα τον πάει τουλάχιστον για αποβολή αφού τον χαστουκίσει.
Σηκώνεται το παιδί, άτακτος, μέτριος προς κακός μαθητής, από τους πιο κοντούς της τάξης, πιο κοντός από τον καθηγητή. Τον κοιτάζει όρθιο κάνα δίλεπτο χωρίς να μιλάει. Στο τέλος του λέει: «Τι να σου κάνω; Μισή σταλιά άνθρωπος, σε λυπάμαι. Άντε κάτσε κάτω και μην το ξανακάνεις»

Ποια κλήση βρε δόλιε Κούκι! Για BMW το πέρασες κι ονειρεύεσαι κλήσεις; Έχουν μάτια βρε οι τροχοτέτοιοι. Μάτια και καρδιά!

9 minutes ago, UltraB said:

ΠΕΜΠΤΗ μέρα και συνεχίζουμε!

 


Γενική Ταχυδρομική;

  • Like 1
  • Haha 2
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος p55 έγραψε:

Αφού βάζει φωτό με τον Μητσοτάκη ο κύριος cookie περίμενες να βρεις αποστολή ?

 

Ρε, πιφιφτιφαηβ ρε μπρο, εδώ λέμε περιμένω από 3-4 μαγαζιά πράγματα, δεν ξέρω τι, πώς, γιατί, δε ξέρω καν που είναι, απ' την προ-προηγούμενη παρασκευή.

Ξέρω μόνο πόσο περίπου κόστισαν μιας και έκανα τσεκ άουτ εκείνη την ώρα.  

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.