Jump to content



Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος karmen1983 έγραψε:

Καλημερα κ καλη εβδομαδα σε ολη τη παρεα!

 

Μία ώρα πριν, το μέλος DEADLAZARUS έγραψε:

monday GIF

Καλημέρα, καλή εβδομάδα. 

 

  • Like 1
  • Haha 7
Link to comment
Share on other sites

μίλα μας αρχηγούλη. Γράψε μας κατευθείαν εδώ, τι θερμοκρασία έχεις εκεί που βρίσκεται το σαρκίο σου, να ζεσταθούμε με τον αριθμούλη σου.

Συμπληρώνεις, ποστάρεις: ___ °

Καλή βδομάδα βοιζ εντ γερλζ, μας έφτιαξες Σνιπς!

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Simon said:

Σιβηρία έγινε η Αττική..


όχι, δεν θέλω την εξωτερική θερμοκρασία. Θελω μονάχα τους βαθμούς Κελσίου που έχει αυτήν τη στιγμή ο αρχηγούλης (κι ο Χόντας) οπουδήποτε βρίσκονται. Καλά ο Κούκης είναι ειδική περίπτωση αλλά είναι ηρωικός ο ίδιος οπότε δεν τον ρωτώ. Τους άλλους δύο θέλω.

Να δω αν ανέβηκε ήδη στο μαντέμι ο Αρχηγός και μπήκε σε κάνα φούρνο μπας και ζεσταθεί. Να δω τι θα μου δείξει εδώ το ειδικό όργανο που έχω για να κάνω μετρήσεις.

3 minutes ago, Rusty_Cookie said:

Laughs in -14°C

βρε κάτσε καλά με τα λαφς, ΜΕΣΑ, ΕΚΕΙ που βρίσκεσαι πες μας. Με τα έξω μας έφτιαξες την καρδιά αλλά τα ξέρουμε ήδη.
Καλημέρες Στέλιο (έκλεισα και το AC γιατί ο μεγαλύτερος φόβος μου είναι να έχουμε και κάνα μπλακ άουτ, ελπίζω να αντέξει)

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 6 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

ΜΕΣΑ, ΕΚΕΙ που βρίσκεσαι πες μας

 

Μέσα στο σπίτι κάπου 25 αλλά είμαι στην βεράντα και πίνω καφεδάκι.

 

 

πριν 14 λεπτά, το μέλος salde έγραψε:

(έκλεισα και το AC γιατί ο μεγαλύτερος φόβος μου είναι να έχουμε και κάνα μπλακ άουτ, ελπίζω να αντέξει)

 

Τι είναι αυτό? καινούριο bug? Πάντα το λέγα οτι τα Assasins Creed είναι shitty console peasant games.

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

 Όντως ρε παιδιά. Αυτό το πράγμα με την τρομοειδησεογραφια είναι πια αστείο. Χειμώνας είναι, θα χιονίζει. Χιονίζει σε όλη τη Μακεδονια. Θράκη, Ήπειρο και ορεινή υπόλοιπη Ελλάδα, είμαστε χαλαρά. Άπαξ και πάρουμε πρέφα ότι θα χιονίσει στο King's Landing, τρέχει πανικόβλητη η Cersei στα μπαλκόνια, ο Qyburn ψάχνει να δει τι απόθεματα σε μαζούτ έχει το Red Keep,  και γενικά όλοι περιμένουν το τέλος.

 

#%ες.... του ελέους. :hehe:

  • Like 5
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος Snips έγραψε:

 Όντως ρε παιδιά. Αυτό το πράγμα με την τρομοειδησεογραφια είναι πια αστείο. Χειμώνας είναι, θα χιονίζει. Χιονίζει σε όλη τη Μακεδονια. Θράκη, Ήπειρο και ορεινή υπόλοιπη Ελλάδα, είμαστε χαλαρά. Άπαξ και πάρουμε πρέφα ότι θα χιονίσει στο King's Landing, τρέχει πανικόβλητη η Cersei στα μπαλκόνια, ο Qyburn ψάχνει να δει τι απόθεματα σε μαζούτ έχει το Red Keep,  και γενικά όλοι περιμένουν το τέλος.

 

#%ες.... του ελέους. :hehe:

 

 

giphy.gif

  • Like 2
  • Haha 3
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Snips said:

#%ες.... του ελέους.


Απαγορεύεται από τους κανόνες του thelab.gr να προσβάλεις άλλα μέλη. Υψηλόβαθμα κιόλας. Πσρατηρείς ότι ρωτώ ακατάπαυστα, πόσους έχεις όπου βρίσκεσαι αρχηγέ (αν είσαι μέσα μέσα, αν είσαι έξω έξω, όπως ακριβώς τα έγραψε ο Κουκς, για τον Κουκς δεν αμφέβαλλα), κι ο Αρχηγός μόνο νο γκουντ νάιτ νο γκουντ μόρνινγκ απαντά.
Στο φούρνο του Κωνσταντινέα θα χει παει!
 

Περί αντιδράσεων των ΜΜΕ στο φυσιολογικό κρύο εποχής: ναι βαράει ταβάνι το τρομόμετρο κι οι υστερίες, ειδικά το τηλεοπτικό.
Συμβαίνουν τα εξής όμως: επειδή οι ελληνικές διοικήσεις σε θέματα οργάνωσης είναι γνωστών ικανοτήτων, θέλουν τσίγλισμα για να μην έχουμε χειρότερα. Οι δε μεγάλες πόλεις, κυρίως η Αθήνα που ναι και πιο άμαθη, έχουν σοβαρότερο πρόβλημα με ίδια κατάσταση. Το να χιονίσει στο Νευροκόπι έχει διαφορετικές συνέπειες από το να χιονίσει στην Αττική, μην το παραβλέπετε αυτό οι Βόρειοι.
Παρεμπιπτόντως, από άποψη του πώς αισθάνεσαι την θερμοκρασία, η Αττική έχει χειρότερο κρύο από τα ορεινά. 6 βαθμοί στα Γιάνεννα ή και ψηλότερα είναι πολύ πιο υποφερτοί από 6 βαθμούς εκεί που έμενε πριν ο Μπέρτσεν ή στην Γλυφάδα.
 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.