Jump to content



SFF CASES, BUILDS, HARDWARE


DEADLAZARUS

Recommended Posts

1 ώρα πριν, το μέλος kpetros έγραψε:

Με χαλαει η χειρολαβη

 

Κι εμένα με χαλάει αλλά βγαίνει σίγουρα.

Χάθηκε να βάλουν ένα φίλτρο ακόμα στο πλαϊνό πάνελ ; 

 

 

.thumb.png.d23d52fd40698225920bd4146d683807.png

Link to comment
Share on other sites

38 λεπτά πριν, το μέλος BloodMage έγραψε:

εμενα παλι μου φαινεται σαν μια κακη αντιγραφη του ap201. βασικα ενα κακο παντρεμα του ap201 με το nr200p

 

Αυτο ακριβως ειναι αλλα γιατι κακο?

Δε μου αρεσει πχ. το solid πανελ του nr200p ενω το ap201 ειναι ''μεγαλο'' για sff.

Link to comment
Share on other sites

42 λεπτά πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

 

Αυτο ακριβως ειναι αλλα γιατι κακο?

Δε μου αρεσει πχ. το solid πανελ του nr200p ενω το ap201 ειναι ''μεγαλο'' για sff.

Στο CH160 χαλαει το i/o πανελ που το εχουν βαλει εκει κατω στο πλάι. επισης με χαλαει το χερουλι που αποτι φαινεται βγαιει οποτε οκ. επισης με χαλαει που δεν παιρνει ψυγειο πανω

Ισχυει οτι το 201 ειναι μεγαλο για σφφ, αν υπηρχε μια μικροτερη εκδοχη του θα ηταν τελειο

Link to comment
Share on other sites

Για το ψυγειο ναι. Δε ξερω τι προβλημα εχουν ολοι και δε δινουν υψος στα κουτια.

Το χερουρι ειναι αχρειαστο. Δεν ειναι τοσο μικρο για να κανεις βολτες με το κουτι. Ευτυχως βγαινει.

Το Ι/Ο μου αρεσει εκει διπλα γιατι με βολευει αν και θα ειναι η χαρα του παιδιου με το κουμπι τοσο ευκολα προσβασιμο. Επισης αν καποιος εχει το κουτι στην αριστερη πλευρα, η προσβαση μειωνεται.

Γενικα οκ ειναι. Οχι κατι ιδιαιτερο.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.