Jump to content



Οι ψηφιακές μας φωτογραφίες, δοκιμές κλπ


Recommended Posts

P1000348.jpg

φανταρος DJD σε στιγμες καλλιτεχνικης εμπευσης, Panasonic FZ20 στο auto 1/125 f3.7 iso 80 b/w mode, resize στο photoshop.

P1000306.jpg

Photoshop Virtual Photographer plugin, για την ιστορια προτεραιοτητα διαφραγματος, f4 (λαθος, αν και το 2.8 δεν πιστευω να θολωνε ιδιαιτερα το φοντο), 1/1000, iso80

P1000401.jpg

f4 1/4 iso200 στο χερι, χωρις τριποδα.

P1000364.jpg

f2.8 1/13 iso80, λιγο Photoshop (levels, ισιωμα, contrast, θορυβος, resize).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 16,7k
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ΝTG [10-06-2005 18:32]

Ας βαλω μερικες ακομα μην αρχισω δικο μου χρονικο(βλ δαγ)!!

Εστω σε αυτο αυτο το thread δεν μπορουν οι αδμιν να αρουν τον περιορισμο μεγεθους <100Κβ

Σχεδον καμμια φωτο δεν περναει αυτο τον περιορισμο στα 550χ413 και πρεπει να τις μικρυνω και αλλο!!:mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad: :mad::( :( :( :( :( :( ΠΛΖ!!!?!?

Θελω να ανεβασω και εγω κατι φωτ. και δεν μπορω λογο του περιορισμου. Μπορειτε να μου πειτε εναν ευκολο τροπο να μικρυνω τις εικονες μου χωρις βεβαια να χασουν σε ποιοτητα? Ευχαριστω και sorry για το:OT:

Link to comment
Share on other sites

Για να "χωστάρετε" αλλού φώτος: http://www.imageshack.us/ και http://photobucket.com/

Υ.Γ. O περιορισμός του 550*700 ισχύει και για τα εξωτερικά link απλά μπορείτε να ποστάρετε εικόνες μεγαλύτερες των 100ΚΒ.

Link to comment
Share on other sites

Kai "μια" φωτο ακομη!!Βεβαια δεν ειναι μια αλλα 3 "κολλημενες" με καποιο προγραμμα το οποιο ομως μου χαλασε καπως την ποιοτητα!!Εχω και αλλες αλλα θα ανεβουν απο την αλλη εβδομαδα!!!(το κανονικο της μεγεθος ειναι 7114χ1620 αλλα λογω resized βγηκε αρκετα μακροστενη!!Αυτη θα γινει αφισα!

post-699-1416072050,473_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.