Jump to content



Μην το πετάτε, χαρίστε το εδώ και κάντε κάποιον ευτυχισμένο...


Recommended Posts

Καλημέρα και χρόνια πολλά. Συγχαρητήρια Ζάχο για την προσφορά σου.

Έχω πάρει παλιότερα έναν 2,5" HDD αλλά αν περισσέψει κάποιος (έστω m2 που δεν βλέπω να τους ζητάνε όπως τους EVO) για να μετακομίσει ο δικός μου SATA SSD 120GB στα ανήψια.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα και χρονια πολλα παντα με υγεια.

Δεν το πιστευω οτι υπαρχει ανθρωπος που χαριζει πραγματα σε αλλους:o

Αν λοιπον γινεται,θα ηθελα να μου τυχει ενας ssd ....αν και με την Κυρια τυχη δεν τα εχω και πολυ καλα.

Και παλι να ειμαστε ολοι μας καλα.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, jax7480 said:

SSD M.2 SATA LiteOn 128GB

 

Θα μπορούσα να τον χρησιμοποιήσω αυτόν, αν είναι διαθέσιμος.

Όπως και να έχει, αυτό που κάνεις είναι σπάνιο (και στο πνεύμα τον Χριστουγέννων). 

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια και καλα χριστουγεννα και καλη χρονια. Και ευχαριστουμε και ιδιαιτερα τον Ζαχαρια με την κινησαρα του. εγω θα ηθελα αν υπαρχει, εναν ssd οποιον ναναι, για να βαλω στον υπολογιστη της αδερφης μου μηπως φτιαξει γιατι σερνεται και ειναι κριμα. δεν με νοιαζει η χωρητικοτητα (εφοσον ειναι πανω απο 50 γκιγκα). δεκτος και καποιος πιο μικρος ssd που καποιοι φιλοι εθεσαν προς ανταλλαγη με μεγαλους evo. σας ευχαριστω. καλη χρονια και παλι, να εχουμε με υγεια και χαρες

Link to comment
Share on other sites

Ζαχο χρονια πολλα !! ενδιαφερομαι για ενα οποιοδηποτε δισκο ! επισης εχω μια προταση ! γνωμη μου θα ηταν καλυτερα αφου κανεις συχνα κατι τετοια giveaway να τα κανεις με random number generator αφου ετσι και αλλιως παντα εχεις πολυ ενδιαφερον

 

Link to comment
Share on other sites

Διπλά συγχαρητήρια απο μένα!
Για το λόγο οτι ρώτησα αν πουλάει κάτι σε άλλο forum και μου είπε οτι δεν έχει κάτι αυτή τη στιγμή και σήμερα βλέπω οτι δεν πουλάει αλλά χαρίζει!!!!
Δεν είμαι ενεργό μέλος οπότε δεν μπορώ να ζητήσω κάτι.
Καλορίζικο σε όσους πάρουν!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους

Εγώ δεν θελω κάποιον σκληρο, μιας και ήμουν απο τους τυχερους της προηγούμενης δωρεας!!

Θέλω όμως την σοκολατίτσα ! χααχχαχα

 

Μπράβο αδερφέ για ακόμα μια φορά! Δίνεις χαρά σε πολλούς! :)

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες σε όλους.

 

Θα παρακαλέσω οι:

 

@idonthave (EVO 500GB)

@f117 (750 EVO 250GB)

@alexcrx (NVMe 256GB)

@p55 (EVO 500GB)

@xkandreas (EVO 500GB)

 

Να επικοινωνήσουν με τον χρήστη @junior-21- ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ για να κανονίσουν τα διαδικαστικά της αποστολής. Εννοείται πιστεύω, πως τα έξοδα αποστολής επιβαρύνουν τον παραλήπτη.

 

@Worldwide Ήθελα να ρωτήσω αν σου κάνει ο M.2 SATA 128GB. Αν όχι θα πάει στον επόμενο.

 

  • Like 7
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.