Jump to content



Κοινοβουλευτικές Εκλογές 2023


Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;  

36 members have voted

  1. 1. Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;

    • Νέα Δημοκρατία
      8
    • Σύριζα - Προοδευτική Συμμαχία
      1
    • ΠΑΣΟΚ - Κινάλ
      2
    • Κ.Κ.Ε.
      1
    • Ελληνική Λύση
      0
    • Μέρα 25
      1
    • Άλλο αριστερό κόμμα
      1
    • Άλλο δεξιό κόμμα
      2
    • Δεν θα ψηφίσω
      4
    • Άλλο κεντρώο κόμμα
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 21/05/2023 at 05:00 μμ

Recommended Posts

1 ώρα πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

 

έλα και εσύ τώρα όλη cosco στην Β Πειραιώς  ΝΔ είναι

 

Πραγματικά, το οτι νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα, ενώ προφανώς δεν είσαι πουθενά, είναι πολύ αστείο. Το ότι βρίσκεται εδώ η cosco, δε σημαίνει ότι όλοι οι κάτοικοι είναι υπέρ της cosco, η ότι όλοι οι πολίτες ψήφισαν αυτούς που έφεραν την cosco. Ούτε ότι δεν έγιναν διαμαρτυρίες όταν ερχόταν η cosco. Ούτε ότι δε γίνονται ακόμα και σήμερα διαμαρτυρίες για τις δράσεις της cosco. Και για πολλά άλλα που έγιναν πολύ πριν από την cosco. Γιατί ο κόσμος υπήρχε και πριν από την cosco που απλά κάπου κάποτε την ακούσατε και νομίζετε ότι ξέρετε και από γεωπολιτικά. Ο κόσμος λοιπόν της β Πειραιά, παραδοσιακά (όχι πάντα) ψήφιζε αλλά κόμματα τα οποία ήταν πιο κοντά "στο φτωχό λαό" γιατί τέτοιος λαός ήταν ανέκαθεν ο λαός της β Πειραιά. Νομίζω ξέρεις τι βιωτικο επίπεδο είχε ο Πειραιάς και όλες οι γύρω περιοχές μέχρι και λίγες δεκαετίες πριν. Καλά, "ξερεις", τρόπος του λέγειν. Η ΝΔ λοιπόν, σαν κόμμα απέχει από τους πολίτες αυτών των περιοχών, και αρκετά μάλιστα. Το να βγάζει η β Πειραιά πρώτο σε σταυρούς, πρωτοεμφανιζόμενο υποψήφιο του κυβερνώντος κόμματος, λέει πάρα πολλά. Και κυρίως πρέπει να λέει στους ξερολες πόσο άσχετοι είναι μάλλον. Γιατί από χθες το πόσα βίντεο έχω δει του τύπου "καλά, αφού όλοι τους έβριζαν πως ξαναβγήκαν;" και πόσα "νοθεία έγινε" δε λέγεται. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος LL_NEO έγραψε:

Καλά να είναι η γυναίκα και να χαίρεται τη σύνταξη της αλλά αν όντως δεν τρολαρεις και βγήκε στη σύνταξη στα 30 της, φαντάζομαι καταλαβαίνεις πως δε θα βρεις πολύ συμπόνοια εδώ. 

ποσο νιανια θα πρέπει να τα κάνω, σε δυο ποστ μάλιστα; Πως γίνεται να είσαι εργαζόμενος από το 2012 στην Cosmote  και το 2023 να παιρνεις την σύνταξη στα 40 σου; 
Εκτος αν είχες καμία θεία από αυτές που μπαίνανε στα 20 και στα 35 βγαίνανε στην σύνταξη όταν η εταιρια ήταν δημόσιο, που και πάλι μιλαμε για ΟΤΕ και όχι Cosmote και την εποχή του Αντρέα Παπανδρέου. Η σύνταξη πλέον είναι στα 67. Μόνο εθελούσιες υπάρχουν πιο πριν. Η Cosmote είναι ιδιωτική εταιρια 

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 

Πραγματικά, το οτι νομίζεις ότι τα ξέρεις όλα, ενώ προφανώς δεν είσαι πουθενά, είναι πολύ αστείο. Το ότι βρίσκεται εδώ η cosco, δε σημαίνει ότι όλοι οι κάτοικοι είναι υπέρ της cosco, η ότι όλοι οι πολίτες ψήφισαν αυτούς που έφεραν την cosco. Ούτε ότι δεν έγιναν διαμαρτυρίες όταν ερχόταν η cosco. Ούτε ότι δε γίνονται ακόμα και σήμερα διαμαρτυρίες για τις δράσεις της cosco. Και για πολλά άλλα που έγιναν πολύ πριν από την cosco. Γιατί ο κόσμος υπήρχε και πριν από την cosco που απλά κάπου κάποτε την ακούσατε και νομίζετε ότι ξέρετε και από γεωπολιτικά. Ο κόσμος λοιπόν της β Πειραιά, παραδοσιακά (όχι πάντα) ψήφιζε αλλά κόμματα τα οποία ήταν πιο κοντά "στο φτωχό λαό" γιατί τέτοιος λαός ήταν ανέκαθεν ο λαός της β Πειραιά. Νομίζω ξέρεις τι βιωτικο επίπεδο είχε ο Πειραιάς και όλες οι γύρω περιοχές μέχρι και λίγες δεκαετίες πριν. Καλά, "ξερεις", τρόπος του λέγειν. Η ΝΔ λοιπόν, σαν κόμμα απέχει από τους πολίτες αυτών των περιοχών, και αρκετά μάλιστα. Το να βγάζει η β Πειραιά πρώτο σε σταυρούς, πρωτοεμφανιζόμενο υποψήφιο του κυβερνώντος κόμματος, λέει πάρα πολλά. Και κυρίως πρέπει να λέει στους ξερολες πόσο άσχετοι είναι μάλλον. Γιατί από χθες το πόσα βίντεο έχω δει του τύπου "καλά, αφού όλοι τους έβριζαν πως ξαναβγήκαν;" και πόσα "νοθεία έγινε" δε λέγεται. 


Καθρεφτάκι🪞 όποιος τα λέει είναι εκεί είναι το επίπεδο .

Είμαι πουθενάς , μακάρι να υπήρχαν περισσότεροι πουθενάδες σαν εμένα, πραγματικά μακάρι !

 

Είμαι από το Πέραμα στο προφίλ μου δεν το κρύβω ότι τόσα χρόνια είμαι από εκεί, και μιας που τυχαίνει να είμαι από το Πέραμα ξέρω πολύ καλά τι γίνεται , ξέρω όλα τα άπλυτα και πλυμένα !

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Η δική μου οπτική, δεν έχω ψηφίσει δευτερη φορά κανένα κόμμα οπότε ξεχάστε χαρακτηρισμούς τύπου fanboy (κομματοσκλυλο εν προκειμένου).

 

2000-2008 ΝΔ à χρεοκοπία

 

2008- 2009/10/11 (δεν θυμάμαι) Πασόκ à προκάλεσε πανικό με τον κόσμο να βγάζει καταθέσεις και στέγνωσε η αγορά à ακόμα χειρότερη κατάσταση.

 

2010 πρώτο μνημόνιο –  2015 Χάσαμε την ευκαιρία για πραγματική διαπραγμάτευση, ευκαιρία για κάποιους να πλουτίσουν ακόμα περισσότερο, αυτήν την περίοδο η πιθανότητα να φύγει η Ελλάδα από το € τρομοκρατούσε τους Ευρωπαίους για τις συνέπειες που θα είχε

 

2015,  6 (και ίσως παραπάνω) μήνες πριν την υπογραφή του τρίτου μνημονίου η ΝΔ κάνει κίνηση MAT, κάνει εκλογές για να χρεωθεί ο επόμενος το μνημόνιο, και ποιος ήταν ο επόμενος; Ο ΣΥΡΙΖΑ, οπότε μπορεί να πει «όλοι είμαστε το ίδιο».

 

2015 Ο τότε Σύριζα πάει με αυταπάτες (αλλά καλές προθέσεις) να διαπραγματευτεί, τους λέει ακούστε μάγκες ή θα με ακούσετε ή θα βγούμε από EU και θα σας πάρουμε μαζί μας! Και του απαντάνε στα @@ μας είχαμε 5 χρόνια για να προετοιμαστούμε, οι δικές μας τράπεζες δεν κινδυνεύουν πια. Άντε γεια λοιπόν ! Άρχισαν και οι εκβιασμοί / μορφή πιέσεις με την έλλειψη πακέτου για την ενίσχυση των τραπεζών που οδήγησε σε capital control κτλ.

 

Οπότε με την κίνηση της ΝΔ όχι μόνο χρεώθηκε στο όνομα του ένα μνημόνιο αλλά λόγο της αφέλειας; ονειροπολισμόυ ; χρεώθηκε και τα capital control, το τρίτο μνημόνιο θα ήταν ακριβώς ίδιο με οποιονδήποτε και να έβγαινε στις εκλογές εκτός αν επέλεγε τον δρόμο τις αποχώρησης από την ΕU.  

 

Βαρούφάκης this is Sparta, δικό μας νόμισμα και χρέη στον πάτο σας.

 

Αλέξης κολοτούμπα γιατί δεν ήθελα να χρεωθεί μια ΟΛΙΚΗ χρεωκοπία).

 

Αποτέλεσμα των μνημονίων: πλήρη αποτυχία ! 2010 έως 2019 (προ κοβιτ)  κόστος μνημονίων για την Ελλάδα 785 δις … και αύξηση χρέους από 353 δις σε 355 δις, κοινός ότι έγινε ήταν για πολιτικούς λόγους ώστε να καθησυχαστούν οι ευρωπαϊκές αγορές κ να προετοιμαστούν οι EU τράπεζες και να μην μεταφερθεί η κρίση σε αυτούς, τύπου : κοιτάξτε κάνουν μεταρρυθμίσεις μην ανησυχείτε.

 

Ο κόσμος ξέχασε ότι η ΝΔ τον χρεοκόπησε και την πλήρωσε μόνο το Πασοκ με μονοψήφια ποσοστά.

 

Πάντως για να φτιάξει η Ελλάδα όντως θέλει μεταρρυθμίσεις, βελτίωση της δικαιοσύνης και επανεκκίνηση του πρωτογενούς και δευτερογενούς τομέα και αν δεν πεταχτεί και η διαφθορά απλά δεν !

 

Όσο για τα pass… τι να κάνει ο Μητσοτάκης; Να βγει να πει ότι αν κατεβάσει τον ΦΠΑ το όφελος θα το φάνε άλλοι και δεν θα δείτε καμία διαφορά στις τιμές καθώς δεν μπορούμε να τους ελέγξουμε; δεν το έχετε ξαναδεί ; σε τόσο πράγματα έχει γίνει, Καλά κάνει λοιπόν για μένα και το κρατάει εκεί που είναι και μετά το αναδιανέμει σαν επίδομα όπου θέλει, είναι μια λύση, όχι η καλύτερη αλλά είναι.

 

Τώρα για τα υπόλοιπα ειδικά με το χρηματιστήριο ενέργειας απλά μας γ σε.

 

Όσο για την υγεία, άμεση καταργήσει και κλείσιμο ΌΛΩΝ τον ίκα/ΠΕΔΙ ή όπως τα λένε σήμερα και μεταφορά των γιατρών στα νοσοκομεία, θα ενισχύσει με προσωπικό τα νοσοκομεία αλλά και με τα € που θα γλιτώσει από τα ενοίκια , τα ικα μόνο για φάρμακα είναι να γράφουν ξανά και ξανά τα ίδια και τα ίδια φάρμακα στους παππούδες, τπτ άλλο, αυτό μπορεί να γίνει και ηλεκτρονικά με επαναλαμβανόμενες στιγμιογραφήσεις με τσεκάπ μια στο τόσο για αλλαγή όταν χρειάζεται.

 

Η φάση είναι ότι το Πασοκ στις εκλογές του 2027 παίζει να είναι πάλι δεύτερο / πρώτο κόμμα.

 

Έγινε επεξεργασία από Havic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:


500

Ιασονα δεν γνωριζω το φορολογικο σου καθεστως αλλα 500 τιμολογημένα για καποιον που επαιρνε 1000 πχ το 2016-2017 αν αναλογιστείς κοστος του χρηματος + φορο ειναι σαν να μην πηρε αυξηση. 

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντυπωση πως οι τελευταίες που βγήκαν στη σύνταξη 35άρες από τον ΟΤΕ ήταν οι τηλεφωνήτριες που συνέδεαν τα καλώδια όταν μπηκαν τα αναλογικά κέντρα και καταργήθηκαν οι θέσεις τους (ξέρω μερικές αλλά είναι 65άρες οι μικρότερες)

Link to comment
Share on other sites

απο το 2020 εχω ανεβει 500ε στον μισθο μου. Ενας ιδ. υπαλληλος ειμαι. Ουτε λεφτας ουτε τπτ.
πλεον εχω καταφερει και ζω πιο ανετα ενω πριν δε μπορουσα. Δε καταλαβαινω γιατι να μη θεωρειται αυξηση και ας καλυπτει η αυξηση μισθου ενα μεγαλο μερος της ακριβειας.
Οταν το βλεπω στην καθημερινοτητα μου την παραπανω ανεση, ναι το θεωρω αυξηση. 

 

Εσυ @YDinopoulos τι βρισκεις το αστειο με το νουμερο που εγραψα ;

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:

απο το 2020 εχω ανεβει 500ε στον μισθο μου. Ενας ιδ. υπαλληλος ειμαι. Ουτε λεφτας ουτε τπτ.
πλεον εχω καταφερει και ζω πιο ανετα ενω πριν δε μπορουσα. Δε καταλαβαινω γιατι να μη θεωρειται αυξηση και ας καλυπτει η αυξηση μισθου ενα μεγαλο μερος της ακριβειας.
Οταν το βλεπω στην καθημερινοτητα μου την παραπανω ανεση, ναι το θεωρω αυξηση.

 

 

βρε συ ο ιδιωτικός τομέας σου έκανε αύξηση όχι το ΔΗΜΟΣΙΟ , και το φυσικό έτσι πρέπει να είναι να έχεις κλιμάκια επίπεδα κλπ με τον χρόνο που είσαι .
εδώ κατάργησαν-δεν μετράνε, οι τριετίες 3 κλπ

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

1 λεπτό πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:

απο το 2020 εχω ανεβει 500ε στον μισθο μου. Ενας ιδ. υπαλληλος ειμαι. Ουτε λεφτας ουτε τπτ.
πλεον εχω καταφερει και ζω πιο ανετα ενω πριν δε μπορουσα. Δε καταλαβαινω γιατι να μη θεωρειται αυξηση και ας καλυπτει η αυξηση μισθου ενα μεγαλο μερος της ακριβειας.
Οταν το βλεπω στην καθημερινοτητα μου την παραπανω ανεση, ναι το θεωρω αυξηση. 

 

Εσυ @YDinopoulos τι βρισκεις το αστειο με το νουμερο που εγραψα ;

 

Σου ευχομαι και πιο πανω!

 

Γιατι ο πληθωρισμος σου εχει μειωσει την αξια των χρηματων σου.

Γιατι καποιοι βαση αυτου, αρπαξαν την ευκαιρία και κερδοσκοπουν ασύστολά βλεπε μαρκετ και καυσιμα.

Γιατι το ρευμα και το αεριο πηγε στο ΘΕΟ.

και πολλα αλλα...

 

Και δυστυχώς κανενας δεν θα τα πειραζει because χρημα.

 

Και για να εξηγηθω γιατι θα βαφτω απο μερικους παραδοσιακούς, δεν υποστηριζω καποιο κομμα αυτη την στιγμη.

 

Απλα μου φαίνονται ολα τοσο καθοδηγουμενα...και απορώ - λυπάμαι πολυ για αυτο που βλεπω γυρω μου.

 

Προσωπικά περιμενα περισσοτερο αποχη, και αποδυναμωση των ισχυρων κομματων.

 

Αλλα μαλλον δεν περασε κανεις εξω απο το νοσοκομειο της λαρισας να βλεπει μαναδες να χτυπιουντε..

 

Και μην μου πειτε οτι θα μεινουμε ετσι...

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος GeorgeVasil έγραψε:

Και δυστυχώς κανενας δεν θα τα πειραζει because χρημα.

 

Για να λέμε όμως και κανά καλό εμφανίστηκαν μετά από μήνες τιμές ρεύματος κάτω από 10 λεπτά την kwh

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

ποσο νιανια θα πρέπει να τα κάνω, σε δυο ποστ μάλιστα; Πως γίνεται να είσαι εργαζόμενος από το 2012 στην Cosmote  και το 2023 να παιρνεις την σύνταξη στα 40 σου; 
Εκτος αν είχες καμία θεία από αυτές που μπαίνανε στα 20 και στα 35 βγαίνανε στην σύνταξη όταν η εταιρια ήταν δημόσιο, που και πάλι μιλαμε για ΟΤΕ και όχι Cosmote και την εποχή του Αντρέα Παπανδρέου. Η σύνταξη πλέον είναι στα 67. Μόνο εθελούσιες υπάρχουν πιο πριν. Η Cosmote είναι ιδιωτική εταιρια 

Θες λίγο να τσεκάρεις τι έγραψες πιο πάνω; Σε ρώτησαν αν η γυναίκα σου είναι συνταξιούχος και λες ναι από το 2012. Πως ακριβώς στον πεοντα θέλεις να καταλάβουμε αν σοβαρολογείς, αν τρολαρεις ή αν απλά σε έχει βαρέσει εγκεφαλικό από τη προχθεσινή πίτσα και δεν ξερεις τι λες;

 

 

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

28 λεπτά πριν, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

Για να λέμε όμως και κανά καλό εμφανίστηκαν μετά από μήνες τιμές ρεύματος κάτω από 10 λεπτά την kwh

Ναι και 1.72 βενζινη. Αν μεινει μαζι σου. Αλλα κραταω μικρο καλαθι...

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

έλα και εσύ τώρα όλη cosco στην Β Πειραιώς  ΝΔ είναι

 

edit

ο κόσμος το έχει τούμπανο και η "ΝΔ" κρυφό καμάρι

 

Δες τι έγραψες. Μένεις Πέραμα και ισχυρίζεσαι ότι οι πολίτες του Περάματος υποδέχθηκαν την cosco με ανοιχτές αγκαλες; 

Ανατρεξε μέχρι και πίσω στο 2007 και δες αν ήταν ποτέ ξανά μπλε ο χάρτης στη β Πειραιά. Δεν ήταν. Τι λάθος λέω λοιπόν; Κι εσύ αν δεν ξέρεις ούτε καν ποια κόμματα εκλέγονται στην περιφέρεια σου, τι ξέρεις τελικά; Μάλλον απλά φαντάζεσαι πάλι. Ως συνήθως. 

Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

 

Δες τι έγραψες. Μένεις Πέραμα και ισχυρίζεσαι ότι οι πολίτες του Περάματος υποδέχθηκαν την cosco με ανοιχτές αγκαλες; 

Ανατρεξε μέχρι και πίσω στο 2007 και δες αν ήταν ποτέ ξανά μπλε ο χάρτης στη β Πειραιά. Δεν ήταν. Τι λάθος λέω λοιπόν; Κι εσύ αν δεν ξέρεις ούτε καν ποια κόμματα εκλέγονται στην περιφέρεια σου, τι ξέρεις τελικά; Μάλλον απλά φαντάζεσαι πάλι. Ως συνήθως. 

 

συνεχίζεις να ρίχνεις το επίπεδο .
 

ξέρεις πόσες μίζες παίζουν από πίσω κλπ.

 

edit

Μια συμβουλή : να το κοιτάξεις όταν λες όλους τους γύρω σου φαντασιόπληκτους

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Όχι όχι. Εγώ είμαι β Πειραιά, και για να μην παίζουμε χαλασμένο τηλέφωνο, μιλάω για τον Βρετακκο που βγήκε μάλιστα πρωτος. Και μιλάμε για Περιφέρεια όπου η ΝΔ πάντα έπασχε.

Εγραψα αυτο

 

4 ώρες πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

έλα και εσύ τώρα όλη cosco στην Β Πειραιώς  ΝΔ είναι

 

edit

ο κόσμος το έχει τούμπανο και η "ΝΔ" κρυφό καμάρι

Εγραψες αυτο

 

3 ώρες πριν, το μέλος giorgos2187 έγραψε:

Ο κόσμος λοιπόν της β Πειραιά, παραδοσιακά (όχι πάντα) ψήφιζε αλλά κόμματα τα οποία ήταν πιο κοντά "στο φτωχό λαό" γιατί τέτοιος λαός ήταν ανέκαθεν ο λαός της β Πειραιά.

Σου απαντω αυτο. 

Δες προηγουμενες εκλογες να δεις ποσο ισχυουν αυτα που λες περι κοσκο. Οτι ολοι στη β πειραια ειναι ΝΔ και υπερμαχοι της cosco. Συγγνωμη αλλα λες μπουρδες. Και δε το λεω κοροιδευτικα ουτε για να ριξω το επιπεδο. Απλα, λες μπουρδες. 

2019

EKLOGES-PREV.SINGULARLOGIC.EU

Αποτελέσματα των ελληνικών βουλευτικών εκλογών του Ιουλίου 2019

 

2015

Εθνικές Εκλογές Ιανουάριος 2015 (singularlogic.eu)

 

2012Βουλευτικές Εκλογές Ιούνιος 2012 (singularlogic.eu)

2007

EKLOGES-PREV.SINGULARLOGIC.EU

 

2009

EKLOGES-PREV.SINGULARLOGIC.EU

 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος LL_NEO έγραψε:

Θες λίγο να τσεκάρεις τι έγραψες πιο πάνω; Σε ρώτησαν αν η γυναίκα σου είναι συνταξιούχος και λες ναι από το 2012. Πως ακριβώς στον πεοντα θέλεις να καταλάβουμε αν σοβαρολογείς, αν τρολαρεις ή αν απλά σε έχει βαρέσει εγκεφαλικό από τη προχθεσινή πίτσα και δεν ξερεις τι λες;

 

 

Άμα δεις το ναι στην απάντηση μου, δείξε το μου. Δεν έγραψα συνταξιούχος. Άμα είσαι από τους λίγους που δεν ξέρουν την ηλικία μου για να ξέρεις ότι δεν είμαι συνταξιούχος, Γκιόνι μου. Επίσης έχει emoji, εννοώντας ότι το έγραψα πιο πριν αλλά μάλλον δεν βλέπεις.
επισης πίτσα γιατί; Γκιονι μου ποιος είναι πάνω, οποιοσ και να είναι δεν αλλάζει κάτι για μένα. ΑντιΝΔ είμαι μέχρι το κόκκαλο, επίσης δεν ψήφισα μεγάλο κόμμα, και ούτε πρόκειται. Για μένα είναι εγκληματίες που είναι ελεύθεροι έξω. Πριν το Γεωργακη και το Καστελλόριζο, ξέρω καλά ποιοι μας φέρανε εδώ. 

Οσο για τις αντιδράσεις στο ποστ σου, είναι από άτομα που ένα εκ αυτών έκανε θριαμβευτική ανάρτηση με 💦💦💦 στο FB μετά την νίκη Κουλη και όταν του έγραψα τα καθέκαστα , με έκανε μπλοκ. Αλλά αυτός είναι ο Έλληνας, πρέπει κάπου να ξεσπάει αν έχασε δίκαια το πρωτάθλημα η δεν πήρε ευρωπαϊκό πριν λίγες ώρες.

Link to comment
Share on other sites

5 λεπτά πριν, το μέλος ARMAGEDDON έγραψε:

@giorgos2187 επειδή το κουράζουμε μιλάω γενικά για την Β Πειραιώς .

πλέον είναι ΝΔ  γιατί έχει βολέψει πολύ κόσμο η cosco είναι ένα σημείο που έχει στοιβάξει κόσμο

Και αυτό σου λέω. Δεν μπορείς να μιλήσεις ΓΕΝΙΚΑ για την β Πειραιώς γιατί γενικά ψηφίζουμε  η παλιο πασοκ η καινούριο πασοκ-συριζα. Αλλά τούτη δόση βγάλαμε πρώτη ΝΔ, και μάλιστα νεαρό πρωτοεμφανιζόμενο υποψήφιο. Αυτό λέει πολλά για τη γενική επικράτηση της ΝΔ. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.