Jump to content



Κοινοβουλευτικές Εκλογές 2023


Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;  

36 members have voted

  1. 1. Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;

    • Νέα Δημοκρατία
      8
    • Σύριζα - Προοδευτική Συμμαχία
      1
    • ΠΑΣΟΚ - Κινάλ
      2
    • Κ.Κ.Ε.
      1
    • Ελληνική Λύση
      0
    • Μέρα 25
      1
    • Άλλο αριστερό κόμμα
      1
    • Άλλο δεξιό κόμμα
      2
    • Δεν θα ψηφίσω
      4
    • Άλλο κεντρώο κόμμα
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 21/05/2023 at 05:00 μμ

Recommended Posts

Με τον ηγέτη αρχηγό που έχει τώρα πάντως το ΠΑΣΟΚ μπορούμε να έχουμε όφελος και να λύσουμε προβλήματα της καθημερινότητας.

2 μαγνητάκια αν βάλεις στον Αντρέα θα παράγει φτηνή και δωρεάν ενέργεια από τόσο που πρέπει να γυρνάει στον τάφο του. 

  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, rastaman said:

E4A9B613-760A-4CCC-94B0-72E4C82F0A6D.jpeg

 

ΚΑΜΕΡΑ ΣΕ ΜΕΝΑ

 

 

WWW.NEWS247.GR

Στο κατώφλι της Βουλής εμφανίστηκε το κόμμα 'ΝΙΚΗ' σύμφωνα με τα αποτελέσματα του κοινού exit poll. Μεταξύ 2,5% και 3,5% το ποσοστό του.

 

 

image.png

 

 

  • Haha 3
  • Wow 1
Link to comment
Share on other sites

Για Β' Πειραια που λεγαμε....

SALAMINA-PRESS.BLOGSPOT.COM

Αντιστροφή πρώτου και δεύτερου κόμματος. Μεσοσταθμική ενίσχυση της Ν.Δ. κατά 5%, με τελικά ποσοστά μικρότερα του πανελλαδικού 40%. Κάθετη πτ...

Ουτε σε ονειρα δεν εβλεπε η ΝΔ τετοια ποσοστα εδω.

 

Link to comment
Share on other sites

44 λεπτά πριν, το μέλος Myralis έγραψε:

Με μεγάλη χαρά (not) βλέπω ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει στο politics Lab..

 

 

Απίστευτο comeback στη λήξη του χρόνου!

@Cyber_Cookie Πώς μπορούμε να τσεκάρουμε αν είναι όντως ο παλιός καλό myralis και όχι κάνας απατεώνας;

Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, το μέλος Simon έγραψε:

 

Απίστευτο comeback στη λήξη του χρόνου!

@Cyber_Cookie Πώς μπορούμε να τσεκάρουμε αν είναι όντως ο παλιός καλό myralis και όχι κάνας απατεώνας;

Γιατί να θέλει κάποιος να προσποιηθεί εμένα; 😜

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

 

WWW.EREPORTAZ.GR

Στον «πάγο», τουλάχιστον για την επόμενη διετία, μπαίνει κάθε συζήτηση για την αύξηση των κατώτατων αμοιβών μέσα από...

 

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Simon said:

 

Απίστευτο comeback στη λήξη του χρόνου!

@Cyber_Cookie Πώς μπορούμε να τσεκάρουμε αν είναι όντως ο παλιός καλό myralis και όχι κάνας απατεώνας;

 

O αληθινός είναι. Το τσέκαρα στο κομπιούτερ μόλις. 

 

 

 

1 hour ago, Myralis said:

Γιατί να θέλει κάποιος να προσποιηθεί εμένα; 😜


Eδώ μερικοί λέγανε οτι εγώ είμαι εσύ με άλλο ακκάου επειδή αμφέβαλλα για την ανωτερότητα της φιλελεδικης alt-δεξιάς έναντι του σοσιαλισμού.

 

 

Spoiler

ΤΙ ΘΡΕΝΤΑΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΡΕ!!!! 

 

Stage Fright Reaction GIF by Italia's Got Talent

 

  • Plits 1
  • Haha 6
Link to comment
Share on other sites

14 λεπτά πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

Eδώ μερικοί λέγανε οτι εγώ είμαι εσύ με άλλο ακκάου επειδή αμφέβαλλα για την ανωτερότητα της φιλελεδικης alt-δεξιάς έναντι του σοσιαλισμού.

 

 

  Hide contents

ΤΙ ΘΡΕΝΤΑΡΑ ΑΝΟΙΞΑ ΡΕ!!!! 

 

Stage Fright Reaction GIF by Italia's Got Talent

 

 

Σα δεν ντρέπεσαι να βάζεις το συμφέρον του λαού πάνω από το συμφέρον των ολιγαρχών.

  • Haha 4
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πριν, το μέλος Myralis έγραψε:

Με μεγάλη χαρά (not) βλέπω ότι τίποτα δεν έχει αλλάξει στο politics Lab..

 

Μωρή σουρλουλου μυρίστηκες ότι παίζει να μπει η Ζωιτσα στη Βουλή και μπήκες για προπαγάνδα;

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 23/5/2023 at 7:48 ΜΜ, το μέλος GriGaS έγραψε:

 

Για να λέμε όμως και κανά καλό εμφανίστηκαν μετά από μήνες τιμές ρεύματος κάτω από 10 λεπτά την kwh

 

ECOPRESS.GR

Τον τερματισμό των μέτρων ενεργειακής στήριξης,  πλαφόν 2,6% στην αύξηση των κρατικών δαπανών, ενίσχυση της φορολογίας...

 

WWW.IEFIMERIDA.GR

Ακριβά θα πληρώνουν από τις 30 Ιανουαρίου την είσοδό τους στο κέντρο του Newcastle εκείνοι οι οδηγοί που δεν έχουν φροντίσει...

 

Ξερω ενα τραγουδι που λεει....

 

Ρίξε μου το ραβασάκι κάτω από το τραπεζάκι
γράψε το τηλέφωνο σου το όνομα το επίθετο σου

Έτσι γίνεται στα γλέντια πάντοντε με κόλπα τέτοια
πάνε βροχή τα ραβασάκια κάτω από τα τραπεζάκια (Χ2)

 

 

Μια πιτσα μαργαριτα με extra μανιτάρια κεράστε με με τις αυξησεις που πειρατε 😛

 

Link to comment
Share on other sites

Ξερω και ενα αλλο τραγουδι:

 

WWW.NEWMONEY.GR

Μπλόκο στα εκτός σχεδίου οικόπεδα που δεν έχουν πρόσοψη σε κοινόχρηστο δρόμο, αλλά και στην κατηγορία 5, στην οποία...

 

Θα Θέλατε να μου πειτε ποσα λευτα επενδυσεων χανετε απο αυτο? και μην μου πειτε οτι το εκαναν οι προηγουμενες κυβερνησεις...το 2020 βγηκε ο νομος.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GeorgeVasil said:

Ξερω και ενα αλλο τραγουδι:

 

WWW.NEWMONEY.GR

Μπλόκο στα εκτός σχεδίου οικόπεδα που δεν έχουν πρόσοψη σε κοινόχρηστο δρόμο, αλλά και στην κατηγορία 5, στην οποία...

 

Θα Θέλατε να μου πειτε ποσα λευτα επενδυσεων χανετε απο αυτο? και μην μου πειτε οτι το εκαναν οι προηγουμενες κυβερνησεις...το 2020 βγηκε ο νομος.

 

Θεωρητικά έχει ένα point πάντως.

Εγώ ας πούμε έχω ήδη τακτοποιημένο εξοχικό εκτός σχεδίου, και άλλοι πιστεύω, οπότε με τέτοιους νόμους παίρνει αξία και προστατευει και το περιβάλλον ώστε να μη χτίζει ο κάθε κινέζος γύρω μου και να μου χαλάει τα πευκα ή τη θέα. 

Link to comment
Share on other sites

WWW.PROTOTHEMA.GR

Ο οίκος αξιολόγησης εκτιμά ότι μια νέα κυβέρνηση της ΝΔ θα είναι θετική για το αξιόχρεο της Ελλάδος

 

  • Plits 1
  • horni 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πριν, το μέλος Cyber_Cookie έγραψε:

 

Θεωρητικά έχει ένα point πάντως.

Εγώ ας πούμε έχω ήδη τακτοποιημένο εξοχικό εκτός σχεδίου, και άλλοι πιστεύω, οπότε με τέτοιους νόμους παίρνει αξία και προστατευει και το περιβάλλον ώστε να μη χτίζει ο κάθε κινέζος γύρω μου και να μου χαλάει τα πευκα ή τη θέα. 

 

Την συγκεκριμένη νομοθεσία την παρακολουθώ λόγω δουλείας. Δεν σου μιλάω για τα παρανομα. Μιλαω για αυτους που θελουν να επενδυσουν.

 

Θα σου πω για την περιοχή μου. Καταρχάς κανένας πλέον στο Πήλιο δεν μπορεί να χτίσει εντος σχεδίου , γιατί έχουν βάλλει αντισυνταγματικά τα πάντα. Κανένας δεν μπορεί να χτίσει εκτος σχεδίου αν δεν είχε 4στρ με τίτλο προ του 2003 με πρόσωπο σε οδό με ΦΕΚ (αναγνωρισμένη) σε ολη την ελλαδα. (οχι πχ. αγροτικη).

 

Η ΘΕΑ των μαυρων φωτοβολταϊκων ΠΑΝΕΛ ή των ανεμογεννητριων που ξεφυτρώνουν στον κάμπο ή σε ορεινές περιοχές σε ολα τα χωραφια που εχουν προσωπο σε αναγνωρισμενη (με ΦΕΚ οδο) λογο αναδασμου ή διανομης που εγινε απο το 1930-1960 κτλ δεν μας χαλανε την ΘΕΑ? Δεν μας την χαλανε....Παραγουν φραγκακια.

 

Ο μικρομεσαίος που με τις οικονομίες εκανε μια επενδυση και αγορασε ενα οικοπεδακι για εκμετάλλευση 3-4στρ σε αγροτική οδο δεν παραγει φραγκακια, αρα δεν εχει και το δικαιωμα να κανει κατι. Ας του μηδενισουμε την περιουσια. Για να μην μιλησω για μειωση οικοδομικης δραστηριοτητας...

 

Και ξαφνικα ενα βραδυ έρχεται και σου λεει..... αιτησου και εχεις προθεσμία να βγαλλεις αδεια μεσα σε 1 χρονο....2 βδομαδες πριν παρελθει η προθεσμια για τις αιτησεις αυτες. (ενημερωτικά σου λεω οτι ενα συμβουλιο αρχιτεκτονικης για να βγει αδεια θελει σε τετοιες περιοχες θελει 6-9 μηνες να εγκρινει ετοιμα σχεδια).

 

Ειναι ανισο ή δεν ειναι? Ειναι αυτο στήριξη τους μικρομεσαιους ή στήριξη στο κεφαλαιο? 

 

(Δεν σου κανω επιθεση την αποψη μου λεω)

 

 

 

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από GeorgeVasil
  • Like 3
  • meow 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.