Jump to content



Κοινοβουλευτικές Εκλογές 2023


Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;  

36 members have voted

  1. 1. Τι θα ψηφίζατε στις εκλογές;

    • Νέα Δημοκρατία
      8
    • Σύριζα - Προοδευτική Συμμαχία
      1
    • ΠΑΣΟΚ - Κινάλ
      2
    • Κ.Κ.Ε.
      1
    • Ελληνική Λύση
      0
    • Μέρα 25
      1
    • Άλλο αριστερό κόμμα
      1
    • Άλλο δεξιό κόμμα
      2
    • Δεν θα ψηφίσω
      4
    • Άλλο κεντρώο κόμμα
      1

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 21/05/2023 at 05:00 μμ

Recommended Posts

50 λεπτά πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

Άμα δεις το ναι στην απάντηση μου, δείξε το μου. Δεν έγραψα συνταξιούχος. Άμα είσαι από τους λίγους που δεν ξέρουν την ηλικία μου για να ξέρεις ότι δεν είμαι συνταξιούχος, Γκιόνι μου. Επίσης έχει emoji, εννοώντας ότι το έγραψα πιο πριν αλλά μάλλον δεν βλέπεις.
επισης πίτσα γιατί; Γκιονι μου ποιος είναι πάνω, οποιοσ και να είναι δεν αλλάζει κάτι για μένα. ΑντιΝΔ είμαι μέχρι το κόκκαλο, επίσης δεν ψήφισα μεγάλο κόμμα, και ούτε πρόκειται. Για μένα είναι εγκληματίες που είναι ελεύθεροι έξω. Πριν το Γεωργακη και το Καστελλόριζο, ξέρω καλά ποιοι μας φέρανε εδώ. 

Οσο για τις αντιδράσεις στο ποστ σου, είναι από άτομα που ένα εκ αυτών έκανε θριαμβευτική ανάρτηση με 💦💦💦 στο FB μετά την νίκη Κουλη και όταν του έγραψα τα καθέκαστα , με έκανε μπλοκ. Αλλά αυτός είναι ο Έλληνας, πρέπει κάπου να ξεσπάει αν έχασε δίκαια το πρωτάθλημα η δεν πήρε ευρωπαϊκό πριν λίγες ώρες.

 

 

Αυτός που σε έκανε μπλοκ ,απλα σε γράφει στα @@ του πλέον και για τις πολιτικές μπαρούφες/ιδεες σου (ο καθένας επιλέγει την λεξη σύμφωνα με την κρίση του ) , αλλα και για όλα τα αλλα που συχνά πυκνα πιθανό να έχεις πει. Έτσι ακούστηκε.... 

 

Και πιθανό να σε μπλοκάρει και εδώ για να μην κατεβάζει το νοητική επίπεδο ακόμα παραπέρα...

 

Ολα αυτά απο φίλο φίλου τα εμαθα.

 

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

12 λεπτά πριν, το μέλος GriGaS έγραψε:

Από το χωριό ή τον ξέρω; 

Αστρογατος

ηξερα πως να κάνω σπρεντ τα νιουζ

εχει πάντως μπολζ ο Ντινόπουλος 

 

το στενάχωρο είναι πέραν της πλάκας που προφανώς κάνω και με ξέρει ο κόσμος ότι είμαι τρολ, είναι στενάχωρο να αντιμετωπίζουμε την εκλογή κυβέρνησης σαν να είναι κάτι όπως πι ομάδες μας στην f1 και στην μπάλα ☹️

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

Άμα δεις το ναι στην απάντηση μου, δείξε το μου. Δεν έγραψα συνταξιούχος. Άμα είσαι από τους λίγους που δεν ξέρουν την ηλικία μου για να ξέρεις ότι δεν είμαι συνταξιούχος, Γκιόνι μου. Επίσης έχει emoji, εννοώντας ότι το έγραψα πιο πριν αλλά μάλλον δεν βλέπεις.
επισης πίτσα γιατί; Γκιονι μου ποιος είναι πάνω, οποιοσ και να είναι δεν αλλάζει κάτι για μένα. ΑντιΝΔ είμαι μέχρι το κόκκαλο, επίσης δεν ψήφισα μεγάλο κόμμα, και ούτε πρόκειται. Για μένα είναι εγκληματίες που είναι ελεύθεροι έξω. Πριν το Γεωργακη και το Καστελλόριζο, ξέρω καλά ποιοι μας φέρανε εδώ. 

Οσο για τις αντιδράσεις στο ποστ σου, είναι από άτομα που ένα εκ αυτών έκανε θριαμβευτική ανάρτηση με 💦💦💦 στο FB μετά την νίκη Κουλη και όταν του έγραψα τα καθέκαστα , με έκανε μπλοκ. Αλλά αυτός είναι ο Έλληνας, πρέπει κάπου να ξεσπάει αν έχασε δίκαια το πρωτάθλημα η δεν πήρε ευρωπαϊκό πριν λίγες ώρες.

Αρα για να ανακεφαλαίωσουμε

 

Κλαφτηκες που η γυναίκα σου δεν παίρνει προσωπική διαφορά (η οποία προορίζεται για συνταξιούχους) σε ρώτησε κάποιος αν η γυναίκα σου ειναι συνταξιούχος, απαντας Cosmote απο το 12.

 

 Ναι σόρρυ που αγνοώ ότι δεν ξέρεις που παν τα τέσσερα και κλαίγεσαι για κάτι που η γυναίκα σου αν δεν είναι συνταξιούχος, αλλά τι να πω, τυπικός αντιΝΔ μέχρι το κόκκαλο οπότε όλα καλά. Ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση γιατί έρχεται νέα πίτσα σε ένα μήνα

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

Νίκη θα υπήρχε αν υπήρχε αντίπαλος…

Νίκη θα υπήρχε αν υπήρχε και συμμετοχή…

 

Αφήστε τις πίτσες και τα οπαδικά κοιτάξτε μια φορά και την κατσίκα του γείτονα …γιατί ο κόσμος φτύνει και εσείς νομίζεται ότι βρέχει…

 

 

  • Like 1
  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

17 λεπτά πριν, το μέλος LL_NEO έγραψε:

Αρα για να ανακεφαλαίωσουμε

 

Κλαφτηκες που η γυναίκα σου δεν παίρνει προσωπική διαφορά (η οποία προορίζεται για συνταξιούχους) σε ρώτησε κάποιος αν η γυναίκα σου ειναι συνταξιούχος, απαντας Cosmote απο το 12.

 

 Ναι σόρρυ που αγνοώ ότι δεν ξέρεις που παν τα τέσσερα και κλαίγεσαι για κάτι που η γυναίκα σου αν δεν είναι συνταξιούχος, αλλά τι να πω, τυπικός αντιΝΔ μέχρι το κόκκαλο οπότε όλα καλά. Ελπίζω σε γρήγορη ανάρρωση γιατί έρχεται νέα πίτσα σε ένα μήνα


κουρασες

 

 

σε προηγούμενη ερώτηση μέλους είχα πει ότι δουλεύει από το 2012, βγάλε τα γυαλιά να δεις.

ξαναλεω γιατί εστιάζεις στο να μου την μπεις, αν τρως παντόφλα δεν σου φταίω, αν έχασες πρωτάθλημα δεν φταίω, αν πάλι έχασες ευρωπαϊκό επίσης να προσεχες.

Αδιαφορος οποιος και να είναι πάνω, οποίος και να είναι θα περνάω ζάχαρη. Γιατί πάντα στα @@ μου βασιζόμουν και περνάω μια χαρα εγώ κ η οικογένεια μου.

Επισης, σύνταξη μην βιάζεται κανεις, θα πάει 70+ το όριο, φτάνουν οι χαραμοφάηδες που βγήκαν από τα 40 και αποτελείωσαν τα ταμεία. Αν περίμενα από την σύνταξη, θα ήμουν χαζός. Ιδιωτική ασφάλιση κ συνταξιοδοτικό για να είσαι ήσυχος.

Έγινε επεξεργασία από junior-21-
Link to comment
Share on other sites

3 λεπτά πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

. Αν περίμενα από την σύνταξη, θα ήμουν χαζός. Ιδιωτική ασφάλιση κ συνταξιοδοτικό για να είσαι ήσυχος.

 Μην το λες. Με τη βλακεία που κάνεις φλεξ νομίζω ότι κάλλιστα θα μπορούσες να κάνεις τα χαρτιά σου για αναπηρική

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

2 λεπτά πριν, το μέλος LL_NEO έγραψε:

 Μην το λες. Με τη βλακεία που κάνεις φλεξ νομίζω ότι κάλλιστα θα μπορούσες να κάνεις τα χαρτιά σου για αναπηρική

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μας κανεις και γελάμε με το επίπεδο σου, και είμαστε μεγάλη παρέα
 

Εχω παραιτηθεί από δυο από τις μεγαλύτερες εταιρίες της Ελλάδας, με καλούς μισθούς, και μπορούν άτομα από εδώ να επιβεβαιώσουν, απαρνήθηκα μονιμότητα και εφάπαξ, παίρνω την ζωή στα χέρια μου γιατί κάποιοι πάνε με τον σταυρο στο χέρι. 
Επειδή καλή η άνεση του πληκτρολογίου, έχεις ποτε καταφέρει κάτι στην ζωή σου μόνος σου ή είσαι σπ€ρμ@ ΔΑΠιτη;

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

6 λεπτά πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

μας κανεις και γελάμε με το επίπεδο σου, και είμαστε μεγάλη παρέα
 

Εχω παραιτηθεί από δυο από τις μεγαλύτερες εταιρίες της Ελλάδας, με καλούς μισθούς, και μπορούν άτομα από εδώ να επιβεβαιώσουν, απαρνήθηκα μονιμότητα και εφάπαξ, παίρνω την ζωή στα χέρια μου γιατί κάποιοι πάνε με τον σταυρο στο χέρι. 
Επειδή καλή η άνεση του πληκτρολογίου, έχεις ποτε καταφέρει κάτι στην ζωή σου μόνος σου ή είσαι σπ€ρμ@ ΔΑΠιτη;

είσαι σίγουρος πως θέλεις να επικαλεστείς την εξωθεν καλή μαρτυρία; Ρώταω για ένα φίλο φίλου

  • Plits 1
  • horni 1
  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

4 λεπτά πριν, το μέλος LL_NEO έγραψε:

είσαι σίγουρος πως θέλεις να επικαλεστείς την εξωθεν καλή μαρτυρία; Ρώταω για ένα φίλο φίλου

Να είναι καλά οι συνφορουμιτες που σε ΠΜ μου λένε ότι δεν αξίζει να ταΐζω τα τρολ και ότι τα εγγόνια τους θα τα βρουνε μπροστά τους.


Εν τω μεταξύ πιο πάνω είδα ότι γράφω για χαρτάκια μισθοδοσίας (όχι σύνταξης) και ο astrolavos και εσυ με ρωτάτε αν είναι συνταξιούχος η γυναίκα μου στα 40 της.

Και ακόμα ψάχνω να βρω που είπα, ΝΑΙ, είναι συνταξιούχος 

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

 

το στενάχωρο είναι πέραν της πλάκας που προφανώς κάνω και με ξέρει ο κόσμος ότι είμαι τρολ, είναι στενάχωρο να αντιμετωπίζουμε την εκλογή κυβέρνησης σαν να είναι κάτι όπως πι ομάδες μας στην f1 και στην μπάλα ☹️


Ενω δεν ειναι στεναχωρο να υπαρχει φανατισμος / οπαδισμος στην μπαλα και στην φ1 ;

  • Agree 3
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος GoMaR έγραψε:


Ενω δεν ειναι στεναχωρο να υπαρχει φανατισμος / οπαδισμος στην μπαλα και στην φ1 ;

Πρέπει να υπάρχει για την καζούρα. Έχουμε κάποιες φορές εμείς αρπαχτεί αλλά σε νορμαλ πλαίσια. Αυτό δεν είναι παράλογο. Αλλά πχ στην μπάλα έχουμε ξεφύγει, δες θάνατο οπαδού (Ακή)

 

Σημερα θα είναι κοντά Βόλο αλλά που να πας γήπεδο κοντά με τα ορκ; 

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πριν, το μέλος junior-21- έγραψε:

Πρέπει να υπάρχει για την καζούρα. Έχουμε κάποιες φορές εμείς αρπαχτεί αλλά σε νορμαλ πλαίσια. Αυτό δεν είναι παράλογο. Αλλά πχ στην μπάλα έχουμε ξεφύγει, δες θάνατο οπαδού (Ακή)

 

Σημερα θα είναι κοντά Βόλο αλλά που να πας γήπεδο κοντά με τα ορκ; 

 

ΟΤ

 

Χτες και σημερα εχουν φουλ αστυνομια στην εισοδο της πολης παντως...εχουν περιορίσει και την μια λωριδα για να περναει 1-1 απο μπροστα τους...

 

  • Agree 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.