Jump to content



8800 στο πλαισιο!!!!!


kaklas13

Recommended Posts

Ρε $pIdy_mc διαβαζει καθολου τι λεμε, σε 5-6 μηνες προφανως θα πεσει, ε και, το αμεσο μελλον εχει ουσια. Οσο για την 8900 δεν πιστευω να δουμε τπτ πριν περασει τουλαχιστον 1 6μηνο, μεχρι τοτε οσοι αγορασουμε τωρα θα χαιρομαστε τα νεα games τελεια και οι αλλοι θα περιμενουν να πεσουν οι τιμες, δεν μπορεις να τα εχεις ολα σε αυτη την ζωη.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 159
  • Created
  • Last Reply

ε ναι ρε παιδια σε 6 μηνες λογικο ειναι να εχει χαμηλοτερη τιμη αφου δεν θα εχει τετια

διαφορα αποδοσης με τις αλλες καρτες που ειναι διαθεσιμες τωρα. και τα παιχνιδια θα ειναι

πιο απαιτητικα σε εξι μηνες οποτε λογικο. αυτος ομως που θα την παρει τωρα θα εχει

μαξιμουμ επιδοσεις αυτους τους εξι μηνες στα παιχνιδια που θα παιζει οποτε το ιδιο πραγμα

ειναι για εμενα διαλεγεις και παιρνεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [Σήμερα, στις 14:22]

Ρε $pIdy_mc διαβαζει καθολου τι λεμε, σε 5-6 μηνες προφανως θα πεσει, ε και, το αμεσο μελλον εχει ουσια. Οσο για την 8900 δεν πιστευω να δουμε τπτ πριν περασει τουλαχιστον 1 6μηνο, μεχρι τοτε οσοι αγορασουμε τωρα θα χαιρομαστε τα νεα games τελεια και οι αλλοι θα περιμενουν να πεσουν οι τιμες, δεν μπορεις να τα εχεις ολα σε αυτη την ζωη.

δε φταίει αυτός, εσυ φταίς που δε διαβάζεις αλλά του απαντάς

Θα περιμένω κάνα χρόνο ακόμα με την X1300 που έχω τώρα και θα την αλλάξω αργότερα, αλλά δεν είμαι σίγουρος αν θα πάρω αυτή ή μία αντίστοιχη της ATI......

:boxed::jump: :alien:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ArisG

δε φταίει αυτός, εσυ φταίς που δε διαβάζεις αλλά του απαντάς....

Μιλας σοβαρα τωρα δλδ??

Ελεος δλδ, σε ενα χρονο η καρτα δεν θα υπαρχει, η ΑΤΙ δεν εβγαλε ακομα καρτα αλλα ηδη ειναι καλυτερη απο την 8800. Η 8800 δεν βγηκε καλα καλα αλλα βγηκε ηδη η 8900 για καποιους.

Αληθεια μπορει να μου θυμισει καποιος ποσο επεσε η τιμη της 7800 οταν βγηκε η Χ1800. Επισης μπορει να μου θυμισει καποιος ποσους μηνες μετα την κυκλοφορια της 7800 βγηκε η 7900.....

Link to comment
Share on other sites

Προσπαθούσα να πω ότι φταις επειδή σε thread για αγορά της 8800 κάθεσαι και απαντάς σοβαρά σε κάποιον που:

-όχι μόνο δηλώνει ότι έχει Χ1300,

-αλλά και ότι θα την κρατήσει 1 χρόνο ακόμα, να ωριμάσει το πράγμα.

-και τότε θα αποφασίσει ποιά σούπερ κάρτα θα πάρει .

Αρχική απάντηση από $pIdy_mc [Χθες, στις 22:56]

:daisy: :worship: :daisy:

Εντάξει λογικά σε 1 χρόνο θα έχει ωριμάσει για σένα η Χ1600 ή η 6600

όχι η GT ε, μην καταφύγουμε και σε υπερβολές, η LELE (και τρελελέ :jump: ).

Γιατρέ μου δεν με καταλαβαίνουν, τούρκικα μιλάω? :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unstoppable [13-11-2006 23:55]

Μιλας σοβαρα τωρα δλδ??

Ελεος δλδ, σε ενα χρονο η καρτα δεν θα υπαρχει, η ΑΤΙ δεν εβγαλε ακομα καρτα αλλα ηδη ειναι καλυτερη απο την 8800. Η 8800 δεν βγηκε καλα καλα αλλα βγηκε ηδη η 8900 για καποιους.

Αληθεια μπορει να μου θυμισει καποιος ποσο επεσε η τιμη της 7800 οταν βγηκε η Χ1800. Επισης μπορει να μου θυμισει καποιος ποσους μηνες μετα την κυκλοφορια της 7800 βγηκε η 7900.....

Δεν έπεσε οτι προσφορές γίναν λόγω Χριστουγέννων [τότε βγήκε το r520] , Μετά το r520 βγήκε η 7800gtx512 που Δεν πουλησε γιατι ήταν benchcard. και για αυτα που έδινε επιπλέον ζητούσε 700e :hehe: . Ουσιαστικά έπεσε οταν βγήκαν οι 7900 [οι gt 256] που προσφέραν τα ίδια με ~270ε~ . Αλλά όλα αυτά ειναι λεπτομέρειες. Σημασία έχει πώς με 500ε το καλοκαίρι του 2005 επερνες κάρτα για 1.5 + χρόνο ΚΑΛΗ. Αλλοι περίμεναν για Χ1800ΧΤ τότε , και η συνέχεια στις οθόνες σας. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πολύ πλακά έχει να βαίνει hardware χωρίς να υπάρχουν οι εφαρμογές που μπορούν αξιοποιήσουν τις δυνατότητες του. (ουτε win vista εχουν βγει final ουτε παιχνιδια dx10)

Εξαιρείται το Ευγενές άθλημα του benchmarking :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από blade_pan

για dx10 δεν εχουν βγει ακομη ομως....

Ποτε υπολογιζεται να βγουν για 8800?

Λογικα λενε μεσα στις επομενες βδομαδες....αλλα τι να τους κανεις απο την στιγμη που δεν εχει παιχνιδια!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Λογικα λενε μεσα στις επομενες βδομαδες....αλλα τι να τους κανεις απο την στιγμη που δεν εχει παιχνιδια!

μου φαινεται πως εχουν βγει καποια demos...κανω λαθος?

Τεσπα δεν εχει σημασια...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kaynd

Πολύ πλακά έχει να βαίνει hardware χωρίς να υπάρχουν οι εφαρμογές που μπορούν αξιοποιήσουν τις δυνατότητες του. (ουτε win vista εχουν βγει final ουτε παιχνιδια dx10)

Εξαιρείται το Ευγενές άθλημα του benchmarking :p

τα vista "βγήκανε" πάντως :p:rolleyes: :cool::innocent:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από gznp

Αν βγήκαν τα Vista, παιχνίδια υπάρχουν. Αρκεί να βγουν τα patches: Company of Heroes, Flight Simulator X, etc.

Συνηθως τα patches δεν κανουν μεγαλη δουλεια.....Εμεις θελουμε παιχνιδια φτιαγμενα σε dx10 και οχι patches.

Link to comment
Share on other sites

Δυσκολο εώς ακατόρθωτο . μιλάμε για 100% αλλαγή όλων των textures [καταρχην] κατι το οποιο δεν ειναι τοσο απλό καθώς δεν εχουμε patch πλεον αλλα νέο Παιχνίδι [κατα 2ρον] . Μακάρι να ειναι έτσι ομως. :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.