Jump to content




GoMaR

Recommended Posts

  • Replies 320
  • Created
  • Last Reply

δεν ειμαι εγω ρε μαν στο κλιπακι....χαχαχα...παντως καλο πιλοτακι ο τυπος..και αν καταλαβες καλα εχει στησει ολοκληρο sim απλα χρησιμοποιει το G25 γι αυτο το βαλα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [Σήμερα, στις 23:33]

gbak

Είναι ιδέα μ ή όταν σου πέταγε σφαλιάρες το αυτοκίνητο δεν κατέβαζες ταχύτητα?

Μάλλον αναφέρεσαι στο video.... Δεν οδηγάει ο gbak αλλά ο k0lthar..;)

EDIT: Τα σχόλια έχουνε πολύ γέλιο...το ίδιο πράγμα ρώταγαν και οι άλλοι τον kolthar

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 23:22]

Ελά μωρέ... θυσιάζεις ένα τριήμερο με την γκόμενα... ή την γκόμενα και τα έξοδα της... :banging:

Στα τέσσερα λέμε, παιρνω τις στροφες,

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 00:09]

... να κάνουμε ομαδική?

Στο dirt δεν είναι απαραιτητο το g25, κατσε να δουμε και το R.B. πως πάει..

post-4508-1416073120,2748_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι δεν αξιζει να δωσεις καποιος 250+ Ε για να παιξει RBR και αλλα 2-3 αξιοπρεπη racing games.Βεβαια,καθε μερα περναω εξω απο πλαισιο οποτε ποτε δεν ξερεις,δεν θελει και πολυ να γινει η ζημια

Αραγε ποσα και ποια games χρησιμοποιουν το συμπλεκτη?

Link to comment
Share on other sites

Το Live For Speed και το R-Factor είναι δυο καταπληκτικά simulators που απο οσο γνωρίζω μπορούν να χρησιμοποιήσουν αναλογικό συμπλέκτη. Το ίδιο και το GTR 2. Επίσης το GT Legends αλλα δεν είμαι σίγουρος.

Δες ενα βιντεάκι απο G25 με Live For Speed. Παρατήρησε την 1:1 κίνηση της G25 με του αυτοκινήτου. Ολα τα λεφτά. Σε μερικές στιγμές μπορείς και να ακούσεις τα συμπλεκταρίσματα που τραβάει ο τύπος για να ντριφτάρει.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 14:34]

Νομιζω οτι δεν αξιζει να δωσεις καποιος 250+ Ε για να παιξει RBR και αλλα 2-3 αξιοπρεπη racing games.Βεβαια,καθε μερα περναω εξω απο πλαισιο οποτε ποτε δεν ξερεις,δεν θελει και πολυ να γινει η ζημια

Αραγε ποσα και ποια games χρησιμοποιουν το συμπλεκτη?

Καλά τα λές δεν λέω...

από την άλλη όμως για σκέψου πόσο χρήμα έχουμε δώσει (επιπλεόν)σε κάθε είδους high-end hardware (+ gaming περιφερειακά) που στην τελική σπάνια πετυχαίνουμε ένα συνεχή υψηλό utilization των δυνατοτήτων τους ... άσε που πληρώνεις για πράγματα που ακόμα δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις...

και δεν μιλαώ για overclocking μονο, γιατί πολύς κόσμος έχει τα μηχανήματα του στην τσίτα... πάρε για παράδειγμα της 8800 που ακόμα dx10 δεν παίζει, το G15 που τελικά τα G-keys δεν είναι και τόσο βολικά, τις οθόνες HDMI - ΗDCP, VESA mounting, επίχρυσες ή copper DDR2 μνήμες κτλ, 2000-2500dpi σε ποντίκια και πάει λέγοντας...

Απλά άμα θέλεις να απολαύσεις αυτά τα games, απλα τα ξεχνάς όλα αυτά που λες... το αγοράσεις, το χαίρεσαι και αφήνεις τις κακές σκέψεις... :p

Στην περιπτώση μου πάντως επειδή έχω νίωθω σαν κουλός οταν "τρέχω" με το keyboard Η που θα πάω για G25 και θα αφήσω τα money matters κατα μέρους H που θα σταματήσω να παίζω τελείως... είμαι λίγο των άκρων...

Εξάλλου το ζούμε και με το BF2...ένα κάρο πίστες και όλοι στο karkand καταλήγουμε να παλεύουμε τα βράδια ;)

Link to comment
Share on other sites

Δε διαφωνω μαζι σου perp,μια χαρα τα λες.Απλα τυχαινει να εχω το G25 της εποχης του(130 Ε τοτε) και δεν ξερω αν αξιζει η αναβαθμιση.

ΠΧ στο RBR αλλαζω σχεσεις μονο απο τα χειριστηρια στο τιμονι,δεν προλαβαινω με τιποτα να τραβηξω το δεξι χερι απο το τιμονι και να αλλαξω(δεν ειμαι ο Λουκι Λουκ) οποτε η "χτενα" παει χαμενη

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 12:57]

Εξάλλου το ζούμε και με το BF2...ένα κάρο πίστες και όλοι στο karkand καταλήγουμε να παλεύουμε τα βράδια ;)

Πες ingame nick, SoFGR εδω :p

Link to comment
Share on other sites

@cptkoulis

Ε μια χαρά είσαι τότε εσυ... στην δική σου περίπτωση πάσο,... αφού έχεις σχετικό εξοπλισμό και από ότι βλέπω και την μεγαλή αδερφή της δικιάς μου οθόνης όντως δεν αξίζει μια τέτοια αγορά....

Εγώ πάντως που δεν έχω, μάλλον για εκεί καταλήγω... εκτός απο πολυ καλά reviews ταιρίαζει και με το όλο setup μου γιατί είμαι και λίγο κολλημένος όσον αφορά την ποιότητα κατασκευής και το παντρεμα υλικών χρωμάτων ακόμα και στο PC και τα περιφερειακά του... οπότε και αυτήν την άποψη μου κάνει...

Περισσότερο με απασχολεί ο ελευθερος χρόνος και το timing.... μπήκε και το καλοκαίρι... πόσο άλλο κάψιμο.... :p

EDIT

@GruntGR : perp320 Νέος gamer γιατί επιτέλους έχω χρόνο οπότε δεν θέλω σχόλια για τα stats :p :p

@GoMAR : Είδες τελικά που όλα τα issues μπλέκονται?... btw εγώ άναψα τις φωτιές για evo και bf2 .....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis [Σήμερα, στις 16:04]

...να'χαμε και ενα τετοιο να βρισκεται :whistling

Μας αρρώστησες τώρα... πωωωωωωωω

Βλέπω τον φίλο μου τον gbak να τα χώνει πάλι......... :p:D

EDIT : Δεν την βλέπω την επιστροφή της εφορίας να μένει για πολύ καιρό ακόμα στην τράπεζα :cool:.... κάτι υδρόψυξη, κάτι G25, κάτι αύτα.... όοοορε θα γελάσουμε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cptkoulis

...να'χαμε και ενα τετοιο να βρισκεται :whistling

Πωρεε φιλε τι μας κανεις!!

Αρχική απάντηση από GruntGR

Πες ingame nick, SoFGR εδω :p

προτεινω να φτιαξουμε καμια Lab-Squad.....gbak02 εδω....αλλα μονο infantry..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από perp [Σήμερα, στις 13:39]

EDIT

@GruntGR : perp320 Νέος gamer γιατί επιτέλους έχω χρόνο οπότε δεν θέλω σχόλια για τα stats :p :p

θα μπορουσες παντως να μοιρασεις τις ωρες σου πιο σωστα αναμεσα στα class που παιζεις και να επαιρνες κανενα veteran badge, χαμηλωσε και τα dpi γιατι δεν σε βλεπω καλα, 11% accuracy jesus :p εγω τωρα μαζευω τις απαραιτητες ωρες για sniper ( http://bf2s.com/player/74563759/ ) η δικαιολογια μου για το αισχρο Kill : Death ratio ( 4 : 5 ) ειναι πως οταν το αρχισα το game ( προηγουμενο καλοκαιρι ) δεν ειχε βγει ακομα η 1.4 με το no vechicles mode, οταν εισαι σε server με οχηματα ο μονος τροπος να κανεις 25-0 ειναι ή ιπταμενος ή οδηγοντας καποιο φλωρο-οχηματακι .....

Ευτυχως το 2142 ειναι πιο infantry orientated οποτε δεν εχω παραπονο :devil:

http://battlefield.ea.com/battlefield/bf2142/PlayerSummary.aspx?Lang=us&SrchName=&Profiles=&PID=91571781

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.