Jump to content



Δείξτε το γραφείο σας!


Recommended Posts

Αρχική απάντηση από patrik

και ιδου k το δικο μου (ψυλοστριμογμενο)

tn3bz75wkdnkreqvuud1_thumb.jpg

Βασικά, σκέψου να αλλάξεις λίγο τη διαρρύθμιση έτσι ώστε να φέρεις την οθόνη μπροστά και να μη στρίβεις το σώμα σου, γιατί έτσι δε σε βλέπω καλά... :p

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον επειδη δεν βλεπω να σεβεται κανενας την επιλογη μου να μην ανεβάσω φώτος τωρα και να πρεπει συνέχεια να δινω εξηγήσεις λες και οφειλω καπου....

Απο το μεσημερι και μετα... ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ.... δεν υπάρχει τιποτα..... Ευχαριστημενοι τωρα? το ειπα αλλα μαλλον δεν το εχετε καταλαβει... τι να ποσταρω? τις κουτες Η που τα εχω ολα στο πατωμα και πανω στο κουτι? Ειπαμε 1000 φορες οτι κανω αλλαγες, αγοραζω πραγματα, φτιαχνω κτλ... ΠΩΣ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ??

Στην τελική πρεπει να δινω ραπορτο για τι κάνω ακριβως ανα πάσα στιγμη? ΕΛΕΟΣ...

Ειπα οτι θα ανεβάσω αργότερα οταν τελειώσω και μπορω και αν δεν μπορειτε να το καταλάβετε παρακαλω να το σεβαστείτε.... χουντα εχουμε? ΤΕΛΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ronaldinio [Σήμερα, στις 17:14]

Πάρτε δύο κι από μένα:

Η μια πλευρά του γραφείου (η χαλαρωτική)

xd5i22xh3273idfw1f4o_thumb.jpg

και η άλλη πλευρά, η πιο αυστηρή:

3vysu1rdx8oxzsfmqbug_thumb.jpg

Ρε συ αυτο το πλαινο στο κουτι σου τι ειναι? Βλεπω στολισες κιόλας... :p:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21

Εχω να κανω μια παρατηρηση, που σκ@τ@ τα βρισκεται τα λεφτα !??! :p :PΒλεπω κατι pc που ουτε στον υπνο μου δν θα αποκτησω κατι ηχοσυστηματα αψογα, κατι χωρους εργασιας αψογους! που ζω??? :p :P WTF??? :crazy: :crazy::fist::fist:

Πέρα απο τις δόσεις.... :rofl: (δέν ξέρω την ηλικία σου) αλλα πολύ μεγάλο ρόλο παίζει και η ηλικία.Όταν είσαι ...25-26-27... σε γενικές γραμμές είσαι άνετος να κάνεις τέτοια έξοδα ... τώρα άν είσαι μικρότερος ή μεγαλύτερος (με υποχρεώσεις) παίρνεις @@ :hehe:

Προσωπική μου άποψη πάντα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jimakos21 [Σήμερα, στις 15:23]

Εχω να κανω μια παρατηρηση, που σκ@τ@ τα βρισκεται τα λεφτα !??! :p :PΒλεπω κατι pc που ουτε στον υπνο μου δν θα αποκτησω κατι ηχοσυστηματα αψογα, κατι χωρους εργασιας αψογους! που ζω??? :p :P WTF??? :crazy: :crazy::fist::fist:

Έχεις τετοιο pc (top έιναι) στα 16 σου και μιλας ρα :p

να πω εδώ...

ο 1ος που είχα ήταν 8088 (Hundai τι θυμηθηκα τώρα 33Hz!!!)

σου υπενθυμιζω επίσης ότι ο 8088 βγήκε καμια 10αρια χρονια πριν γεννηθεις

άλλαξα άλλες 2 φορες setup πριν αυτο που εχω τώρα

χωρίς αναβαθμισεις ενδιαμεσα (εκτός απο μια 6600 και 128mb ram)

καταλαβαινεις ότι επόμενος θα είναι με 32πυρηνες :hehe:

και όσο για το ηχοσυστημα οργανωθηκε μακροχρονιο πλανο, μακελιο λέμε...:hehe:

ευτυχώς ο βασικος σπονσορ ήταν "αρρωστος" με την μουσική απο τα δικα του νιατα.

....αχαριστη η σημερινή νεολαία :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ShadowRunner [Σήμερα, στις 11:05]

@cptkoulis

30'' :blink: Απλά πανέμορφη, άσχετο αλλά η τιμονιέρα καλή; "το πικ απ, mk2 ???"

1.τι 30...τι 40...τι 50 :p

2.Η τιμονιερα καλη,η G25 μαλλον για την εποχη της(130Ε το 2002).Το μονο που με χαλαει ειναι το κιτρινο αλογακι(στο λαιμο μου καθεται για την ακριβεια)

3.Το pick up ειναι Michell "Gyro Dec" με βραχιονα Rega "RB300" και κεφαλη Sumico "Bluepoint Special" (γυμνη).Θεωρειται "entry level hi-end",παιζει 30% καλυτερα απο ΜΚ2 αλλα κοστιζει οσο 5-6 απο δαυτα

P1010036c.jpg

πανω δεξια διακρινεται και ο προ-προενισχυτης

P1010037c.jpg

sorry αν ειμαι :OT:

Link to comment
Share on other sites

Οριστε και το δικο μου.....Πισω απο το λαπτοπ ενισχυτης...

-πανω απο τον ενισχυτη , δισκος , τιβι τιουνερ , equalizer των bose

-πισω απο την μπυρα μυθος ( εχει ληξει το 2001 - σα στηριγμα την εχω :p ) ειναι το equalizer των φωτορυθμικων και δεξια ενα ραδιοφωνακι 24/7 και το ρουτερακι / μοντεμ

-δεξια απο τον ενισχυτη αλλος ενας δισκος :p

και πισω απο ολα αυτα ενα θερμομετρο στο τοιχο πανω..

H 24/7 θεση μου ειναι αυτη :p

post-5513-1416073289,1265_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Να και το δικό μου γραφειάκι (1,50χ1,70).....Προσπαθώ να κρατάω μακριά από τα χεράκια της μονάκριβης κορούλας μου τα πολύτιμα και ευαίσθητα αντικείμενα, όμως διψάει για μάθηση...είναι στενάχωρα για δύο άτομα....έτσι μένω απ'εξω !!!! Χαλάλι της....

ijp8wdghh9gyf9cvcoeo_thumb.jpg

pm7scm6i8eeyah7zik6q_thumb.jpg

215ggo5sa9h3ol5u620l_thumb.jpg

:flower: :turn:

Link to comment
Share on other sites

@cptkoulis

Δεν θα πω τίποτα άλλο.... :drool: :banging:

@GoMaR

Δεν πιάνεται ο σβέρκος σου ρε συ; μου φαίνεται λίγο ψηλά η οθόνη... αλλά απο την άλλη ίσως φταίει το καρεκλάκι μου, που συνήθισα... :)

@sstav

Γλύκα η κόρη σου ρε συ, να σου ζήσει και χαλάλι της... φτου να μη το ματιάσω το μωρό. Πολύ καθαριότητα πάντως ε;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.