Jump to content



Recommended Posts

Παιδιά θα σας φανεί περίεργο αν θα σας πω ότι ασχολούμαι με παιχνίδια της Blizz κοντά στα 10 χρόνια και μπορεί και παραπάνω (Warcraft, Diablo, Starcraft, WoW) και σίγουρα το Diablo III θα περάσει από τα χέρια μου αλλά επειδή γνωρίζω πως λειτουργεί η Blizz στο θέμα του χρόνου μέχρι στιγμής ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ δεν έχω δώσει βάση στο gameplay, classes, release date και έχω την υπομονή να πάρω ολοκληρωμένο το παιχνίδι στα χέρια και να αφεθώ σαν παρθένα πάνω του.

Μάλλον έχω την υπομονή ενός ιερέα στο Θιβέτ ή είμαι μαζοχιστής πάντως δεν νιώθω αυτό το ασυγκράτητο άγχος που βλέπω πολλούς από εδώ μέσα. Απλά γνωρίζω τυφλά ότι αυτό που θα παίξω θα το γουστάρω τρελά.

Link to comment
Share on other sites

Απλά γνωρίζω τυφλά ότι αυτό που θα παίξω θα το γουστάρω τρελά.

Και καλά κάνεις, έτσι κάνουμε και εμείς τα λοιπά πρόβατα που έχουμε γαλουχηθεί με Μπλίζαρντ πάνω απο 10ετία τώρα.

Απλά δεν είμαστε απο το Θιβέτ και εμένα με έτρωγε τρελά ο τώλος μου να το παίξω κια να το δώ, οχι για να κρίνω κάτι απο την μπετα, αλλά για να γουστάρω ομά και ξερά με αυτό που έχω στα χέρια μου.

Δεν θα αργήσει και πολύ έτσι και αλλιώ το τελικό προιόν

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=616]Shaman[/MENTION] έλα αγόρι μου να συζητήσουμε για τον μούλο μας με τα 2 grandfathers :D :D

Τι ωραίες στιγμές... δεν θα ξεχάσω πότε τα 1shot του Grandfather με Berserk σε BvB. Έχανε σε attack speed και αν το πήγαινες σε full WW fight θα έχανες αλλά τα μαγικά Berserk όταν έπιανα πλάτη πονούσαν. Που να δεις όμως πόσο κ@ύλωσα όταν πήρα το πρώτο μου Cruel Colossus Blade of Alacrity και έκοβε κομμάτια. Περιπτώσεις που έχεις χ3στεί από την χαρά σου όταν έπεφτε item (π.χ Windforce από Pindleskin) και δεν το έκανες ID για να βγεις "μάγκας" στο Trade EU Chat και να το μοσχοπουλήσεις ως legit. Τι να λέμε τώρα... και έχουμε τον καθένα να λέει το μακρύ και το κοντό του.

Link to comment
Share on other sites

Καθόμουνα το σκ με την παλιοπαρέα (5 άτομα) και 2 beta accounts και καταλήξαμε:

Είναι κατώτερο των προσδοκιων (hype)... θολά και ξεπερασμενα γράφηκαν, "ίδιο" gameplay με το παλιό!

Έκαναν μια μικρή αναζήτηση για review απο το 2: uk.pc.ign.com/articles/160/160629p1.html

Πανω κάτω ΧΑΛΙ ΒΑΥΡΟ, οτι συνέβη τοτε θα συμβεί και στο 3...

Ας μην το πάρει το πάρει κανείς!

Μην πάρετε το D3, δεν θα φτάνει για όλους!

θα γίνει της κακομοίρα στο batlenet και δεν θα χαρεί κανείς.

Άσε και ολο το κλάμα που θα πέσει κάνοντας το τόσο, τοοοοοοοσο.

Οπότε αν δεν σας ικανοποιουν αυτα που βλέπετε και διαβάζετε ΜΗΝ το πάρετε.

Αν πιστεύετε οτι είναι "λίγο", "οχι αυτο που περίμενα", "μετριότητα", "άσχημο", "βαρετό" η "τι; αυτο είναι το D3 που λένε όλοι;" ΜΗΝ το πάρετε, προχωρηστε παρακάτω σε κατι καλητερο που θα καλύψει τις απαιτήσεις σας.

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απορώ γιατι δε μας δίνουν εμας τους παλιούς μια βρωμοbeta να λιώσουμε λιγάκι...Μέχρι και 12αμηνο στο wow έκανα μπας και πάρω beta :hehe:

Ψάξει beta keys απο τρίτους ;)

Αν και αφου δεν το είδες μέχρι τωρα κρατα την παρθενιά σου για το retail.

Υ.γ. έχει κανείς άκρη για το collectors;

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ψάξει beta keys απο τρίτους ;)

Αν και αφου δεν το είδες μέχρι τωρα κρατα την παρθενιά σου για το retail.

Υ.γ. έχει κανείς άκρη για το collectors;

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Εχω βρει αλλα δε σκαω λεφτά τωρα για beta έλεος... Θέλω λίγο να το δώ για να δω classes κλπ.

Collectors δε θα φέρει κανα Πλαίσιο ? Στο amazon το έχει αλλα οχι για preorder ακόμα.

Link to comment
Share on other sites

Εγω πλεον ειμαι επιφυλακτικος με τα games της blizzard , γιατι οσες φορες επαιξα ενα , για μεγαλο διαστημα δεν ακουμπαγα αλλο game και εκοβα τελειως τις ταινιες που εβλεπα και κανα βιβλιο που διαβαζα.

Αυτο οταν προκειται για γυναικα λεγεται γαμος , αλλα οταν προκειται για game πως λεγεται ? :p

Link to comment
Share on other sites

Εγω πλεον ειμαι επιφυλακτικος με τα games της blizzard , γιατι οσες φορες επαιξα ενα , για μεγαλο διαστημα δεν ακουμπαγα αλλο game και εκοβα τελειως τις ταινιες που εβλεπα και κανα βιβλιο που διαβαζα.

Αυτο οταν προκειται για γυναικα λεγεται γαμος , αλλα οταν προκειται για game πως λεγεται ? :p

Κάψιμο? :p

Link to comment
Share on other sites

έπαιξα και εγω σήμερα το beta :baby: thx to [MENTION=334]knight_77[/MENTION]

στο λεβελ 9 το τελείωσα .... κρίμα

ατμόσφαιρα εχει αρκετή θα έλεγα, μιας και ήταν το κύριο θέμα που με απασχολούσε

οκ εύκολο gameplay οπως το περιμέναμε

λίγο ξενέρωτο τα skill που είναι ψιλό κατευθυνόμενα

σουπερ ηχο και φυσικά, καταπληκτική μουσική

λιγο τρόμαξα με το στέρεο, νόμιζα έπαθε βλάβη το ηχείο η αριστερό μου αφτί! :tomato:

γιατί τύχαινε σχεδόν όλες οι ομιλίες να είναι απο την δεξιά πλευρά του χαρακτήρα

Link to comment
Share on other sites

Εχουμε ακουσει τιποτα για αυτο το auction με τα χρηματα ή ακομη

τιποτα εγκυρο;

Εννοαω οτι θα εχει κανα μπονους πχ στα οπλα η στα εντσαντνζ αν βαλει καποιος

χρημα κανονικο ή απλα θα χει παραπανω ευκαιριες για καποιο item ?

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζω το beta client το πρωί και μου λέει ένας φίλος που έχει access (από δικό του φίλο) να με κάνει login με team viewer για να παίξω... :dance3:

...και έχει ένα πρόβλημα το battle.net και δεν κάνει login. :wall:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.