Jump to content



Recommended Posts

Τέλος για μένα παίδες... μπήκα πριν λίγο , Monk level 51 μόνο αυτό έμεινε ...πάνε 200000+ χρυσό που είχε + όλα τα items ! Έμεινα με το σώβρακο...Δε ξανασχολούμε με την μ@λακια.Τέλος...

Link to comment
Share on other sites

Τέλος για μένα παίδες... μπήκα πριν λίγο , Monk level 51 μόνο αυτό έμεινε ...πάνε 200000+ χρυσό που είχε + όλα τα items ! Έμεινα με το σώβρακο...Δε ξανασχολούμε με την μ@λακια.Τέλος...

Εδω και καιρο εγω τελος.(ισως το παρατηρησες).

Καλη φαση αλλα οχι αλλο καρβουνο..

Θα με μεινει ο francis να ωρυεται και οι θεεικες ατακες στο επισημο φορουμ.

Link to comment
Share on other sites

Και το πήγαινα καλά... κόντευα να τελειώσω και το nightmare .Tώρα πρέπει να ξεκινήσω πάαααααλι nightmare Act1 να μαζέψω πράγματα , gems και χρυσό...Ας ελπίσουμε να με κάνουν rollback αλλιώς καληνύχτα...Και βέβαια ούτε λόγως να ζητήσω λεφτά πίσω από το κωλοπαίχνιδο τους.Ούτε καν σκέφτομαι να τους δώσω οποιοδήποτε λογαριασμό τράπεζας ή ο,τι έχει να κάνει με real money για επιστροφή χρημάτων.Φαντάζομαι όταν ανοίξει ΑΗ με real money τι hack έχει να πέσει...

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις, είχα βάλει εψές κάτι αντικείμενα στο AH, είχα δώσει start price και buyout price. Τα αντικείμενα που πουλήθηκαν μέσω δημοπρασίας (bid), πήρα κανονικά τα χρήματα. Για όλα τα άλλα αντικείμενα (3-4) που έγιναν buyout δεν πήρα τσακιστή δεκάρα, και μιλάμε για όπλα 50.000, 35.000 κτλ...

Πόσο ΓΤΠΚ είναι τελικά αυτή η blizzard;

Link to comment
Share on other sites

μα τοσο φαιλ απο την blizzard , πραγματικα δεν το περιμενα... παλι καλα που δεν το αγορασα, στο τσακ την γλιτωσα(και εγω που θα επαιζα και η τσεπη μου) :p

++1 για μπραφ , εδω θα ηταν οτι πρεπει :)

Link to comment
Share on other sites

Αν κρίνω από το στερητικό που παθαίνουν όλοι όποτε πέφτουν οι servers, το μπραφ δεν παίζει ως σενάριο.

Όταν φτάσουμε στη φάση που θα το σταματήσουμε όλοι σιγά-σιγά, χωρίς "δηλώσεις", το συζητάμε.

Link to comment
Share on other sites

Χθές το βράδυ μου χακάρανε το λογαριασμό του diablo και συνεπώς και του bnet.Δεν έκανα φίλο κάποιον που δεν έπρεπε,ούτε μπήκα σε public game.Έχασα κάποια αντικείμενα από το stash,τη ψυχραιμία μου καθώς και ότι gold είχα.Ευτυχώς η bliz έκανε και κάτι σωστά σε αυτό το παιχνίδι και μου έκανε γρήγορα reset το password και δεν έχασα κι άλλα.Νομίζω πλέον πως η χρήση του authenticator είναι απαραίτητη.Φυσικά άν δεν είχε κάνει το single player online δε θα γινόταν αυτό.:slap:

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έπεσε επιδημία... εγώ πάντως έβαλα authenticator στο κινητό...Μου κάνανε και rollback το account το χρυσό μου ήρθε αλλά πράγματα τα οποία είχα βρει πλέον δε τα έχω...:hm:

Υπ' όψιν για όσους δε έχουν διαβάσει το policy του battlenet για rollback των heroes , διακαιούμαστε μέχρι 2 μετά ξανά από κάνα 2μηνο.:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.