Jump to content



Recommended Posts

Το θεμα δεν ειναι να μπω και να τρωνε οι αλλοι τα τερατακια...Το θεμα ειναι να τα βγαζω μονος μου.Εφτασα μεχρι τον ghom στο act3 αλλα οταν τον εφτασα κατω απο τη μεση γεμισε ολη η οθονη με σκονη και δεν γλυτωνα με τπτ...Τι ignore pain τι pots παντα πεθαινα...Δεν ξερω πως γινεται να μην πεθανεις εκει βασικα...

Ghom = πρόβλημα για close combat. Με τον Barb τον έβγαλα μόνο βάζοντας βασική επίθεση το throw hammer (ή όπως το λένε) και χτυπώντας από μακρυά συνέχεια, κάνοντας μικρές κινήσεις και αποφεύγοντας τα σύννεφα δακρυγόνων (ούτε ΜΑΤατζής να'ταν).

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στην παρέα του diablo 3 και απο εμένα έστω και αργά.

εχω εναν χαρακτήρα deamon hunter lvl 60 και ψάχνω τρόπους να ανεβάσω (και άλλο) το damage Μοθ . αυτή την στιγμή ειναι 62κ με sharpshooter και με ένα όπλου που δίνει critical hit damage 81 % και σε Socket διαμάντη με 50 %.

έχω περίπου 1600 dexterity Και 28κ Life

είμαι σε Inferno act 1 Και στο πρώτο elite πέφτω σαν ...κοτόπουλο!!!!όποιος μπορεί άς βοηθήσει σε κάποια αλλαγή που πρέπει να κάνω,,,,καλώς σας βρήκα

Link to comment
Share on other sites

Και στο σημειο που γεμισε η οθονη παντου με αερια τι εκανες?Μεχρι εκει που ειχε κενα το παλευα ευκολα.Τον εριχνα αρκετα χωρις να χανω πολυ ενεργεια...

Μικρές κινήσεις, όπως είπα. Ο Ghom βγάζει αέρια εκεί που βρίσκεσαι μόνο και έχουν χρονική διάρκεια (αν και μεγάλη). Όταν βγαίνει ένα σύννεφο, κάνεις πίσω μόνο ίσα-ίσα για να βγεις από αυτό. Έτσι, πάντα μένει ένα μικρό κενό για να πατήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Α τωρα καλα με κατατοπισες.Εγω νομιζα οτι ετσι και αλλιως γεμιζει η οθονη αερια...Πηγαινα περα δωθε.Μαλλον γιαυτο...Θα δουμε απο αυριο που θα δοκιμασω ξανα...

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μεγάλο sale :D

Greetings Nick (LordKalidor),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name War Conclave

Time of transaction 29 July 2012 01:25 AM BST

Sale price €79.00

Transaction fee €1.00

Transfer fee €11.70

Applicable taxes €0.00

Your proceeds €66.30

Άντε σας κερνάω εγώ απόψε.. :jump1:

Link to comment
Share on other sites

Το πρώτο μεγάλο sale :D

Greetings Nick (LordKalidor),

Congratulations on your successful auction in Diablo III!

Item name War Conclave

Time of transaction 29 July 2012 01:25 AM BST

Sale price €79.00

Transaction fee €1.00

Transfer fee €11.70

Applicable taxes €0.00

Your proceeds €66.30

Άντε σας κερνάω εγώ απόψε.. :jump1:

το κανες απόσβεση το παιχνιδάκι φιλαράκι.......:pleasantry:

Link to comment
Share on other sites

Τελικά πάλι καλά που έχει και rmah και κρατάει τον κόσμο να παίζει... το chance να πέσει κάτι καλό για πούλημα ο μόνος λόγος που θα logάρω (και αν).

Για single και co-op καλούτσικα κράτησε (αααα ρε inferno) αν και μικρό!

Αποτελείωσε το swtor άδειασε πους low servers στο wow και γέμισε την gw2 beta!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

Έγινε επεξεργασία από FrOsT
Link to comment
Share on other sites

βρήκα συνταγή και φτιάχνω helm of comand, πουλιούνται σαν μοσχοκούλουρα, βέβαια τα ψιλοσκοτώνω αλλά βγάζω, να αρχίσουμε να ανασαίνουμε λίγο, αν θέλει κανείς πέστε μου, κόστος μόνο τα υλικά.

Link to comment
Share on other sites

βρήκα συνταγή και φτιάχνω helm of comand, πουλιούνται σαν μοσχοκούλουρα, βέβαια τα ψιλοσκοτώνω αλλά βγάζω, να αρχίσουμε να ανασαίνουμε λίγο, αν θέλει κανείς πέστε μου, κόστος μόνο τα υλικά.

Αν μπορεις θα ηθελα ενα για τον Barbarian μου.

Σου εστειλα π.μ. :)

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ απόσβεση :)

Ήταν πάντως μεγάλη έκπληξη!

75 ευρώ για ένα ζευγάρι εικονικά παπούτσια...

Είναι μάλλον περισσότερο τραγικό παρά γελοίο..

Item name Zunimassa's Journey

Time of transaction 30 Jul 2012 06:42 AM BST

Sale price EUR75.00

Transaction fee EUR1.00

Transfer fee EUR11.10

Applicable taxes EUR0.00

Your proceeds EUR62.90

Link to comment
Share on other sites

Τη συνταγη τη βρηκες η την αγορασες?εχει διαφορα...γιατι αν την βρηκες πες μου να παιξουμε κανενα joker συνεταιρικο...

τη βρήκα, έπεσε από ένα elite, το θέμα είναι οτί κάνω δεξί κλίκ στο blacksmith και μετά κατάλαβα τι μ@@@@@ έκανα. 50 εκατομύρια κάνει.

θα την σκότωνα και θα έφτιαχνα το χαρακτήρα μου. (τελευταία συναλλαγή recipe helm of command 72 ευρώ) ήθελε και μένα να μου βγεί δωρεάν το παιχνίδι αλλά αν δεν έχεις μυαλό...

Έγινε επεξεργασία από katerinoula
Link to comment
Share on other sites

τη βρήκα, έπεσε από ένα elite, το θέμα είναι οτί κάνω δεξί κλίκ στο blacksmith και μετά κατάλαβα τι μ@@@@@ έκανα. 50 εκατομύρια κάνει.

θα την σκότωνα και θα έφτιαχνα το χαρακτήρα μου. (τελευταία συναλλαγή recipe helm of command 72 ευρώ) ήθελε και μένα να μου βγεί δωρεάν το παιχνίδι αλλά αν δεν έχεις μυαλό...

οσοι βλεπεται το diablo εμποροκερδοσκοπικα το θεμα δν ειναι να βγει δωρεαν το παιχνιδι αλλα οι ωρες που ξοδευεις παιζοντας...και για να γινει αυτο δλδ maximize ο λογος money/DIABLOωρες o καλυτερος τροπος ειναι τα recipes...εμενα σταματησαν στις 300ωρες οπου εβγαλα max 50εκ και 40ευρω απο items που βρηκα κατω και 450εκ και 150ευρω απο crafting παιζοντας το 1/10....στην ουσια οχι παιζοντας απλα βαζοντας τα items στο ΑΗ....οποτε δν εκανες καθολου ******* που δν πουλησες το recipe..εγω εχω δωσει 200εκ ως τωρα στα recipes και τα εβγαλα 2,5φορες σε λιγοτερο απο μηνα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.