Jump to content



Recommended Posts

Ερχομαι να δοκιμασουμε μαζι αν θελεις.

ApatOA#2900

Προσθεσε με. Θελει πολυ dmg απλα, κατα τα αλλα ευκολος ειναι.

Βασικα μολις τον εβγαλα, Εβαλα cluster arrow, θυσιασα και λιγο απο το antireflect που ειχα ωστε να κρατησω λιγο το damage πιο ψηλα, και σε συνδυασμο με τα helth globes που πεταει καθε τοσο βγηκε

Thanks παντως

Έγινε επεξεργασία από sayan2
Link to comment
Share on other sites

Τι λετε ρε παιδια το siegebreaker πεφτει για πλακα πια...Ουτε καν damage δεν μου κανει εμενα.Στα μπλε ειναι το θεμα και ισως αν φτασω στον αζμονταν τοτε να εχουμε θεμα :p

ακριβώς...όταν πήγα solo act3 μετά τον siegebreaker τα elite έγιναν ξαφνικά πιο δυνατα και εκεί που έλεγα ώραια θα φαρμάρουμε act 3 και έβγαζα λεφτά, ξαφνικά έχανα σε repair και έκανα skip elite packs μέχρι να φτάσω στον Azmodan...

όχι act 3 να μου λείπει...το μόνο καλό drop ήταν το μενταγιόν που έχω βαλμένο τώρο όποιος δει το community...

Link to comment
Share on other sites

πρόοδος μηδεν, τον πίνω στεγνα act2,

asaduu - Community - Diablo III

αν δεν αλλάξει κάτι μέσα στον αύγουστο μάλλον θα το στείλω...

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί τον πίνεις...

Αν και διαφωνώ λίγο με μερικά σκιλς.

Ειδικά bash = πέτα το, πάμε frenzy με stacking 5% extra dmg, και πέτα την αιδία το WW που είναι για πολύ συγκεκριμένο gear και βάλε leap με 300% armour. θα σε σώσει απο πολλά "oh shit" moments.

Κατά τα άλλα αν και πάει καλύτερο, δεν θα πρέπει να τις τρώς στο 2. Τα resists ειναι καλά, το ΗΠ είναι οκ, και το dps το ιδιο. κάτι κάνεις λάθος νομίζω.

Link to comment
Share on other sites

My opinion [MENTION=10321]katerinoula[/MENTION]

το δαχτυλίδι στο δεξί δάκτυλο χρήζει αλλαγής με λίγο καλύτερα στατς και καλύτερο crit chance...επίσης το όπλο εγώ αυτό που έχεις αν και πολύ καλό...έχει τα εξής λάθη...βασικά δεν ανανεώνεις εύκολα το health Σου παρά μόνο αν σκοτώσεις το κάτε Minion...άρα είτε θα σκοτώνεις αν είναι δυνατό μαζικά ή θα το αλλάξεις με κάτι που έχει LIFE ON HIT...

κατά τα άλλα βάλε frenzy ¨οπως λέει ο dolly και βγάλε το Whirlwind και βάλε furious charge με dreadnough rune ή αυτό που λέει ο dolly...

τέλος γουστάρω Helm...είπες ότι φτιάχνεις? θα ήθελα να σου δώσω τα υλικά να μου φτιάξεις ένα αλλά θα ήθελα να έχει Socket (οπωσδήποτε), res all str και vit... :D (ζητάω πολλά;;;;;)

Link to comment
Share on other sites

διάβασα προσεχτικα και θα εφαρμόσω στην πράξη της συμβουλές, ευχαριστώ.

όποιος θέλει helm κανένα πρόβλημα αλλά το τι θα βγάλει...

αυτό που φοράω είναι το καλύτερο (σχεδόν) στις 40 περίπου προσπάθειες, έχω πουλήσει άλλο 1 στα 10 mil (με life, socket, all res ) και άλλο 1 παρόμοιο στα 5 mil.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.