Jump to content



Recommended Posts

Παιδιά,

ΜΟΝΟ την πρώτη φορά που τρώτε τον τελευταίο λαλακα στο ακτ 5 δίνει, ΣΤΑΝΤΑΡ 2-3 λεντζεντάρι.

ΜΗΝ τον φάτε αν δεν είστε 70 γιατί θα σας ρίξει για μικρότερο λεβελ και είναι αμαρτία.

Μεγαλύτερο ποστ μετά το σεξ στην δουλειά.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

ΜΟΝΟ την πρώτη φορά που τρώτε τον τελευταίο λαλακα στο ακτ 5 δίνει, ΣΤΑΝΤΑΡ 2-3 λεντζεντάρι.

ΜΗΝ τον φάτε αν δεν είστε 70 γιατί θα σας ρίξει για μικρότερο λεβελ και είναι αμαρτία.

Μεγαλύτερο ποστ μετά το σεξ στην δουλειά.

σωστός ο παίκτης και για να είτε ακόμα πιο σωστοί, ΟΣΟΙ φτιάξετε crusader (καινούργιο χαρακτήρα γενικότερα) θα ρίξετε και τον DIABLO σε level 70. εμένα μου έπεσε πράσινο shoulder raekors σετ...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

Trade δε γίνεται πλέον ?

εξαρτάται. έχω ρίξει (όπως όλοι πιστεύω) Marquise Gems τα οποία είναι account. επίσης τα Legendary είναι account bound.

Η μοναδική περίπτωση για Trade μεταξύ παιχτών των account bound items είναι να τα έχεις ρίξει παρέα με κάποιον/κάποιους και μέσα σε μόνο 2 ώρες έχεις το δικαίωμα να κάνεις trade μεταξύ αυτών των παιχτών.

το AH έχει πλέον κλείσει και 26/03 (δηλαδή σήμερα) πρέπει να γίνουν ότι claim υπάρχουν από αγορές-πωλήσεις που εκκρεμούν

Link to comment
Share on other sites

εξαρτάται. έχω ρίξει (όπως όλοι πιστεύω) Marquise Gems τα οποία είναι account. επίσης τα Legendary είναι account bound.

Η μοναδική περίπτωση για Trade μεταξύ παιχτών των account bound items είναι να τα έχεις ρίξει παρέα με κάποιον/κάποιους και μέσα σε μόνο 2 ώρες έχεις το δικαίωμα να κάνεις trade μεταξύ αυτών των παιχτών.

το AH έχει πλέον κλείσει και 26/03 (δηλαδή σήμερα) πρέπει να γίνουν ότι claim υπάρχουν από αγορές-πωλήσεις που εκκρεμούν

Διαβασα οτι δε γινεται πλεον trade ουτε για items ουτε για gold. Πχ ενας φιλος θελει να μου δωσει καποια gold για να φτιαξω κανενα item αλλα δε γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά,

ΜΟΝΟ την πρώτη φορά που τρώτε τον τελευταίο λαλακα στο ακτ 5 δίνει, ΣΤΑΝΤΑΡ 2-3 λεντζεντάρι.

ΜΗΝ τον φάτε αν δεν είστε 70 γιατί θα σας ρίξει για μικρότερο λεβελ και είναι αμαρτία.

Μεγαλύτερο ποστ μετά το σεξ στην δουλειά.

Μια διευκρίνιση γιαυτο. Αν τον φας και μετα κανεις reset τα quest και τον ξαναφας δε θα σου ξανα-ριξει ?

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα οτι δε γινεται πλεον trade ουτε για items ουτε για gold. Πχ ενας φιλος θελει να μου δωσει καποια gold για να φτιαξω κανενα item αλλα δε γίνεται.

για items ισχύει αυτό που είπα (εκτός αν άλλαξαν πάλι κάτι) για τα account bound. για τα υπόλοιπα & για το gold δεν έχω ιδέα

Link to comment
Share on other sites

Διαβασα οτι δε γινεται πλεον trade ουτε για items ουτε για gold. Πχ ενας φιλος θελει να μου δωσει καποια gold για να φτιαξω κανενα item αλλα δε γίνεται.

Αν μιλάς για crafted items, αυτά ανέκαθεν δε μπορούσαν να αλλάξουν χέρια, δεν άλλαξε κάτι με το νέο patch/RoS.

Αυτό που άλλαξε (με την είσοδο της Mystic) είναι ότι ενώ μπορείς να ανταλλάξεις τα rare items (κίτρινα) ελεύθερα, αν τους αλλάξεις καμιά ιδιότητα στην Mystic, γίνονται αμέσως boa.

Link to comment
Share on other sites

ήμουν ήδη 70 όταν τον εριξα, μαζι με 2 τυχαίους (ο 3ος ήταν μονίμος ψόφιος) και μάλιστα στο τορΙ όχι στο expert άλλα πέταξε 3 σκουπίδια legs. Πιο πολλά, πιο εύκολα και πιο καλά legs έχω βρεί σε πτώματα και βαρέλια.

Link to comment
Share on other sites

ήμουν ήδη 70 όταν τον εριξα, μαζι με 2 τυχαίους (ο 3ος ήταν μονίμος ψόφιος) και μάλιστα στο τορΙ όχι στο expert άλλα πέταξε 3 σκουπίδια legs. Πιο πολλά, πιο εύκολα και πιο καλά legs έχω βρεί σε πτώματα και βαρέλια.

Οταν τον έριξες ΠΡΩΤΗ φορά?

Αν ναι, ριπορτ.

Link to comment
Share on other sites

Οταν τον έριξες ΠΡΩΤΗ φορά?

Αν ναι, ριπορτ.

τι report να κάνω ότι το leg σπαθί που έπεσε είναι 10% κάτω από ενα leg τσεκουρι που μου έπεσε 2-3 ώρες μετά από βαρέλι ? Θυμάμαι έπεσαν 3 legs ένα εκ των οποίων βιβλίο για artisan.

Link to comment
Share on other sites

Ναί έχεις δίκιο, και σε πτώμα αλλά και σε βαρέλι μόνο 1 leg την φορά. Απλά ήθελα να γράψω ότι πήρε πολύ χρόνο να τελειώσω το campaign για τα 3 legs που έπεσαν. Σε adventure tor1 σε ACT1 *τώρα* πέφτει 1 leg στις 1.5-2 ώρες , με περπάτημα και όχι τρέξιμο. Αλλά δεν αφήνω βαρέλι, νεκρό, chest και κάνω wipe το area. Αααα και παίζω μόνος, με πάρτυ θα είναι πολύ καλύτερα λόγω bonus αλλά όλοι τρέχουν και μου την σπάει το τρέξιμο. Πολύ βιασύνη: ΑΣΤΕ ρε να δούμε και κανένα video, τόσα λεφτά δώσαμε.

Εχτες ούτε το "goblin" που έγραψα στο chat δεν είδαν: το χαιρέτησα, του έριξα και μιά φιλική στην πλάτη και έτρεξα να προλάβω. Έχω και άγχος μην με νομίσουν για "leecher". 2 φορές το Σ/Κ με έκαναν kick. :hehe:

H ειρωνία εχτές: Φοράω μια ζώνη τόσο καιρό, κίτρινη, που εσείς απλά δεν την μαζεύετε από κάτω. Έτσι λοιπόν αφού έχω κάνει 8-9 bounties πάω να τζογάρω μπας και την αλλάξω. Αγοράζω 3,4,...7,12. Η νουμερο 9 η καλύτερη από τις υπόλοιπες αλλά και πάλι όχι και τίποτα σπουδαίο. Την φοράω και πάω να δω καμιά πίστα ολόκληρη μιας και σε όλες τρέχαμε. Στα 15 λεπτά από το και λίγο μετά από ένα elite, τσουπ κουβάς και ζωνη leg. Αυτή που φορώ τώρα....

αρε Βλιζζ ...

Link to comment
Share on other sites

Εχτες ούτε το "goblin" που έγραψα στο chat δεν είδαν: το χαιρέτησα, του έριξα και μιά φιλική στην πλάτη και έτρεξα να προλάβω. Έχω και άγχος μην με νομίσουν για "leecher". 2 φορές το Σ/Κ με έκαναν kick. :hehe:

Σε Clan με κορεάτες είσαι; :p:P:P

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσοι τσιμπήσατε το RoS αξίζει τα 40 γιούρια που θέλει η Χιονοθύελλά μας?

Εμένα πάντως μου αρέσει και το διασκεδάζω αφάνταστα από εκεί και πέρα όλα είναι σχετικά.

Sent from my C6903 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τελικά όσοι τσιμπήσατε το RoS αξίζει τα 40 γιούρια που θέλει η Χιονοθύελλά μας?

αν το δεις σαν συνιστώσα του τι προσφέρει το παιχνίδι με τα 40 ευρώ (80 αντίστοιχα η συλλεκτική) θα έλεγα πως όχι. απλά πιο πολύ είναι το "κόλλημα" που έχουμε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.