Jump to content



Recommended Posts

Ρώταω γιατί το έχω και στον DH και στο barb αλλά στον barb δεν έχω shadows...και μου έκατσε κιόλας κατεθείαν σε barb χωρίς να κάνω reroll ...έχει να κάνει με τα skills ή κάτι άλλο???

btw...

RedStar - Community - Diablo III

Link to comment
Share on other sites

Ρώταω γιατί το έχω και στον DH και στο barb αλλά στον barb δεν έχω shadows...και μου έκατσε κιόλας κατεθείαν σε barb χωρίς να κάνω reroll ...έχει να κάνει με τα skills ή κάτι άλλο???

btw...

RedStar - Community - Diablo III

Για να ενεργοποιηθει το secondary του amulet και να σκασουν μυτη oι clones, πρεπει οπωσδηποτε να βαλεις stun ρουνο σε skill.

Δες το leap στο λινκ που σου εστειλα ;)

Aλλιως βαζεις αν παιζεις με frenzy, smite ρουνο.

Link to comment
Share on other sites

Τhank's θα το δοκιμάσω το βραδάκυ , βέβαια χάνω το fire dmg το smite πρέπει να είναι psysical...κάνε και add αν θες δεν είμαι στην clan.

A και κάτι ακόμα αυτό έχει γίνει nerfed??? MOONLIGHT WARD

Έγινε επεξεργασία από chrkon
Link to comment
Share on other sites

Τhank's θα το δοκιμάσω το βραδάκυ , βέβαια χάνω το fire dmg το smite πρέπει να είναι psysical...κάνε και add αν θες δεν είμαι στην clan.

A και κάτι ακόμα αυτό έχει γίνει nerfed??? MOONLIGHT WARD

Δυστυχως δεν μπορεις να τα εχεις ολα....μπορεις να χρησιμοποιησεις leap οπως εγω και να μην χασεις το fire dmg απο το frenzy

Link to comment
Share on other sites

έπειτα από κάποια Tests, DH με full Marauders είναι ότι πιο πρακτικό υπάρχει για DH, viable από solo μέχρι t6. υστερεί στο γεγονός ότι δεν έχει το ταχύτητατο DPS output λόγω του combo Magefist/Cindercoat, αλλά μόνο και μόνο το ότι βγάζει 2 sentry (total 5 μαζί με το Passive και το αντίστοιχο Quiver) είναι σαν να κοπανάνε 6 DH.

εννοείτε πως θα πρέπει να υπάρχουν 2 Hatred Spenders για max damage, τα οποία έπειτα από μερικά test που έκανα, κατέληξα πως καλύτερα να είναι Multishot/CA με physical damage όλα.

το τέλειο σενάριο είναι 5 items Marauder, RRoG, και gloves T&T διότι το attack speed επηρεάζει την ταχύτητα που βαράνε και τα Sentries.

Link to comment
Share on other sites

αρκετά ενδιαφέρουσες πληροφορίες για το τι μας περιμένει στο μέλλον

More Info From The Anniversary Dev Stream, Gambling Drop Rates Summary: 2.0.5 Edition, Set Items and Transmogrification Comics - News - Diablo Fans

με μια γρήγορη ματιά ξεχώρισα αυτά :

-Season only items will be rolled into the droppable item pool in non-season games after the end of a season.

-Rewards for Tiered Rifts are still being worked on but they should be the most rewarding thing you can do on a certain diffictuly (Legendary Gems hinted on)

-After the death of Malthael, the combined Prime Evil Diablo was released, rather than the individual Evils.

-Paid DLC is probably not going to happen, big expansions and free patches are Blizzard's way.

-The PC and Console versions of the game influence each other and features from one may carry over to the other in the future.

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

μέσα στο community event βρήκα τελικά πράγματα για τον crusader μου πλησιάζοντας στο endgame...

Gyrfalcon's foote, SOJ (χτες το βράδυ), gloves akhans, ένα amulet και ένα aughilds chest poυ έφτιαξα, απογείωσαν τον crusader επίπεδα.

Άμα βρω το fate of the fell και ένα amulet με elemental heal, απλά τον παρατάω και θα ασχοληθώ με crusader σε season...(αν ασχοληθώ)

Link to comment
Share on other sites

Παει η barbie μου, από freeze του υπολογιστή. Και δεν ήμουν και σε καποιο σημείο περίεργο... Barbie - Community - Diablo III

Anyway, θα το γυρίσω σε softcore, παλι με βάρβαρο, οπότε οποιαδήποτε βοήθεια δεκτή.

:hi:

Link to comment
Share on other sites

To Season ποτε ξεκιναει|?Αν καταλαβα καλα ειναι οπως το ladder στο PoE δηλαδη ξεκινας με νεο χαρακτηρα απο το lvl0.Αν ειναι να οργανωθουμε time is coming close.

o Josh αλλά και γενικώς οι Devs έχουν πει πως θα έρθουν Ladders/Seasons/Leaderboards στο patch του καλοκαιριού, το 2.1, που θα είναι κι αρκετά μεγάλο.

ναι έτσι θα είναι, από το 0 όλα, gold xp paragon, σαν να αγόρασες το παιχνίδι χθες.

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς που τον τελευταίο καιρό οι τύποι ασχολιούνται με το παιχνίδι και όχι όπως παλιά που τα patches γινόντουσαν ανα 3μηνο (?) και με πολύ μικρές αλλαγές...

Link to comment
Share on other sites

χθες τέσταρα και το Lightning sentry build στον DH

εξίσου δυνατό με το Phys build + το γεγονός ότι πέφτει αρκετο Stun λόγω skills

edit : https://eu.battle.net/d3/en/profile/psyborg-1473/hero/1836721

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.