Jump to content



Recommended Posts

Το παιχνιδι ειναι για τα μπαζα... Crusader 300 ωρες πρεπει να εχω πλησιασει πια και εχω 3 set items. Εχω μπει συνολο 2 φορες με μπαρμπα (20 ωρες gameplay και σημερα με 2.5 ωρες 2 set) και εχω κανει 4αδα set raekors (αρα full set με RoRG)... Ειναι ποτε δυνατοστ?

Link to comment
Share on other sites

Παλικάρια εχτές έβρεχε legs ή ήταν η εντύπωσή μου?Έβαλε κανένας πετονιά στο ηλεκτρονικό? :)

Και κάτι άλλο...Desolate Sands σε rift είναι το map των amulets...4 μαζι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι ειναι για τα μπαζα... Crusader 300 ωρες πρεπει να εχω πλησιασει πια και εχω 3 set items. Εχω μπει συνολο 2 φορες με μπαρμπα (20 ωρες gameplay και σημερα με 2.5 ωρες 2 set) και εχω κανει 4αδα set raekors (αρα full set με RoRG)... Ειναι ποτε δυνατοστ?

Στο λέει το game αλλά δε το καταλαβαίνεις, παράτα τον Σταυροφόρο και παίξτο Κόναν...

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=g15FPZkOKJ4]Τι δεν καταλαβαίνεις; - YouTube[/ame]

Το σετ bonus λέει τελικά τπτ? Δε ΜΕ είπες :p

Link to comment
Share on other sites

Παίδες μου παρουσιάστηκε ένα θέμα.Πριν καιρό,στις αρχές του ROS όταν είχε τα προβλήματα με τα disconnects κλπ,μία μέρα οταν έκανα login στο Diablo με έβγαλε στους Αμερικανικους σερβερς και προφανος δεν είχε τους χαρακτηρες μου...Έκανα έναν καινουριο βάρβαρο(Παπατσακαλος) και μετά κατάλαβα ότι ήταν στους US σερβερς.Το ros το είχα παρει απο την bliizzard as a gift απο Αμερικη(us.battlenet).Είχα την εντυπωση οτι δεν μπορούσες να παίξεις και σε αλλους σέρβερς.Γίνεται αυτό? Στον λογαριασμο στο battlenet στο diablo εκεί που έχει το region λέει Global!!!

Link to comment
Share on other sites

epic :p

Μία άλλη σκέψη στο τραπέζι...χαχα το παλικάρι δεν παίζεται..

This seems to conflict with the idea of Monks and their Ytar god which grants them their powers. Ytar cannot be real because there are no other celestial beings aside from the angels, which means that it's impossible for Monks to have their abilities in the first place.

God in Diablo 3 universe - General Discussion - Blizz Tracker - Diablo Fans

Link to comment
Share on other sites

170 horadic cache και ουτε ΕΝΑ ring of grandeur.... δεν ξερω τι παιζει τελικα με αυτο το ring. θα αρχισω να τραγουδαω πουντο πουντο το δαχτυλιδι, ψαξτο ψαξτο δεν θα το βρεις.... :suicide2:

Link to comment
Share on other sites

170 horadic cache και ουτε ΕΝΑ ring of grandeur.... δεν ξερω τι παιζει τελικα με αυτο το ring. θα αρχισω να τραγουδαω πουντο πουντο το δαχτυλιδι, ψαξτο ψαξτο δεν θα το βρεις.... :suicide2:

Είναι όλα τυχαία. Εμένα πχ το ring μου έπεσε στο 5o cache όταν βοήθαγα άλλο άτομο να το βρει με καλύτερα stats. Βέβαια πχ val έχω δει μόνο 2. Κ το 1 το χάρισα γιατί με έκαναν boost παιδιά από την clan. Από τότε παίζει να σηκώνω πολύ λίγα έως τιποτα κ αυτά μπούρδες.

Είναι τύχη να κάτσει.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

170 horadic cache και ουτε ΕΝΑ ring of grandeur.... δεν ξερω τι παιζει τελικα με αυτο το ring. θα αρχισω να τραγουδαω πουντο πουντο το δαχτυλιδι, ψαξτο ψαξτο δεν θα το βρεις.... :suicide2:

Εγώ πιστεύω ότι είδαν ότι το κυνηγάει πολύς κόσμος και βασίζει το item build του σε αυτό, οπότε nerfαραν το chance που πέφτει και εννοείται ότι δεν το αναφέρουν σε patch note.

Link to comment
Share on other sites

6 bounties κομπλε σημερα στο ACT I και επεσε στο τελευταιο και το δευτερο RoRG μου τo οποιο το προριζω για τον Crusader οοοοοοοοταν αποφασισω να ξεκολλησω απο τον μουλο.

Δεν μπορω να λογκαρω τωρα για να ανεβασω φωτος μιας και οι servers της Βlizz εχουν κατεβασει ρολα με τοσο κοσμο σημερα μεσα. Θα ανεβασω οταν ξεπηξει το συμπαν αργοτερα.

Μαλλον ειμαι η εξαιρεση αν οντως εχει πεσει nerfαρισμα στο drop rate

Έγινε επεξεργασία από knight_77
Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα αν μου πεσει και αυτο σε κανα καλο dps με βλεπω να πρεπει να φυτρωνω 1 ή 2 χερια παραπανω, ηδη εχω 3 πολυ καλα οπλα στο stash που καθονται...

ΠΡΕΠΕΙ επιτελους η blizzard να επιτρεπει ανταλλαγες αντικειμενων (οχι gold) μεταξυ των μελων του καθε clan.Η μονη χρησιμοτητα του για την ωρα ειναι οτι βλεπουμε τι αντικειμενα lootarei ο καθενας...

edit: μετα απο ενα mempo 6cc 7as εχω και ενα max dps gear μαζι με την wh 7as 50cd :p

25oyst1.jpg

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

170 horadic cache και ουτε ΕΝΑ ring of grandeur.... δεν ξερω τι παιζει τελικα με αυτο το ring. θα αρχισω να τραγουδαω πουντο πουντο το δαχτυλιδι, ψαξτο ψαξτο δεν θα το βρεις.... :suicide2:

LOL...Ενα disconnect την ώρα που τα εχει όλα κάτω και άντε γεια μετά πληκτρολόγιο-οθόνες κτλ...:beer:

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα αν μου πεσει και αυτο σε κανα καλο dps με βλεπω να πρεπει να φυτρωνω 1 ή 2 χερια παραπανω, ηδη εχω 3 πολυ καλα οπλα στο stash που καθονται...

ΠΡΕΠΕΙ επιτελους η blizzard να επιτρεπει ανταλλαγες αντικειμενων (οχι gold) μεταξυ των μελων του καθε clan.Η μονη χρησιμοτητα του για την ωρα ειναι οτι βλεπουμε τι αντικειμενα lootarei ο καθενας...

edit: μετα απο ενα mempo 6cc 7as εχω και ενα max dps gear μαζι με την wh 7as 50cd :p

25oyst1.jpg

παντελή, καλά όλα αυτά, αλλά αν δεν ανεβάσεις το toughness σε κανα 12άρι μύρια τουλάχιστον, δεν σε βλέπω να παίζεις τ5-τ6... με 900Μ καρτέλα παίζεις τ5-τ6 και ειδικά σε ένα πάρτυ θα κάνεις καλή δουλειά...

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινα αν μου πεσει και αυτο σε κανα καλο dps με βλεπω να πρεπει να φυτρωνω 1 ή 2 χερια παραπανω, ηδη εχω 3 πολυ καλα οπλα στο stash που καθονται...

ΠΡΕΠΕΙ επιτελους η blizzard να επιτρεπει ανταλλαγες αντικειμενων (οχι gold) μεταξυ των μελων του καθε clan.Η μονη χρησιμοτητα του για την ωρα ειναι οτι βλεπουμε τι αντικειμενα lootarei ο καθενας...

edit: μετα απο ενα mempo 6cc 7as εχω και ενα max dps gear μαζι με την wh 7as 50cd :p

το ξερό DPS σπάνια λέει κάτι (βέβαια δεν λέμε να έχει κάποιος 300k και κάποιος άλλος 1000k)

για το Trade, στην παρούσα φάση το παιχνίδι προσφέρει παραπάνω από το επιτρεπόμενα από την στιγμή που η Kadala δίνει τα πάντα όλα. αν ποτέ γίνει trade μεταξύ clan τότε θα γίνει χαμός από abuse. εκεί που υπάρχει "θέμα" είναι το gold, αλλά ευτυχώς βγήκε το gold cap των 300% οπότε κάτι γίνεται κι εκεί.

edit : για το RRoG έχω διαβάσει (δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή όχι) πως έχουν ανοίξει διάφοροι 1k caches και τίποτα, οπότε μερικές δεκάδες caches χωρίς ring είναι σταγόνα στον ωκεανό.

Έγινε επεξεργασία από psygreg
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.