Jump to content



Recommended Posts

Μα δεν έχει πέσει κανένα καλύτερο μέχρι στιγμής

Τελικά το expansion είναι must :S

κοίτα, εξαρτάται πως το βλέπεις.

~40 ευρώ για κάτι που θα σε κρατήσει max μερικές βδομάδες ψυχαγωγίας είναι πιστεύω κάτι καλό. από εκεί και μετά όμως αρχίζει το.. frustration.

Link to comment
Share on other sites

κοίτα, εξαρτάται πως το βλέπεις.

~40 ευρώ για κάτι που θα σε κρατήσει max μερικές βδομάδες ψυχαγωγίας είναι πιστεύω κάτι καλό. από εκεί και μετά όμως αρχίζει το.. frustration.

20€

Link to comment
Share on other sites

Προς πιστούς wizards! Δοκιμάστε Magic Missile ( Charged Blast) με Mirrorball +2 Magic Missiles. Αν και έχω αρκετά καλύτερα sources , αυτός ο συνδυασμός το κάνει πολύ imba και γενικά εμένα μου φαίνεται πολύ ευχάριστο στο gameplay.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/deNordic-2790/hero/13861961

Link to comment
Share on other sites

Τερματισμένο Echoing Fury, προσφορά του οίκου Malthael:

attachment.php?attachmentid=62007&stc=1&d=1399550372

Και για να μην ξεχνιόμαστε:

Μετά την κοροϊδία της επί 3 συνεχόμενες μέρες, κατοχυρώνω τα πνευματικά δικαιώματα για την φράση "Kadala, κουφάλα, έρχεται κρεμάλα".

attachment.php?attachmentid=62008&stc=1&d=1399550378

post-129-1416078399,4871_thumb.jpg

post-129-1416078400,2348_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Βασικα εχεις πολυ παραξενο build και για καποιο λογο το εχεις παει πολυ tanky το θεμα που ειναι το μεγαλυτερο προβλημα, αντεχεις Τ5-Τ6 να σε κοπανανε σφαλιαρες αλλα αν σε ακουμπησει spell θα φυγεις γρηγορα παρολο το life/armor σου αλλα δεν εχεις damage ουτε για Τ2 εισαι out of balance.

Δεν το λεω για να σε θιξω ή να κοροιδευψω απλα εχει αρκετα λαθη το gear.

Πεζεις CDR μονο με ενα καλο cooldown δηλαδη το Ακαρρατ...

Γενικα το πας προς holy και cdr χωρις να εχεις το ιτεμ που απαιτειται για να παιξεις holy, χωρις Βlade of prophecy δεν παιζεις holy/cdr, γιατι απλα δεν γινεται.

Δεν ξερω αν το εχεις, παντως τωρα δεν το φορας.

Γενικα σου λειπει υπερβολικα πολυ damage και για ποιο λογο δεν παιζεις Finery δεν ξερω o.O, γιατι εχεις τοσο πολυ gear που οταν θα εχεις σωστο balance στο gear θα σε δινει αρκετο damage.

Εκτος απο τα Gladiator Gauntlets ολο το αλλο gear ειναι "Λαθος" καθαρα απο την εννοια οτι δεν μπορεις να σκοτωνεις τπτ παραπανω απο T1 με ικανοποιητικο ρυθμο, που ειναι κατι τυπου 10-15 λεπτα το Rift.

Οπλο:Καλο, αλλα οχι σωστο, τα οπλα ειναι 3. Shaefer's/Maximus/Blade of Prophecy, Lightning/Fire/Holy ολα τα αλλα απλα ειναι forgotten soul σου εχει βγει με μεγαλο DPS και το proc ειναι καλουτσικο οποτε δεν το λες κακο ιτεμ.

Shield:Lidless/To craft με holy Hallowed Barricade για DPS specs παιζεται,Jekangbord για blessed shield fire spec μαζι με το flail 1hand που το κανει χωρις wrath cost και Hellskull για να μην χανεις movement speed για γρηγορο farm και αυτη που κανει το Heaven's fury -50% cooldown γενικα οι υπολοιπες ειναι forgotten soul.

Boots: E κλασσικο σετ ιτεμ αλλα δεν θα εβαζα damage, το all resist θα σου χρειαστει μετα το Τ4.

Pants: Δεν γινονται αλλιως εκτος αν τα socket δεν ειναι reforge, κανε το life regen σε % life, δεν νομιζω να αφηνει all resist.

Belt:Το ιδιο το life regen την κανει κακια, θες all resist ξερω οτι εκανες τα craft για το set, καλη ιδεα αλλα οπως ειπα παραπανω εχεις λαθος spec για να παιζεις με CDR.

bracers: Πεταμα χωρις elemental damage γενικα αν το Regen ηταν elemental damage θα ησουν αρχοντας κανε craft μεχρι να βγει elemental damage/Strength/Critical/Οτι να ναι γενικα να βγουν τα 2 απο τα 3 DPS stat, ειτε Strength ειτε Critical ειτε Elemental Damage ωστε να κανεις την αλλαγη σε οτι λειπει μετα.

Rings:Καλα το grandeur ειναι grandeur,οπως και να βγει το φορας..Το compass rose, πρεπει να εισαι το πρωτο ατομο που το εχει δει να φορανε το δευτερο χειροτερο set στο game, το πρωτο ειναι Wailing Host/Litany βρες οποιοδηποτε αλλο ring που απλα να εχει DPS stat..

Neck: Ουτε ενα DPS στατ..και οπως εγραψα και απο πανω..

Chest: Χωρις αλλα resist δεν κανεις πολλα αλλα γενικα καλουτσικο..αν δεν το εχεις κανει τπτ, κανε το regen σε resist..

Shoulders: Παλι το Life regen τους κανει για πεταμα γιατι δεν ειναι all resit.

Εχεις παει tanky με life regen χωρις το ποιο σημαντικο stat για να μην τρως ξυλο που ειναι το all resist και το life regen ειναι κακο, πολυ κακο στατ..

DenVrikaName - Community - Diablo III O crusader μου με 45hours played γιατι απλα ηταν ενας μικρος αλτ και δεν εχει σοβαρα ιτεμς/craft που το πεταω διαφορα που εβρισκε ο barb..και απλα σκοτωνω Τ3 χωρις να με ακουμπαει τιποτα και σχετικα γρηγορα για crusader τα στατς ειναι καλυτερα απο οτι δειχνει το χαλασμενο σιτε της Blizzard απλα αν δεν πεσει blade of prophecy ωστε να αλλαξω spec/elemental damage sto gear δεν γινονται πολλα ;p

Αδερφέ όπως τα λες είναι. Κυνήγησα λίγα legendaries και τώρα ντύθηκα έτσι . Μεγάλη διαφορά σε Τ2 και Τ3 τα σκουπίζω όλα.

Σχετικά με τα shoulders νοιώθω διαφορά στα elite από το 3ο σετ μπόνους.

Ο πειρατής με βοηθάει πάρα πολύ στα cool-downs και όταν είμαι σε champion μορφή γίνεται πόλεμος. :crazy_pilot:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=129]Chosen[/MENTION] παίζει να μου έχει δώσει κοντά στις 10 ζώνες η Kavlada. 2 harrington και 3 hellcat.

still waiting for thunderbelt -_-

Εμένα μου έχει δώσει τα 3 του tyrael.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν προσέξατε τον διαγωνισμό που τρέχει η blizz

Αν θέλετε κάνετε και refer απο το παρακάτω link. Αν και ποτέ δεν κερδίζω κάτι.

Splurgy - Diablo III Anniversary Treasure Pack Giveaway

Link to comment
Share on other sites

Δεν τρελαίνομαι πλέον με τα goblins. Ένα video είδα από εποχή beta που πέτυχε ο άλλος ένα δωμάτιο γεμάτο και του πέσανε 9-10 legendary items, αλλά αυτό υποτίθεται έγινε με δεδομένα beta.

Στην αρχή και γω είμουν "ελάτε, βλέπω ένα goblin" αλλά μετά από 2 μήνες και 2 legendary items που μου έχουν πέσει σε αυτό το διάστημα από goblins, δεν αγχώνομαι ιδιαίτερα. Να εκστασιαστώ από τα 2 κίτρινα και 3 gems που θα ρίξει; meh...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.