Jump to content



Recommended Posts

εδώ και χρόνια η γέφυρα της κορσικής (bridge of korsikk κάπως έτσι) ξεκολλιάζετε γενικότερα. και κάποιες άλλες στάνταρ περιοχές όπως αυτό το lagpool... εεε cesspool που έβαλαν. δεν φταις εσύ ούτε η σύνδεσή σου, εκτός αν τρέχεις το d3 σε pentium :p

Link to comment
Share on other sites

Λατρεύω που ακόμα εν έτη 2015 και με 10+ χρόνια με παιχνίδια με κλαν και φίλους ονλαιν ο κόσμος ακόμα αδυνατεί να καταλαβεί την κλίκα και την παρέα. 

 

Σε καθαρά προσωπική νότα (απο τον παπά) πάντα ο κόσμος είναι ο λόγος που παίζω και στα παπάκια τα drops.

 

Προφανώς θα ζητήσω κάτι αν πέσει στον Πέτρο και μου είναι upgrade αλλά προφανώς και θα του δώσω ένα άρρωστο φούρναρη αν πέσει γιατί θα τον χαρεί περισσότερο. σο φακινγκ γουατ.

 

Και ανάλογα αν ο Πέτρος δεν μπορεί να λογκάρει και τα παιδιά παίζουν σε άλλο group θα λογκάρω γιατί βαριέμαι

 

Το παιχνίδι είναι για την παρέα και τον λαλακισμό. Δεν είναι κοινωφελές ίδρυμα, δεν είναι boosting service, δεν είναι τίποτα απο αυτά. 

 

Και δεν είναι τόσο απλό όσο είναι το wow που μπαίνεις σου δίνω 2κ gold Και πας ΑΗ και ντύνεσαι. 

 

Μην μπερδεύεται τις προτεραιότητες σας, και αν αυτές είναι στο παραγκον>λουτ>απαιτώ λόγο ταγκ τότε ίσως είστε σε λάθος κλαν.

 

Και δεν είναι προσωπικό για τον chrkon αυτό φυσικά. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνίδι είναι για την παρέα και τον λαλακισμό.
 

 

Αυτο ακριβως, τιποτα αλλο!

Εχουν βγει εξω οι περισσοτεροι απο την παρεα μου, που παιζουμε παρεα και βαριεμαι τη ζωη μου.

Η φαση skype και μπινελικο- φασεις ή πειραγματα ειναι το Α και Ω σε παιχνιδια τετοιου τυπου (αιωνιο farming).

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

εδώ και χρόνια η γέφυρα της κορσικής (bridge of korsikk κάπως έτσι) ξεκολλιάζετε γενικότερα. και κάποιες άλλες στάνταρ περιοχές όπως αυτό το lagpool... εεε cesspool που έβαλαν. δεν φταις εσύ ούτε η σύνδεσή σου, εκτός αν τρέχεις το d3 σε pentium :p

Βασικα το κανει παντου, σταματαει για 2 λεπτα και μετα το ξαναπιανει. Το εχουν παρα πολλοι αποτι ειδα και λενε οτι στο επομενο θα διορθωθει.

Link to comment
Share on other sites

 

Screenshot745.jpgScreenshot746.jpgScreenshot750.jpgScreenshot752.jpgScreenshot753.jpgScreenshot755.jpgScreenshot756.jpgScreenshot757.jpgScreenshot754.jpg

 

 Σιγουρα ειναι καψιμο χρονου το PTR αλλα εχει πολυ πλακα το drop! :p :p :p

Edit: 2 shard of hate, 3 ramaladni gift, 2 T&T 1 blackthornes amu για 40 εμετους και ωραια νοτα το bloodshard goblin.

Αν το chance για anchient ειναι ιδιο οπως αυτη τη στιγμη, δεν προβλεπεται να ντυνομαστε ουτε σε 1 χρονο.

Link to comment
Share on other sites

Οι τελευταίες 8-10 φορές που έχω παίξει με τον Κλεισθένη @Dolly εξελίσσονται λίγο πολύ ως εξής:

 

UuedhQX.gif

 

 

 

@2cpu είσαι στο clan; Αν όχι, γιατί όχι; Μπες και θα σε τακτοποιήσουν τα κορίτσια.

Έγινε επεξεργασία από Chosen
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Lols :p

Δεν ειμαι @

Chosen

γιατι να σε πω την αληθεια δεν το εψαξα/ασχοληθηκα παραπανω.

Επαιζα απο την αρχη με το κολλητο το παρατησαμε καποια στιγμη,οταν βγηκε το expansion με στειλανε

mail με προσφορα (12~13 ευρω?) το πηρα και εκτοτε ξεκινησα παλι μονος.

Θα ριξω μια ματια το βραδυ τοτε.

Έγινε επεξεργασία από 2cpu
Link to comment
Share on other sites

Καλώς σας βρήκα στο clan αλλά και στο φόρουμ γενικότερα.

Θέλω να ρωτήσω ποια είναι η τελευταία ενημέρωση για το πότε θα τελειώσει η σεζόν και αν αυτό θα γίνει ταυτόχρονα με την έλευση του patch 2.1.2.

Link to comment
Share on other sites

Λογικα ναι, αντε το πολυ να εχει και 2-3 μερες διαφορα αν και δεν νομιζω. Αυτο που με ξενερωνει ειναι οτι δηλωσαν πως αυτο θα ειναι μικρο PTR (γιατι οντως δεν αλλαζουν πολλα πραγματα) και ακομα δεν εχουν δωσει τον μηνα προειδοποιηση οτι ληγει η season 1, που σημαινει 2015 και μετα.

Για το WOW νομιζω οτι γινεται αυτη η τεραστια κοιλια....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.