Jump to content



Recommended Posts

μια βοήθεια εδώ TsifosW - Community - Diablo III

[ATTACH]63484[/ATTACH]

dmg 1,6M με buffs, φορά 3 σετς από 3 κομμάτια έκαστο (+ ring -> 4) Vyr's Firebird's Tal Rasha's

τι build να του πω ? :help1:

Μία που μου το θύμισες και βρήκα pc.

Wizard - Game Guide - Diablo III

Με αυτό το build έπαιζα πριν πετύχω καλό mirrorball. Με όσο γίνεται arcane damage και CD Reduction πάνω απο 40%.

Έπαιζα και t6 με λίγο προσοχή γιατί είσαι σε melee range.

Link to comment
Share on other sites

Εγω ξεκινησα με 450Μ gold επειδη πουλησα οτι gear ειχα σε αλλους χαρακτηρες και κρατησα μονο του monk. απο κει και περα εχω χαλασει αρκετα λεφτα αλλα με τοση μεγαλη καβα δυσκολα μηδενιζει! Συμβουλη? Τ1 bounties.εβγαλα σε 5 ωρες 10μυρια χτες οσο μαζευα τα cache.

Η κοπελια μου τελικα εχει magic find + 5000% :hehe::hehe:

edit: για gems ευχαριστως να βοηθησω και εγω οποιον θελει αν εχω απο αυτα που του λειπουν.Ο tormentor ειμαι στο clan.

Έγινε επεξεργασία από P70
Link to comment
Share on other sites

Gems δεν γίνονται trade. Είναι BOA. Πρέπει να βγώ για farm αλλά ως συνήθως μαζεύω οτι δεν θέλω....

[MENTION=16982]mordred[/MENTION] κάνε ένα post το id σου εδώ http://www.thelab.gr/gaming/diablo-3-thelab-clan-133891-3.html

Link to comment
Share on other sites

Gems δεν γίνονται trade. Είναι BOA. Πρέπει να βγώ για farm αλλά ως συνήθως μαζεύω οτι δεν θέλω....

@mordred κάνε ένα post το id σου εδώ http://www.thelab.gr/gaming/diablo-3-thelab-clan-133891-3.html

Εντάξει αφεντικό!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=43]icy20[/MENTION] [MENTION=22080]tavliban[/MENTION] [MENTION=391]Borg[/MENTION] [MENTION=334]knight_77[/MENTION] [MENTION=129]Chosen[/MENTION] ειστε ετοιμα για μεθαυριο παιδακια.

Vacation is over time for Work again dudez.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Μια ζωη κωλος ρε Πετρο. Τοσο καιρο ουτε μια φορα δεν εχω βρει αυτο το συνδιασμο. Και μια φορα που φαγαμε 2 pack χωρις conduit 1 leg σε εναν απο τους 4 εριξε... Εισαι ffs... Αντε μη βαλω τωρα το βιντεακι με τον livie να κανει τον gay...

Link to comment
Share on other sites

Καημενος crusader.... να του ριξουν κανα buff γιατι το νεο roland set δεν κανει τιποτα....

να μην παίξεται κύριε crusader, να πάτε αλλού :p

@TifoziF1 έχει passive skill heavenly strength.

θα προτιμούσα όμως να μπορούσε να κουβαλάει 2 1-handers...

Έγινε επεξεργασία από tavliban
Link to comment
Share on other sites

να μην παίξεται κύριε crusader, να πάτε αλλού :p

@TifoziF1 έχει passive skill heavenly strength.

θα προτιμούσα όμως να μπορούσε να κουβαλάει 2 1-handers...

βαρβαρίλα κι έτσι;

το Invite ποτε θα έρθει κύριοι του clan?!

Link to comment
Share on other sites

σε αλλα class γίνεται αυτό ? Μονο από monk ξέρω :p ... λίγα :p

no...

[MENTION=16982]mordred[/MENTION]

invitation από άλλα παιδιά εγώ είμαι σε άλλο clan. Βασικά δεν θα γινόταν γιατί όλα τα όπλα του crus έχουν lego property και θα γινόταν Op με 2 1 hand. έστω θα ήθελα να με αφήσουν να το δοκιμάσω πάντως :p

Darklight + SWiftmount ftw

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.