Jump to content



Recommended Posts

Vault... οκ... αν ειναι να εχει ιδιο chance με το cow level αστο. Γενικα rng ή ξε-rng πρεπει να φτιαξουν καπως πιο ισοροπημενα με καποιον τροπο τις πιθανοτητες. Εγω σχεδον paragon 400 ποσα rift και δεν εχω πετυχει το cow ουτε μια. Μακαρι να ειναι πιο ευκολο spawn αυτο

Link to comment
Share on other sites

Κι εκεί που έφτιαξα επιτέλους το σετάκι Jade...

Καλα αυτο μπορει να ειναι καλο μονο στο 2.1 γιατι τωρα δε στακαρουν ολα τα fetishes μαζι. Το δοκιμασα χωρις το zuni σετ (Απλα αλλαξα το jeram με το grin reaper), ενταξει.. καλο φαινεται.. Βεβαια καθαριζα ηδη t6 solo πολυ καλα οποτε δεν ειδα τραγικη διαφορα. Ειναι fun ομως να παιζεις με αυτο..

Το λιγο ανορθοδοξο build μου ειναι αυτο

Gaudi - Community - Diablo III

Σε παρτι αλλαζω συνηθως το unity με stone of jordan (ειδικα αν εχει και κανας αλλος Unity τρωω πολυ πονο :p) και αλλαζω και το gruesome feast με grave injustice.. Tasker μη ρωτατε... ειμαι ηδη πανω απο 26κ shards και δεν εχω δει ακομη...:o

PS. Γνωμη μου.. Αλλαξε σε pet build. Εχω και jade φουλ σετακι με quatzacoatl, sunkeeper κλπ αλλα θελει πολυ τρεξιμο, πολυ προσοχη, περιμενε για τα cooldowns, γενικα πολυ μπελαλιδικο :p

Ναι μεν εχει πλακα να κανεις 1-2 hit τα elites αλλα μεχρι εκει.. μετα ειναι ιδρωτας :p (btw με 1,2m dps στο jade build δε μπορω να κανω 1 hit elites. 2 hit μπορει αλλα single hit no way. T6 παντα)

Έγινε επεξεργασία από vbatsigr
Link to comment
Share on other sites

Εγώ απλά θέλω να δω πως θα γίνεται το merging όταν τελειώνει μια season των season χαρακτήρων στους normal. Θα προστίθενται τα xp στο κανονικό σου leveling? Τα αντικείμενα πως θα τα κρατάς;

Link to comment
Share on other sites

Οσα rorg μου χρωστουσε το game τα πηρα μαζεμενα χτες. :p

Το μυστικο τελικα ειναι οτι αφησα την γυναικα μου να ανοιξει τα cache :hehe::hehe::hehe:

2hh3ewm.jpg

Μου δώκεις 15 μύρια να κάνω gems. Βάζω το χέρι στη τσέπι και πιάνω κάλτσα λέμε...

Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε χτες φρίκαρα με την τύχη του [MENTION=14897]P70[/MENTION]. Στον wd δεν έχω rorg ακόμα και αυτός τα έπιανε 2 - 2. Εγκεφαλικό με βάρεσε.

Είχα και τον άλλον στο rift με WoW και Julias Cameo 20% fire και 700 intel και 89% crit damage να με ρωτάει αν είναι καλύτερο απο το κίτρινο με 13% και crit damage και με build fire & spectral blade & archon χωρίς CD reduction και με έπιασε πονοκέφαλος.

[MENTION=6582]vbatsigr[/MENTION] και εγώ τόσα έχω και απο βλακείες πάντα τα χαλάω και βρίσκομαι με 0. Εντωμεταξύ άλλο άτομο εδώ έχει δώσει SS που έχει 500+.

[MENTION=16982]mordred[/MENTION] μου δώσει πορτοκαλί gem που δεν έχω κανένα και δεν μπορώ να φτιάξω τα gems στην WD. Απο rerolls σε rings και βλακείες δεν έχει μείνει κανένα. Κάθε 2 - 3 rifts κοιτάω τι gem μάζεψα μπας και φτιάξω κανένα μικρό.

Έγινε επεξεργασία από swatoner
Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε χτες φρίκαρα με την τύχη του [MENTION=14897]P70[/MENTION]. Στον wd δεν έχω rorg ακόμα και αυτός τα έπιανε 2 - 2. Εγκεφαλικό με βάρεσε.

Είχα και τον άλλον στο rift με WoW και Julias Cameo 20% fire και 700 intel και 89% crit damage να με ρωτάει αν είναι καλύτερο απο το κίτρινο με 13% και crit damage και με build fire & spectral blade & archon χωρίς CD reduction και με έπιασε πονοκέφαλος.

[MENTION=6582]vbatsigr[/MENTION] και εγώ τόσα έχω και απο βλακείες πάντα τα χαλάω και βρίσκομαι με 0. Εντωμεταξύ άλλο άτομο εδώ έχει δώσει SS που έχει 500+.

[MENTION=16982]mordred[/MENTION] μου δώσει πορτοκαλί gem που δεν έχω κανένα και δεν μπορώ να φτιάξω τα gems στην WD. Απο rerolls σε rings και βλακείες δεν έχει μείνει κανένα. Κάθε 2 - 3 rifts κοιτάω τι gem μάζεψα μπας και φτιάξω κανένα μικρό.

αυτο λες ???? http://www.thelab.gr/1063728429-post5752.html :p :p :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτο λες ???? http://www.thelab.gr/1063728429-post5752.html :p :p :hehe: :hehe:

Όχι αυτό είναι εύκολο και έδωσα συμβουλή λόγο gear.

Άλλος απο public με WoW wand όμως και τρελό gear χαροπάλευε σε t5 με το κώλο build του και είχε τρελή κωλοφαρδία στο gear.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παίδες επειδή δε παρακολουθώ συνέχεια. Παίζει κάποιο clan ή όχι;

@mordred μου δώσει πορτοκαλί gem που δεν έχω κανένα και δεν μπορώ να φτιάξω τα gems στην WD. Απο rerolls σε rings και βλακείες δεν έχει μείνει κανένα. Κάθε 2 - 3 rifts κοιτάω τι gem μάζεψα μπας και φτιάξω κανένα μικρό.

Τοπάζια κάτι έχουμε...

Έγινε επεξεργασία από mordred
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.