Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

:hehe: you know better :p

Με έχει βολεψει παρα πολύ το οτι "σπαει"!!

Τώρα περιμένω αλλο ένα puretrak talent, το mousepad απλα δεν υπάρχει!!

Αν είναι να γίνω τόσο γρήγορος όσο εσύ να πάρω καμιά 10ριά ρε φίλε:upside::p:clap::hehe::hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Είναι καθαρά υποκειμενικό αυτό γιάννη, δεν το πήρα ουτε γιατι είναι όμορφο ούτε γιατι είναι βολικό.

Παρέα με το deathadder είναι ο καλύτερος συνδιασμός για εμένα, έχω την κατάλληλη τριβή και feedback που χρειάζομαι.

Πρόσφατα φόρεσα στο DA και hyperglides RZ-2 και πιστευω οτι θα μείνω για πολύ καιρό έτσι.

talent

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να πήρες όμως mouse pad που είναι άβολο και ούτε θα έπαιρνες κάτι τέτοιο!Οπότε το να είναι βολικό πρέπει να είναι παράγοντας,όχι ο μόνος, στον καθένα μας όπως και να'χει!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
Το Mouse το Keyboard coming soon :clap:

Χωρίς παρεξήγηση, αλλά γιατί το εβγαλες στη βεράντα να το φωτογραφίσεις και δεν το φωτογράφισες πάνω στο mousepad που ειναι η θέση του?:p

Πήρες αυτή την έκδοση του deathadder για να ταιριάζει χρωματικά με το pc ή επειδή λιώνεις το συγκεκριμένο game??

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα είπα να το βγάλω βόλτα λίγο μπας και το πετύχει κανένας γάτος αλλά μπααα :p

Χρωματικά μου άρεσε το έπιασες :clap:

Βασικά λίγο το glossy με χαλάει, θα το προτιμούσα ματ. Αλλά αυτα είναι γουστα...:)

Καλοδούλευτο και μεγειές!:T:

Link to comment
Share on other sites

Ωραιο σετακι, ειδικα το ποντικι:man_in_love:!!!!!

Μηπως ειναι ευκολο να ανεβασεις το wallpaper??:p

012012nissangtr.jpg

ααααχ :inlove:

μια απογευματινή βόλτα στην τελειότητα

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

τη μπίχλα που έχει αυτή τη στιγμή το g15 μου θα τη διώξει;

Εγώ πάντως μια φορά τον μήνα βγάζω όλα τα πλήκτρα και το καθαρίζω με υγρά μαντηλάκια πλήκτρο-πλήκτρο.

Link to comment
Share on other sites

σήμερα το πρωί μου χύθηκε μισό ποτήρι γάλα στο g15..

λέω πάει για πέταμα αλλά ας κάνω μια προσπάθεια να το ξεσκατίσω(άπειρη σκόνη + γάλα =..)

οπότε το έκανα βίδες και πήρα μόνο το κομμάτι με τα πλήκτρα και κατευθύνθηκα προς τη ντουζιέρα..

του έριξα νερό με πίεση στα πλήκτρα. νερό όμως πήγε και στην οθόνη..

παίρνω μετά το πιστολάκι και το φυσάω με ζεστό αέρα μέχρι να στεγνώσει τελείως.

το ξανά στήνω μετά και vouala. πεντακάθαρο και λέιτουργικότατο!!!!!

:clap:

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που μου κανει την μεγαλυτερη εντυπωση σε αυτο το thread ειναι πως η πλειοψηφια προτιμαει ακομα ενσυρματες συσκευες.

Τα καλωδια πανω στο γραφειο δεν ενοχλουν; :hm:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.