Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

  • 1 month later...

[MENTION=17242]apostolis159[/MENTION]

Κοίταξε από το πληκτρολόγιο δεν έχω παράπονο.

Τέλεια ποιότητα ελαφρύ πάτημα έτσι ακριβώς όπως το ήθελα (κόκκινα κουμπιά)

όλο αλουμίνιο (ποιότητα) και είναι πολύ καλοστημένο. παράπονο κανένα

Για το ποντίκι τώρα είναι πολύ ελαφρύ. ότι πρέπει για snipping :p αν και θα το ήθελα λίγο πιο βαρύ εγώ προσωπικά .

Η ροδέλα του mouse δεν έχει δεξια-αριστερά μόνο σκρολ.

μετά τα Dpi είναι φευγάτα 5700 μπορείς να τα ρυθμίσεις όπως εσύ θες για την κάθε βαθμίδα μέσα από το πραγραματάκι.

και το Snipping button που έχει κάτω αριστερά για τον αντίχειρα θα το ήθελα πιο ελαφρύ στο πάτημα (χαμηλώνει τα DPI μέχρι και 100) γιατί πραγματικά δυσκολεύομαι όταν είμαι σε zoom (δεξί κλικ) πατάς και αυτό με τον αντίχειρα και πρέπει και να πειροβολήσεις με το αριστερό.

και τα κλασσικά τα πλαινά που είναι back-foward πιστεύω να σε κάλυψα.

αλλά για 50 ευρώ που το πήρα εδώ που είμαι πιστεύω αξίζει τα λεφτά του. και το πληκτρολόγιο κλασσικά στα 80-100 ευρώ

και δεν μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο γιατί δεν έχω δοκιμάσει κάποιο άλλο αλλά πιστεύω η Corsair έκανα καλή δουλεία πάνω σε αυτό όπως πάντα με την ποιότητα της.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου αυτή η οθόνη είναι μια γλυκόπικρη ιστορία. Ενώ είναι τρομερή από πλευράς χαρακτηριστικών και ποιότητας κατασκευής και σχεδιασμού δεν υποστηρίζει nvidia 3d. Το θέμα 3d gaming λοιπόν το ξεχνάς. Τώρα από πλευράς ταινιών δείχνει ακριβός όπως μια οποιαδήποτε Samsung led 3d δηλαδή εκπληκτικά. αν δεν σε νοιάζει το 3d gaming που μεταξύ μας μόνο καμία ώρα μπορείς να παίξεις μετα θα σε κουράσει και θα το βγάλεις είναι εκπληκτική

Link to comment
Share on other sites

Χρειαζεσαι οπωςδηποτε και ενα γραφειο καινουργιο ( + ενα μεγαλυτερο mousepad :p πχ qck heavy )

Ναι το ξερω ,ειναι λιγο αβολο για gaming,εγινε η παραγκελια για καινουργιο γραφειο στον μαραγκο

αλλα ακυρωθηκε λογω πιθανης μετακομισης οποτε το αφηνω για αργοτερα,

οσο για το mousepad δε χωραει κατι μεγαλυτερο στο γραφειο επεδη θα καλυπτεται ολο απο το πληκτρολογιο

οποτε και αυτο μενει για αργοτερα μαζι με το γραφειο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.