Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Τώρα τα έχω δει όλα! :p

Πόσο παλιό είναι αυτο το mouse? Δεν το έχω ξαναδεί πουθενά...:wassat:

Link to comment
Share on other sites

Στον παλιό υπολογιστή έχω ένα Natural Keyboard Pro και ένα intellimouse optical.

Το πληκτρολόγιο ήταν πολύ μπροστά για την εποχή του, έχει ενσωματωμένο usb hub με 2 θύρες.

post-11716-1416074825,4837_thumb.jpg

Στον νέο υπολογιστή έχω το Wireless Optical Desktop Pro 2.0

post-11716-1416074826,3561_thumb.jpg

Επίσης έχω stand by και ένα Datahand , πολύ χρήσιμο σε μεγάλα κείμενα.

post-11716-1416074826,4075_thumb.jpg

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=_rzFqEqzhmA]YouTube - The DataHand ergonomic keyboard[/ame]

Ίσως αργότερα φτιάξω και την βάση για τα μπράτσα της καρέκλας

post-11716-1416074826,4222_thumb.jpg

post-11716-1416074826,391_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ας δείξω και εγώ τα δικά μου, μου πείρα πρόσφατα το arc για χριστουγεννιάτικο δώρο:D

πολύ όμορφο ο ορισμός του design:shifty:

και από ποντίκι έχω το ms bluetooth notebook 5000(ίσως πάρω το arc θα δείξει :p)

dscn2137g.th.jpg

dscn2138k.th.jpg

dscn2139p.th.jpg

dscn2140k.th.jpg

dscn2141n.th.jpg

dscn2142n.th.jpg

dscn2144f.th.jpg

dscn2147o.th.jpg

dscn2150e.th.jpg

dscn2151wg.th.jpg

Έγινε επεξεργασία από Guest
Link to comment
Share on other sites

Συγγνωμη τι ακριβως ειναι ολα αυτα τα κουμπια???

Εγω βλεπω 10 κυκλικα κουμπια που με καμια δυναμη δεν αντιστοιχουν σε γραμματα.

Am i right?

Σε αυτή την φωτογραφία φαίνεται καλύτερα η διάταξη των πλήκτρων. 5 Πλήκτρα σε κάθε δάκτυλο.

post-11716-1416074877,1803_thumb.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

που το ειδες χωρις case?? εχει case... ειναι στην ακρη το μαυρο πραγμα :p

τον σκληρο που βλεπεις ειναι ενα πολυ ωραιο μαραφετι (θελω να παρω και εγω) να συνδεεις σκληρους δισκους με usb. για back up restore cleanup και αλλα :D

Link to comment
Share on other sites

CjFTs.jpg

[ποζερι mode] Εδω φαινεται καλυτερα και το τι εχω στιβαξει πανω απτο case :p [/ποζερι mode]

Το πληκτρολογιο ειναι μηχανικο ναι, μου κοστισε καπου 150 ευρω απο performance-pcs.com αλλα πραγματικα σε αυτην την περιπτωση οτι πληρωσα το πηρα, Ανωτατη ποιοτητα κατασκευης, πανεμορφα LED που φωτιζουν καθε πληκτρο ξεχωριστα πιστοποιημενα να βγαλουν τουλαχιστον 22 χρονια σε full brightness ( στις αθλιες φωτογραφιες που εχω τραβηξει ειναι μολις ρυθμισμενα στο 3/7 για να μην στραβωνομαι την νυχτα ) , μηχανικους επιχρυσους διακοπτες rated στα 50 εκατομυρια πατηματα etc

Deck Keyboards

Αμα βγαλει ποτε η συγκεκριμενη εταιρεια το ιδιο keyboard με διακοπτες cherry brown θα το αγορασω in a heartbeat που λενε, ωραιοι οι μαυροι για gaming αλλα πανω απο 90wpm δεν μπορω να βγαλω στο καταραμενο το type racer :p

Το μαραφετι της sharkoon για τους σκληρους το τσιμπησα απο grammi.gr στην στουρναρη επειδη οταν ειχα την gtx260 μπλοκαριστηκε αυτοματα και μια υποδοχη sata της μητρικης, εχει 2 εξοδους e-sata και πραγματικα με εχει βολεψει πολυ.

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.