Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Πριν λιγες μερες το τσιμπησα και το λατρεψα. Ουτε καν καταλαβαινεις οτι υπαρχει!!

Για αυτόν ακριβως το λόγο ειναι απίστευτο! Άσε που το ποντίκι πετάει εκει πάνω(με την καλή έννοια)!:dance3:

Αν και τώρα τελευταία αρχίζει να ξεκολάει, οπότε λέω να παρω ακόμα ένα!

Link to comment
Share on other sites

Για αυτόν ακριβως το λόγο ειναι απίστευτο! Άσε που το ποντίκι πετάει εκει πάνω(με την καλή έννοια)!:dance3:

Αν και τώρα τελευταία αρχίζει να ξεκολάει, οπότε λέω να παρω ακόμα ένα!

φιλε ειναι ολα τα λεφτα αυτο το mousepad λικε λικε λικε λικε λικε λικε ..... και παει λεγοντας :dance3::dance3::dance3:

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που ειναι φτηνο,οντως ειναι αψογο.Με βολευει καλυτερα απο αλλα πιο ακριβα και πιο χοντρα...

Ενα με το γραφειο ! :T: (τωρα εχει γεμισει μπλανγκο και βρωμιες βεβαια....το ιδιο θα ξαναπαρω)

Link to comment
Share on other sites

Παρολο που ειναι φτηνο,οντως ειναι αψογο.Με βολευει καλυτερα απο αλλα πιο ακριβα και πιο χοντρα...

Ενα με το γραφειο ! :T: (τωρα εχει γεμισει μπλανγκο και βρωμιες βεβαια....το ιδιο θα ξαναπαρω)

Κάποθ στη σελιδα τους ειχα δει οτι πλενεται η κάτι τετοιο, αλλα φοβάμαι μήπως δεν κολλαει μετα η μήπως χαλάσει... Εχει κανεις κάτι υπ' οψην του για αυτο το θέμα?

(και εγω ιδιο θα πάρω! :dance3:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη ρε παιδια,που ρωτάω αντι να δειξω foto αλλα με εχει φαει η περιεργια,ΠΟΥ ΣΤΟ ΚΑΛΟ μπορω να βρω το logitech g15 εχω δει που το εχετε αρκετοι,και λεω μονο εγω δεν μπορω να το βρω καπου?:wall:τελος θα προτιμουσα να ειναι καποιο αξιοπιστο μαγαζι:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Oλοι εσεις που το εχετε απο που το πηρατε ρε παιδια το g15?

απο τα μαγαζια που μου βγαζει το skroutz κανενα δεν εχω ακουσει και δεν φαινεται κανενα αξιοπιστο:slap:

Link to comment
Share on other sites

Οριστε!!

Logitech G15 Gaming Keyboard "refresh Edition"

εχω αγοράσει αρκετες φορες χωρις κανενα προβλημα:T:

Σε ευχαριστω φιλε thanoolhs,καλο φενεται αυτο το μαγαζακι,κατι τελευταιο επειδη δεν εχω πιστωτικη,μπορω να πληρωσω με αντικαταβολη? εωαξα στο site αλλα δεν λεει κατι για πληρωμες:thank_you2:

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω φιλε thanoolhs,καλο φενεται αυτο το μαγαζακι,κατι τελευταιο επειδη δεν εχω πιστωτικη,μπορω να πληρωσω με αντικαταβολη? εωαξα στο site αλλα δεν λεει κατι για πληρωμες:thank_you2:

με αντικαταβολη πληρωνω παντα!!

μολις πας να πληρωσεις σου λεει...:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.