Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Τι επαθε το καλωδιο του ποντικιου ρε τζωρτζη ? το μασησε καμια γατα ??? :crazy::crazy:

:p:no: η μελαμίνη του γραφείου από μέσα δεν είχε φύλλο ώστε να καλύπτει το ξύλο και να είναι λείο, και σιγά σιγά ξέφτισε.

Ε με λίγο μονωτική στο καλώδιο και αλουνινοταινία διορθώνονται όλα.

Link to comment
Share on other sites

Το Dinovo μου παρέδωσε πνεύμα, χαλάσανε κάτι κουμπιά και δεν έχω εγγύηση οπότε δε παίρνω ένα καινούργιο να κάνω τι δουλειά μου, θα μου έρθει το ίδιο γιατί η ζημιά είναι χοντρή.

Πήρα το Logitech Wave, ποντίκι και mouse μαζί με 62 Ευρώ από Πλαίσιο...

logitech_wave.jpg

Logitech fanboy πάντα...Τέλειο το συγκεκριμένο, διαστημικό style, πλήκτρα αν και όχι λαπτοπ-ένια δεν έχουνε διαφορά στο πάτημα μεγάλη και όλο γεμάτο πλήκτρα-μπιχλιμπίδια με λειτουργίες κλπ. Το ποντίκι στοιβαρό αλλά συνάμα απαλό στο πάτημα των κουμπιών του, ευαίσθητο - με την καλή έννοια και στη ροδέλα + δύο πλαϊνά κουμπιά extra

R.I.P. DiNovo, είχα δεθεί πολύ μαζί του :cry: (Μα καλά 170 Ευρώ πληκτρολόγιο να χαλάσει μετά από 5+ χρόνια , τι να πω)

Έγινε επεξεργασία από ManosRK
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Πολυ πολυ καλο οχι. Αρκετα καλο ομως... και παλι βαζοντας τον παραγοντα ευρω στην μεση ειναι κατω του μετριου.

Απο αποψης drivers εχει μεγαλο θεμα, οπως επισης οχι και τοσο καλη ποιοτητα κατασκευης.

Το πηγα πισω την επομενη που το πηρα...

Στο θεμα αποκρισης και ευκρινειας ομως δεν νομιζω οτι υπαρχει κατι καλυτερο γενικως...

Link to comment
Share on other sites

Εγω απο την αλλη εχω το MX Revolution.

Το θεωρεις καλυτερο ή χειροτερο απο το 1000?

Αν το θεωρεις χειροτερο, μαλλον δεν εχεις δοκιμασει κανενα απο τα 2 προαναφερθεντα ποντικια...

αν το θεωρεις καλυτερο απο το 1000 να σου πω απλα οτι το mamba σε σχεση με το MX Revolution, στο θεμα ευκρινεια και αποκριση ειναι ετη φωτος μπροστα...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.