Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

PER.502016.jpg

http://www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.502016

Ασύρματο Innovator. Γελάτε ε? και εγώ θα γέλαγα. :p

Αλλά

Πανάλαφρο, compact, με τα σωστά extra κουμπιά και ακόμα και αν το συνδέσεις στην USB παρεμβάλλοντας επιπλέον 2 USB επεκτάσεις του 1,5 μέτρου, αυτό όχι απλά δουλεύει, αλλά δουλεύει στα 6 μέτρα ΚΑΙ πίσω από τοίχο, ε του π@υστη, κάπου πρέπει να έχει το σηματάκι αυτό symbol.gif αν και δεν το έχω βρει ακόμα.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

αξιζει γιατι ενα καλο πληκτρολογιο και ενα ποντικι μπορεις να τα καρατησεις αρκετο καιρο...

λάθος, και που θα εκτονώνεσαι όταν χάνεις;

Οπότε παίρνεις 5-6 αλα πλαίσιο (=5χ8 ευρώ) - σπας - αντικαθιστάς

Πόσες φορές σήκωσα το razer και με τρελή αυτοσυγκράτηση το άφησα απαλά κάτω....δράμα

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Το bluetooth δεν έχει τους ίδους περιορισμούς με το wireless, πιάνει πολύ πιο μακριά.

Επίσης, το 5500 είναι ένα σετ πραγματικά αξιόλογο, το δε Revolution ποντίκι, όσοι το έχουν πιάσει το έχουν κάνει ένα με το χέρι τους :T:

Πάντα όμως προτείνουμε να τα πιάνουμε με τα χέρια μας πρώτα και μετά αποφασίζουμε :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Ωχ ωχ...

Παρουσίασε κανα πρόβλημα;

Όχι, απλά δέν με βόλευε καθόλου, μου φαινόταν πολύ ψεύτικο

+ οτι πρέπει να έχεις πάντα 4 ΑΑ καβάντζα, πράγμα που είναι τουλάχιστον αντι-εργονομικό.

Link to comment
Share on other sites

To MX1100 είναι κατα πολυ ανώτερο απο το Revolution. To μόνο κακο για μένα είναι οι μπαταρίες. Κατα τα άλλα η άνεση του ΜΧ1100 δεν συγκρίνετε με αυτή του revolution σε καμιά περίπτωση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εγω εχω το logitech mx5000.το προηγουμενο απο το mx5500.ειναι κορυφηκ πιανει στα 7-8 μετρα για πλακα ενω με του αδερφου μου microsoft optical 1000 sto 1 με 1,5 μετρο κανει νερα.το μονο προβλημα ειναι οτι μου εσπασε το adapter κ το εχω με ενα hama αποδοση ελαχιστη διαφορα αλλα πρεπει να εχω αλλο πληκτρολογιο για να μπαινω στο bios.αν ξερει κανεις που μπορω να βρω μαμα adapter απο ελλαδα ας μου πει

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.