Jump to content



Δειξτε το πληκτρολογιο και το ποντικι σας!


Recommended Posts

Παιδιά το σετ mx5500 τι λέει για παιχνίδια?

Έχετε παρατηρήσει κάνα lag?

μια χαρα ειναι για παιχνιδια και για τα παντα, μολις πατας καποιο κουμπι δεν καθυστερει. :upside:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μόρτηδες, έχω το MX Revolution και τελευταία μου κάνει κάτι κουλά πχ στα Far Cry 2, STALKER κλπ όπου κολλάει στα καλά καθούμενα για λίγο(δε γνωρίζω αν πρόκειται για το lag). Έβαλα το usb του σε άλλη θύρα, φύσηξα από σκόνες κλπ αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. Μη φανταστείται τρελά πράγματα, απλά όταν το κάνει είναι σπαστικό. Γνωρίζει κανείς για πιο λόγο θα μπορούσε να γίνει? Sorry για το off topic, μία γρήγορη απάντηση μη γεμίζουμε threads..thnx τρέλες! Α και μπαταρία έχει:yes4:

Έγινε επεξεργασία από knut
Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το eclipse Korgull_x - πολύ κάθονται οι δαχτυλιές όμως ε..;

Τι εννοεις δαχτυλιες?

Ρε μόρτηδες, έχω το MX Revolution και τελευταία μου κάνει κάτι κουλά πχ στα Far Cry 2, STALKER κλπ όπου κολλάει στα καλά καθούμενα για λίγο(δε γνωρίζω αν πρόκειται για το lag). Έβαλα το usb του σε άλλη θύρα, φύσηξα από σκόνες κλπ αλλά μετά από λίγο πάλι τα ίδια. Μη φανταστείται τρελά πράγματα, απλά όταν το κάνει είναι σπαστικό. Γνωρίζει κανείς για πιο λόγο θα μπορούσε να γίνει? Sorry για το off topic, μία γρήγορη απάντηση μη γεμίζουμε threads..thnx τρέλες! Α και μπαταρία έχει:yes4:

Μου κανει τα ιδια το G7 οταν ανοιγω το wireless με το router της ON.

Link to comment
Share on other sites

Απ' ότι ειδα, κανεις δεν εχει πιο ποζεραδικο k/b από μενα....

Ελα να ψαρώνουμε λίγο:

kbmousmh3.th.png

Κοινώς, K/B= Saitek Eclipse II /// Mouse= Logitech G7

Πέρασαν οι εποχές που ψαρώναμε με κάτι ροζ...Δεν είμαστε 12 πια. :banging:

Link to comment
Share on other sites

1. Δεν ειναι ροζ.

2. Ειναι μωβ.

3. Δεν εχει καμια σημασια η ηλικια.

4. Αντε βρες το στην ελληνικη αγορα...

5. Με την ιδια λογική της ηλικιας: "Μα καλα, μεγαλωσες, κι ακόμα ακους μεταλ?"

6. Εκτος κι αν εισαι 13.... :p

Link to comment
Share on other sites

1. Στην φωτογραφία φαίνεται ροζ... (Παίζει και να τα έχει κλ*σει η οθόνη μου:p)

2. Ξέρω ότι δεν κυκλοφορεί στο Ελλαδιστάν!

4,5,6,7,8,9,....,-->n ΤΟ METAL ΔΕΝ ΚΟΙΤΑΕΙ ΗΛΙΚΙΕΣ!!!

Δεν είμαι 13, για αυτό ακριβώς ακούω Metal!

Επειδή πλέον μπορώ να εκτιμήσω το μέγεθος της τέχνης...

Link to comment
Share on other sites

ΑΑΑΑ, τα καλα και συμφέροντα, ε? Το μεταλ δε κοιταει ηλικιες, αλλα τα πληκτρολογια κοιτάνε, ε? Τοτε λοιπον, αμα εκτιμας το μεγε8ος της τεχνης, να σε δω να εκτιμας και τους Bon jovi, Cinderlla, RATT, Autograph, Firehouse, Slaughter, Kingdom Come, Pink Cream 69, Night Ranger, Black n Blue, Dokken, Def Lepard, Whitesnake, White Lion, GNR, Kiss, Pretty Maids, Lizzy Borden, Winger, Tyketto, Y&T, Warrant, Triumph, Tesla, Skid Row, Talisman, WASP, VanHalen, Vixen, Warlock, ZZtop, Europe, Meneketti, 21 Guns, Raw Silk [ftw], Twisted sister, κλπ. κλπ. Ολοι αυτοι ειναι της εποχης που μας εντυπωσιαζε το ροζ.

ΠΑΤ ΠΑΤ, Αντε, τα λεμε...

\m/

Link to comment
Share on other sites

logitech diNOVO.απλά κορυφή αν και τα σκέφτηκα πολύ να τα δώσω τα αρκετά ευρώ που έχει.βέβαια μετά από σκέψη και έχοντας δοκιμάσει αρκετά και θέλοντας και bluetooth δεν έβλεπα και τπτ καλύτερο.το λειζερ του ποντικιού απλά σκοτώνει σε όλες τις επιφάνιες του κρεβατιού.:clap:

Link to comment
Share on other sites

Προς Korgull x...Ντάξει ρε μαν! Δε σε είπαμε και καμπούρη! :p Τους περισσότερους τους ξέρω. Άλλους όχι. Μερικούς τους ακούω κιόλας.

Ontopic τώρα. Γιατί δεν βλέπω πουθενά τα Sidewinder της Microsoft? Τόσο χάλια είναι?

Το Sidewinder X6 στα 45 έουρα καλό μου ακούγεται...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.