Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

  • 3 months later...

Αφού δεν μας κάνει το 6, ας κάνουμε το 4 να του μοιάζει :hehe:

Highrise map

http://www.fpsbanana.com/maps/118513

http://www.modernwarfail2.com/2009/12/16/update-on-mw2-highrise-on-cod4/

Edit: έπαιξα στο server, πολύ καλή μεταφορά, άντε να τις μετατρέψουν όλες και μετά τέλοC.

Έγινε επεξεργασία από jpavly
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως, το mw είναι modable, οπότε όσο εύκολα έφτιαξαν το paintball mod (lol) μπορούν να μεταφέρουν όλα τα όπλα του 2 στο 1 και σιγά σιγά και τις πίστες. Μετά θα ξεπηδήσουν περίπου 700 servers που θα hostάρουν και θα είμαστε όλοι ΟΚ. Δεν θα έχουμε τα νέα perks (who gives a damn?), οπότε ακόμα καλύτερα :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σας παιδιά,εχω κατεβασει το call of duty 4.Θέλω να παίξω multiplayer,αλλά δεν μπορώ,εχω internet αλλά δεν μου βγάζει πίστες για να παίξω

Μπορείτε να με βοηθείσετε??σας παρακαλώ απαντήστε

Link to comment
Share on other sites

Suit-Up-barney-stinson-859282_500_3.jpg

Μικρέ Γιαννάκη, θα σου πρότεινα να περάσεις μια βόλτα από εδώ, στο τέλος της ξενάγησης θα μοιραστούν ζεστά μπισκότα.

Θα ήταν καλό ακόμα να ρίξεις μια ματιά και εδώ.

Μόλις τα διαβάσεις αυτά θα πάρεις την απάντηση σου :)

Έγινε επεξεργασία από Jerry007
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,εχω κατεβασει το call of duty 4.Θέλω να παίξω multiplayer,αλλά δεν μπορώ,εχω internet αλλά δεν μου βγάζει πίστες για να παίξω

Μπορείτε να με βοηθείσετε??σας παρακαλώ απαντήστε

Αγόρασέ το και θα παίζει μια χαρά. http://www.plaisio.gr/Gaming/Games/PC-Computer-Games/Activision-Call-Of-Duty-4-Modern-Warfare-PC.htm
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά,εχω κατεβασει το call of duty 4.Θέλω να παίξω multiplayer,αλλά δεν μπορώ,εχω internet αλλά δεν μου βγάζει πίστες για να παίξω

Μπορείτε να με βοηθείσετε??σας παρακαλώ απαντήστε

Καιρος να μας γνωρισεις και τους δυο.

Οποιος απαντησει θα παρει μια αμεση,απλη, δωρικη καρτα.Θα παιξω με το θυμα μου.Ειμαι Σαρκοβορο τερας.Ειμαι Χομπιστας.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Να περασεις ολα τα patch μεχρι την εκδοση 1.7

Επισης checkαρε τι φιλτρα εχεις ανοικτα και τι gamemode

παιδια θα με πειτε ασχετο αλλα τι ειναι τα patch και πως να τσεκαπω τα φιλτρα και το gamemode

Link to comment
Share on other sites

Πέρνα τα patch, κοινώς κατέβασε τα αρχεία από το site που σου έδειξα με τη σειρά, 1.1, 1.2 κλπ. Αρχεία setup είναι, μόλις κατέβουν τα τρέχεις και περνάνε μόνα τους.

Μετά άνοιξε το CoD4 και δες αν πιάνεις servers, αφού δεν ξέρεις τι είναι τα φίλτρα (κουμπάκι επάνω στο κέντρο στο server browser, κάτω από το game mode) δεν θα τα έχεις πειράξει λογικά, οπότε είναι ρυθμισμένα όλα ανοιχτά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι ανάγκη να τα κατεβάσεις όλα τα Patch.Κατέβασε το 1.6 και το 1.7.Το 1.6 περιέχει όλα τα προηγούμενα(1.1,1.2,1.3 κλπ)Το παιχνιδάκι το έχεις γνήσιο έτσι;Γιατί πρίν μερικά πόστα είδα ότι το είχες"σπασμένο" if you know what i mean

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.