Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Είχα φτιάξει ένα videaki πριν 2 χρόνια για πλάκα με κάτι sniper shots και όπως καθάριζα τον σκληρό το βρήκα και είπα να το ανεβάσω. :p

Μην περιμένετε τίποτα περιέργο, απλά ένα montage με quick scopes κυρίως. (είναι από 4-5 public games σε stock server)

Απλά είχα σιχαθεί να βλέπω montage μόνο από ps3/xbox άτομα με αζούμοτες μόνο. (+acog + στις κονσολες έχει λιγότερο spray σε αζουμ έτσι κι αλλιώς = pure luck)

Call of Duty 4 - sniper montage (freestyler) on Vimeo

Τελικά ΕΣΥ σκότωσες τον Στρατιώτη Ράϊαν! Αν το μάθει το Τομ Χανκς, ο διοικητής του δηλαδή, θα έχεις άσχημα ξεμπερδέματα φίλε...

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα χρόνια , λιώσιμο αχαχααχαχ , με τι όνομα έπαιζες ? αν και είναι λίγο δύσκολο να παίξαμε μαζί σε σερβερ γιατί έπαιζα μόνο (99,9%) σε promod servers π.χ.222

me 2 με το ονομα Lagman:D

Link to comment
Share on other sites

Αξέχαστα χρόνια , λιώσιμο αχαχααχαχ , με τι όνομα έπαιζες ? αν και είναι λίγο δύσκολο να παίξαμε μαζί σε σερβερ γιατί έπαιζα μόνο (99,9%) σε promod servers π.χ.222

Με freestyler. Έμπαινα και 222 καμιά φορά, αλλά σπάνια. Ήμουν με τους gw αλλά ήξερα καλά και τα παιδιά των immature.

Είχαν μείνει κάτι leftovers από τα demos που έπαιρνα για το πρώτο video, οπότε τα πέταξα σε ένα clip ακόμα στα γρήγορα.

Θυμήθηκα κάτι εποχές που χαιρόμασταν cb με μια tdm clan for fun που είχαμε φτιάξει. (ακούς argi? :p)

Γενικά πάντως πιστεύω οτι το καλύτερο tip για κάποιον που παίζει sniper είναι να ρυθμίσει ένα mouse sensitivity και να μείνει σε αυτό χωρίς να το ξαναπειράξει.

Μετά απλά είναι μηχανικές κινήσεις γιατί ξέρεις πόσο ακριβώς να κουνήσεις το mouse για να πας σε ένα σημείο χωρίς να "σημαδέψεις" καν.

Έχω κάτι χρόνια που έχω αλλάξει σε mx518 και ακόμα δεν ξέρω αν είμαι καλύτερα από το τότε θρυλικό ms wmo 1.1a που είχα.

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=pM3qGr38pbs]YouTube - cod4 sniper montage 2[/ame]

Υ.γ. Ρε τι πάθαμε με τα streaming sites... Το youtube τα κόβουν λόγω τραγουδιών και το vimeo σε αφήνει 1hd per week.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

me 2 με το ονομα Lagman:D

σε έχω παιτίχει φίλε μου αρκετές φορές :D

Jerry θυμάσαι εποχές ? αξέχαστες :T:

α και έμπαινα με 2 ονόματα στην αρχή ως Palalos και μετά από το πέρασμα που είχα με αυτό το όνομα από τους GROF είχα το Z@ntos στους SOL

Link to comment
Share on other sites

Με freestyler. Έμπαινα και 222 καμιά φορά, αλλά σπάνια. Ήμουν με τους gw αλλά ήξερα καλά και τα παιδιά των immature.

Είχαν μείνει κάτι leftovers από τα demos που έπαιρνα για το πρώτο video, οπότε τα πέταξα σε ένα clip ακόμα στα γρήγορα.

Θυμήθηκα κάτι εποχές που χαιρόμασταν cb με μια tdm clan for fun που είχαμε φτιάξει. (ακούς argi? :p)

Γενικά πάντως πιστεύω οτι το καλύτερο tip για κάποιον που παίζει sniper είναι να ρυθμίσει ένα mouse sensitivity και να μείνει σε αυτό χωρίς να το ξαναπειράξει.

Μετά απλά είναι μηχανικές κινήσεις γιατί ξέρεις πόσο ακριβώς να κουνήσεις το mouse για να πας σε ένα σημείο χωρίς να "σημαδέψεις" καν.

Έχω κάτι χρόνια που έχω αλλάξει σε mx518 και ακόμα δεν ξέρω αν είμαι καλύτερα από το τότε θρυλικό ms wmo 1.1a που είχα.

YouTube - cod4 sniper montage 2

Υ.γ. Ρε τι πάθαμε με τα streaming sites... Το youtube τα κόβουν λόγω τραγουδιών και το vimeo σε αφήνει 1hd per week.

ο Lala θα σε κάνει μήνυση με τόσες φορές που τον σκότωσες , είδα μέσα και τον Carnage αυτό μου θύμισε εποχή απο cod2 :D

Link to comment
Share on other sites

Με freestyler. Έμπαινα και 222 καμιά φορά, αλλά σπάνια. Ήμουν με τους gw αλλά ήξερα καλά και τα παιδιά των immature.

Είχαν μείνει κάτι leftovers από τα demos που έπαιρνα για το πρώτο video, οπότε τα πέταξα σε ένα clip ακόμα στα γρήγορα.

Θυμήθηκα κάτι εποχές που χαιρόμασταν cb με μια tdm clan for fun που είχαμε φτιάξει. (ακούς argi? :p)

Γενικά πάντως πιστεύω οτι το καλύτερο tip για κάποιον που παίζει sniper είναι να ρυθμίσει ένα mouse sensitivity και να μείνει σε αυτό χωρίς να το ξαναπειράξει.

Μετά απλά είναι μηχανικές κινήσεις γιατί ξέρεις πόσο ακριβώς να κουνήσεις το mouse για να πας σε ένα σημείο χωρίς να "σημαδέψεις" καν.

Έχω κάτι χρόνια που έχω αλλάξει σε mx518 και ακόμα δεν ξέρω αν είμαι καλύτερα από το τότε θρυλικό ms wmo 1.1a που είχα.

YouTube - cod4 sniper montage 2

Υ.γ. Ρε τι πάθαμε με τα streaming sites... Το youtube τα κόβουν λόγω τραγουδιών και το vimeo σε αφήνει 1hd per week.

χαχαχα!! Εχεις ακομα το demo με τους 21st ρε θηριο.. 3 χρονια πισω με γυρισες....Κανονισε να μπουμε καμια μερα να σε μαθω τιποτα....:p

Έγινε επεξεργασία από argi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

για σας παιδια θέλω μια βοήθεια εχω το coll of duty 4 και ειχα να ασχοληθώ ενα χρόνο πριν λίγες μέρες πήγα να το εγκαταστήσω και cd ειναι χαλασμένο απο υγρασία που μπορώ να το κατεβάσω αυθεντικό χωρείς patch γιατί το κλειδί το έχω

Link to comment
Share on other sites

για σας παιδια θέλω μια βοήθεια εχω το coll of duty 4 και ειχα να ασχοληθώ ενα χρόνο πριν λίγες μέρες πήγα να το εγκαταστήσω και cd ειναι χαλασμένο απο υγρασία που μπορώ να το κατεβάσω αυθεντικό χωρείς patch γιατί το κλειδί το έχω

Να το κάνεις activate στο steam δοκίμασες ;

Link to comment
Share on other sites

δεν δεχεται το steam cd key απο cod4 που αγορασες retail

Στάλθηκε από το GT-S6500 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

σίγουρα? εγω το ειχα αγοράσει πριν κάτι μηνες απο ενα internetiko e key μαγαζάκι και έλεγε ότι ήταν σκαναρισμένο απο retail γι αυτό του το είπα

Link to comment
Share on other sites

Άμα δε βρεις άλλη λύση, μπορείς να ζητήσεις το παιχνίδι απ' το ''θείο'' για να κάνεις install και βάζεις μετά το cd key σου ingame. Το είχα κάνει κι εγώ παλιότερα γιατί δεν είχα dvdrom εύκαιρο εκείνη τη στιγμή και μπορώ να πω ότι θα δουλέψει σίγουρα η μέθοδος.

Αν χρειάζεσαι περισσότερες πληροφορίες, pm me.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

αφού μου έπριξε τα σηκώτια για να παίξω multy (steam version)

 

μια μικρή ενημέρωση :

το punkbuster τα έσπασε - πλέον δεν το υποστηρίζει το COD 4

οπότε πρέπει να κάνετε search τα αρχεία του στο net " punkbuster files call of duty 4 "

 

όμως δεν έβλεπα κανέναν server , μετά απο ψάξιμο βρήκα ότι πρέπει να

κατεβάσω και ένα αρχείο "servercache.dat" στο net θα το βρείτε το οποίο θα το αντικαταστήσετε μέσα στον φάκελο του παιχνιδιού ...

 

και επιτέλους κατάφερα να παίξω !!!!!!!!!  :D;)

αντέχω ακόμα ο παππούς :Q  (21 :rofl: )

 

post-45212-0-48265000-1418913048_thumb.j

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

παιδιά θέλω βοήθεια σήμερα αγόρασα το COD 4 και έβαλα όλα τα  patch μεχρι την εκδοση 1.7 αλλα έχω θέματα δεν μου δείχνει τίποτα  στο Multiplayer  έκανα αυτό που λέει ο  ARMAGEDDON μια μου βγάζει πιστες μια δεν μου βγάζει να ξανά βγάλει πιστες ξανά "πρενο" το "servercache.dat" δεν ξέρω γιατί :( το κακό είναι έχω αγοράσει 4 για να παίξουμε "διχτιακα" με την παρέα μου και βλέπω να κλαίμε τα lili που δώσαμε τι πρέπει να κάνω για να be βρούνε η φίλο μου να παίξουμε όλη μαζί eyx πολύ

Link to comment
Share on other sites

για δοκίμασε μία με το δικό μου servercache.dat

 

https://www.dropbox.com/s/p3w0le9ukt3vigw/servercache.dat?dl=0

το ειδιό μόλις το βάζο βρίσκω και αλλα άτομα αν το κλείσω και το ξανά βάλω δεν βγάζει τίποτα :( φτιάχνω πιστα και ο φίλος μου δεν με βρίσκει τι κάνω λάθος η τι φταίει :(

 

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.