Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

A δεν ξερω πολλα πολλα, μονο σε αυτον τον server εχω παιξει.:sorry:

Συνηθως το παιχνιδι ειναι TDM, πιο σπανια ειναι αυτο με τις βομβες.

Πληροφοριες εδω:

_admin  	 -=(SoS)=-N!1$
_email serveradmin@sof2-sos.de
_location Germany
_mod Ranked
_modupdate 1.7
_website http://www.sof2-sos.de
fs_game mods/trm
g_compassshowenemies 0
g_gametype dom
gamename Call of Duty 4
mapname mp_countdown
mod 1
protocol 6
pswrd 0
shortversion 1.7
sv_allowanonymous 0
sv_disableclientconsole 0
sv_floodprotect 1
sv_hostname -=(SoS)=-Clanserver Ranked Fixed
sv_maxclients 30
sv_maxping 200
sv_maxrate 20000
sv_minping 0
sv_privateclients 2
sv_punkbuster 0
sv_pure 1
sv_voice 0
ui_maxclients 32

Δεν ειμαι τοσο καλος παντως :whistling

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεχωριζεις το hardcore απο το softcore; FF δεν εχει.

Δεν ειμαι τρελος Online gamer, απλα μου αρεσε πολυ το cod4 και παιζω online εδω και κανα διμηνο-τριμηνο.

Πιο παλια επαιζα και λιγο FEAR που ηταν δωρεαν αλλα μεχρι εκει.

Link to comment
Share on other sites

Πως ξεχωριζεις το hardcore απο το softcore; FF δεν εχει.

Δεν ειμαι τρελος Online gamer, απλα μου αρεσε πολυ το cod4 και παιζω online εδω και κανα διμηνο-τριμηνο.

Πιο παλια επαιζα και λιγο FEAR που ηταν δωρεαν αλλα μεχρι εκει.

Παιζεις 2-3 μηνες και δεν ξερεις τι ειναι το hardcore ? ντροπη ! :p εγω οταν το παρατησα ειχα 25hrs total συμφωνα με τα stats του παιχνιδιου και αντε 7-8 ωρες στο promod, τεσπα στο hardcore απλα φαινονται πολυ λιγοτερα πραγματα στο HUD και 2-3 χτυπηματα απτα περισσοτερα οπλα αρκουν για να σε ξαπλωσουν, το παιχνιδι ομως παραμενει το ιδιο μουφα :p:P ( για μενα τουλαχιστον ), αμα δεν μπορεις να εντοπισεις τους αλλους ακουγοντας τους ηχους που κανουνε και βασιζεσαι αποκλειστικα στο uav/minimap για να καταλαβαινεις τι παιζει τριγυρω ξεχνα το πηγαινε πισω σε tdm και "softcore" ( τι χαρακτηρισμος και αυτος απλι, normal/stock/vanilla δεν μπορειτε να το πειτε ? σιγα μην παει και σε explicit/ZOMG το παλικαρι :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

Παιζεις 2-3 μηνες και δεν ξερεις τι ειναι το hardcore ? ντροπη ! :p εγω οταν το παρατησα ειχα 25hrs total συμφωνα με τα stats του παιχνιδιου και αντε 7-8 ωρες στο promod, τεσπα στο hardcore απλα φαινονται πολυ λιγοτερα πραγματα στο HUD και 2-3 χτυπηματα απτα περισσοτερα οπλα αρκουν για να σε ξαπλωσουν, το παιχνιδι ομως παραμενει το ιδιο μουφα :p:P ( για μενα τουλαχιστον ), αμα δεν μπορεις να εντοπισεις τους αλλους ακουγοντας τους ηχους που κανουνε και βασιζεσαι αποκλειστικα στο uav/minimap για να καταλαβαινεις τι παιζει τριγυρω ξεχνα το πηγαινε πισω σε tdm και "softcore" ( τι χαρακτηρισμος και αυτος απλι, normal/stock/vanilla δεν μπορειτε να το πειτε ? σιγα μην παει και σε explicit/ZOMG το παλικαρι :hehe: )

Νομίζω πως μπέρδεψες λίγο τα COD , το 4 μια χαρά ήχο έχει , του 5 ο ήχος είναι απαράδεκτος .

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειπα οτι εχει κακο/αναξιοπιστο positioning το 4 η τπτ τετοιο ασχετα αν θελει πατεντα για να ακους τα βηματα σωστα, νταξει δεν φτανει σε επιπεδο το cod2 που απλα ενεργοποιουσες το cmss3d απ'την x-fi και ηταν λες και ειχες wallhack :p ειναι και στον παικτη το συγκεκριμενο skill, απλα ειπα πως χρησιμοποεις τα αυτια σου λιγοτερο απτα ματια σου τοτε στο search and destroy με η χωρις hardcore θα εχεις προβλημα.

@ gbak : εγω πιστευω πως το παιχνιδι ειναι μουφα εσυ τι προβλημα εχεις ? :p ειδικα αμα το παιζεις 2-3 μηνες σχεδον αποκλειστικα σε tdm

Link to comment
Share on other sites

σε πληροφορω ειναι το πιο διαχρονικο σορτκατ παιχνιδιου αυτη την στιγμη στο ντεσκτοπ..εχουν μπει και εχουν βγει παιχνιδια απειρα..το συγκεκριμενο το τρεχω ακομα..σε multi παντα εε

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

εγω το εκοψα το cod4 online σε νορμαλ σερβερ γτ οι cheaters ειναι πολλοι.

ο αλλος με βαραγε πριν φανω γτ το ειχε διαισθηση οτι θα φανω.απο ακυρα σημεια παντα.με ninja class.αει καιιι:rant::rant::rant:

εδω και ενα 6μηνο εχω κολησει με τα zombie..1700 στο τελευταιο κυμα αλλα οχι ολα μαζι κανουν σπον ανα 50..εκει να δεις τιμγορκ.1 ωρα καθε μαπ..και ειναι για ενηλικες και μονο.και αντμιν online system σχεδον ολο το 24ορο..μονο αγγλικα ομως εκει.:jester::jester:

Link to comment
Share on other sites

την πρωτηγ φορα που το επεξα εμεινα καθηλωμενος 3 μερες.ισα ισα για φαγητο εβγενα.υτε υπνος τπτ.σας παραπεμπω εδω να δειτε αν σας αρεσει.

εδω ειναι πολι πιο ευκολο.υπαρχουν χαρντκορ με 30ζωη και τα ζομπι κανουν νταματζ οχι αστεια..αν σας ενδιαφερει πειτα να σας δωσω ip original server .

Link to comment
Share on other sites

Αυτα τα zombie μην τα βλέπετε,είναι απλά botάκια,το mod είναι κλεμμένο απο ενα παλιο-δεν-θυμάμαι-ποιο game

Εδώ υπάρχει ενα πολύ καλό zombie mod,αν κι κάπως περίπλοκο...

Παρεπιπτώντος ο server έχει περίπου 100mb maps :devil:

Njoy 81.19.219.98:28950

Link to comment
Share on other sites

το mod που λες που γινεσαι και εσυ μετα zombie ειναι ολιγον τι παλουκι και τσατσικο..τα bot τουλαχιστον δεν κλεβουν και βλεπεις μερικες φορες και πολυ καλη συνεργασια.το mod 2.2 δεν ειναι τοσο καλο οσο το παλιο.

επισης και το counter-strike εχει mod zombie που και εκει εισται ολοι κανονικα και τυχαια 2 η και περισσοτεροι ταυτοχρονα γινονται zombie και σκοπος ειναι να κανεις και τους αλλους.ειναι σαν το half-life2.:yes4:

Έγινε επεξεργασία από jimsek
Link to comment
Share on other sites

το mod που λες που γινεσαι και εσυ μετα zombie ειναι ολιγον τι παλουκι και τσατσικο..τα bot τουλαχιστον δεν κλεβουν και βλεπεις μερικες φορες και πολυ καλη συνεργασια.το mod 2.2 δεν ειναι τοσο καλο οσο το παλιο.

επισης και το counter-strike εχει mod zombie που και εκει εισται ολοι κανονικα και τυχαια 2 η και περισσοτεροι ταυτοχρονα γινονται zombie και σκοπος ειναι να κανεις και τους αλλους.ειναι σαν το half-life2.:yes4:

Μάλλον δεν μπήκες απο την αρχή του game......

Μόλις ξεκινήσει νέο map είναι όλοι hunters,και ανάλογα με τις ρυθμίσεις διαλέγει το παιχνίδι εναν συγκεκριμένο αριθμό zombies.

Ο σκόπος είναι να φάνε όλους τους κυνηγούς πριν τελειώσει ο χρόνος αλλιώς hunters win :alien:

Άμα μπείς στην μέση ενός γύρου γίνεσαι επι τόπου zombie.

Αυτααα.:p

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα.

Αγορασα σημερα το cod4.

Αλλα μιας και ασχετος!!! δεν μπορω να βρω καποιον server.

Μπορει καποιος να βοηθησει?

http://www.game-monitor.com/search.php?=undefined&vars=&game=cod4&location=GR

Κανεις click ton server που σε ενδιαφερει, μετα copy την ip adress ( ctrl + c ), ανοιγεις το παιχνιδι, κανεις enable την κονσολα απτα options αν δεν το εχεις κανει ηδη, πατας ~ μετα γραφεις connect και μετα πατας ctrl + v και μετα enter :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.