Jump to content



Call Of Duty 4: Modern Warfare


Jaco

Recommended Posts

Παιδια ευχαριστω πολυ για την βοηθεια αλλα ενα προβλημα ακομα...οταν παταω στην πιστα που θελω μου λεει κατι για key code.τι κανω??????

Καλα μας δουλευεις τελικα αυθεντικο η κρακαρισμενο το εχεις?:nuke::nuke:

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ευχαριστω πολυ για την βοηθεια αλλα ενα προβλημα ακομα...οταν παταω στην πιστα που θελω μου λεει κατι για key code.τι κανω??????

Πας στο Multiplayer options και βάζεις το keycode που έχει μέσα στο βιβλιαράκι του παιχνιδιού.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Παιδια σας παρακαλω αν καποιος απο εσας εχει παρατισει το cod 4 online ας μου δοσει τον κωδικο να παιζω γιατι εχω βαρεθη ολα τα παιχνιδια και μ'αρεσει πολυ το συγκεκριμενο περιμενο απαντησι σας....θελω ενα κωδικο που να λειτουργει οnline..

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σας παρακαλω αν καποιος απο εσας εχει παρατισει το cod 4 online ας μου δοσει τον κωδικο να παιζω γιατι εχω βαρεθη ολα τα παιχνιδια και μ'αρεσει πολυ το συγκεκριμενο περιμενο απαντησι σας....θελω ενα κωδικο που να λειτουργει οnline..

Να το αγορασεις, περασε απο το μυαλο σου?

Link to comment
Share on other sites

Δεν το εχω βρει πουθενα...αυτο ειναι το κακο αμα ιταν δεν θα εγραφα τιποτα εδω

Γεματο το skroutz απο cod 4 :getlost: Mε την ευκαιρια να δωσουμε και κανενα καλο server 85.190.14.171:28960 γερμανικος tdm με χαμηλο ping με ελληνες παιχτες και 2 promodia για τα σκυλια 82.197.82.137:2304 SD 85.236.101.99:29360 TDM by LIKOS.KOZ :T:

Έγινε επεξεργασία από argi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Είχα φτιάξει ένα videaki πριν 2 χρόνια για πλάκα με κάτι sniper shots και όπως καθάριζα τον σκληρό το βρήκα και είπα να το ανεβάσω. :p

Μην περιμένετε τίποτα περιέργο, απλά ένα montage με quick scopes κυρίως. (είναι από 4-5 public games σε stock server)

Απλά είχα σιχαθεί να βλέπω montage μόνο από ps3/xbox άτομα με αζούμοτες μόνο. (+acog + στις κονσολες έχει λιγότερο spray σε αζουμ έτσι κι αλλιώς = pure luck)

[ame]http://www.vimeo.com/17541582[/ame]

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Είχα φτιάξει ένα videaki πριν 2 χρόνια για πλάκα με κάτι sniper shots και όπως καθάριζα τον σκληρό το βρήκα και είπα να το ανεβάσω. :p

Μην περιμένετε τίποτα περιέργο, απλά ένα montage με quick scopes κυρίως. (είναι από 4-5 public games σε stock server)

Απλά είχα σιχαθεί να βλέπω montage μόνο από ps3/xbox άτομα με αζούμοτες μόνο. (+acog + στις κονσολες έχει λιγότερο spray σε αζουμ έτσι κι αλλιώς = pure luck)

Call of Duty 4 - sniper montage (freestyler) on Vimeo

Μια χαρα σε βλεπω:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.