Jump to content



Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε?


Hydra

Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε???  

259 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Και γιατί συνέβη αυτό το θλιβερό ? :p

Το βασικό χαρακτηριστικό που μου άρεσε στον FF ήταν η περιήγηση με καρτέλες σε ένα μόνον παράθυρο, όταν αυτή η δυνατότητα προστέθηκε και στον ΙΕ δεν είχα πια λόγο να μείνω στον FF αφού προσωπικά δεν τον βρίσκω/καταλαβαίνω πιο γρήγορο, πιο ασφαλή ή πιο ελαφρύ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Μέχρι πρότινως ήμουν φανατικός του FF! Πρόσφατα που άρχισε να κολλάει, κατέβασα τον 9.

Επειδή η τραγωδια συνεχιζόταν, αποφάσισα να πω οριστικά "Αντίο πολυαγαπημένε FF"", οπότε επέστρεψα στον IE, τη σταθερή αξία.

Link to comment
Share on other sites

είναι κάτι στιγμές που θες το internet να δουλεύει σωστά, γιατί ανεβάζεις κάτι σημαντικό, γιατί βιάζεσαι γιατί κάνεις δουλεια. Όταν κάτι δεν πάει καλά και φταίει ο browser μια φορά αρκεί για να τον αλλάξεις..Chrome και ας φακελώνει η google γιάτι ο firefox όταν τον χρειάζεσαι απλά fails to deliver..

Link to comment
Share on other sites

Έχω εγκατεστημένους όλους τους browsers.

Χρησιμοποιώ τον firefox 3.6.25. Δοκίμασα και την 9 και ήταν άθλια. δεν με βόλευε καθόλου.

Όταν θέλω αξιοπιστία χρησιμοποιώ τον Opera ο οποίος γενικά είναι εξίσου καλός αλλά με κάποια έλλειψη σε plugin για την ώρα. Ψήφισα τον Opera καθως θεωρώ οτι το να υποβαθμίσεις την έκδοση του browser σου ώστε να είσαι ικανοποιημένος από ένα πρόγραμμα είναι δείγμα αποτυχίας.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Παιδια με κλειστα ματια!

F i r e f o x,απλα σκοτωνει ! ! !

Τι,εχεις πανω απο 4 σελιδες ανοιχτες τι,κατεβεζεις με 600 Kbts δεν καταλαβαινει τιποτα και συγκεκριμενα αυτη η εκδοση...3.6.25 greek ! ! !

Αντε και download...

http://mozilla.isu.net.sa/firefox/releases/3.6.25/win32/el/Firefox%20Setup%203.6.25.exe

Αντε και ενα Like...:clap:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα!

Παιδια με κλειστα ματια!

F i r e f o x,απλα σκοτωνει ! ! !

Τι,εχεις πανω απο 4 σελιδες ανοιχτες τι,κατεβεζεις με 600 Kbts δεν καταλαβαινει τιποτα και συγκεκριμενα αυτη η εκδοση...3.6.25 greek ! ! !

μία από τα ίδια, σαν το 3.6.25 δεν έχει! σταθερή αξία για αρκετά χρόνια ακόμη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.