Jump to content



Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε?


Hydra

Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε???  

259 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

λόγω δουλειάς έχω όλους τους μεγάλους browser.... η επιλογή μου είναι ο firefox, αν και μνημοβόρος-τα plug in κάνουν τρελή διαφορά

Αν δεν είχα τον FF στανταρ θα έτρεχα τον chrome!

Ο ΙΕ7 (+ v8 beta2) δεν είναι άσχημος πλέον, αλλά είναι... λίγος.

Ο opera με αφήνει αδιάφορο.

Για τους οπαδούς του IE7 θα πρότεινα να δοκιμάσουν κάποιους εναλλακτικούς που δουλεύουν στην μηχανή του όπως ο Maxthon

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχετε δοκιμάσει τον IE8; Έχω μείνει άναυδος απ'την ταχύτητά του [...]

Πλέον συναγωνίζεται επάξια τον FireFox 3.0.5 και Opera 9.63! Ίσως είναι και πιο γρήγορος, αντικειμενικά. Δεν ξέρω και δεν λέω για FireFox 3.1 και Opera 10, οι οποίοι αμφότεροι κάνουν λόγο για τις νέες δυνατότητες στην ταχύτητα, αλλά...;!

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχετε δοκιμάσει τον IE8; Έχω μείνει άναυδος απ'την ταχύτητά του [...]

Πλέον συναγωνίζεται επάξια τον FireFox 3.0.5 και Opera 9.63! Ίσως είναι και πιο γρήγορος, αντικειμενικά. Δεν ξέρω και δεν λέω για FireFox 3.1 και Opera 10, οι οποίοι αμφότεροι κάνουν λόγο για τις νέες δυνατότητες στην ταχύτητα, αλλά...;!

εγω τον εχω τον ΙΕ 8 και τα ιδια χαλια ειναι,δοκιμασε Google Chrome...ειναι παρα μα πααααρα πολυ γρηγορος και κρασαρει σπανια αλλα εχει και επιλογη μολις τον ξανανοιξεις να επανελθει στις σελιδες που ησουν:rolleyes::happy2:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.