Jump to content



Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε?


Hydra

Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε???  

259 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply
Δοκιμασε τον και δες. Εμενα δε μ αρεσε σε καμια πλατφορμα παντως :(

Στην mobile platform είτε αυτό λέγεται PPC είτε απλό κινητό με java, δεν έχει συναγωνισμό ο opera. Εξαίρεση αποτελεί το iPhone με τον Safari.

Link to comment
Share on other sites

ΙΕ γιατι πολύ απλά κάνει τη δουλειά που θέλω και δεν ειμαι fanboy να υποστηρίξω κάτι υποδεέστερο. Καλός και άγιος ο Φίφης, με λίγα αλλα σοβαρά ελαττώματα.

Καποια στιγμή ανάγκασα τον εαυτό μου να μεταναστεύσει προς τα εκεί, αλλα απαξ και συνηθίσεις με τα ηλεκτρικά παράθυρα και το ABS του ΙΕ, δύσκολα πηγαίνεις στη μανιβέλα και τα ταμπούρα... :hehe:

Opera χρησιμοποιώ στο PDA οπου ο ΙΕ ειναι πραγματικά ανυπόφορος και χωρίς λόγο ύπαρξης...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδιά όταν λέτε ότι δεν χρησιμοποιήτε FF γιατί; Προσωπικά δεν κάνω τίποτα ιδιαίτερο μέσα από έναν browser, αλλά έχω καταλήξει στον FF λόγω πιο γρήγορης πρόσβασης...

Ποιές είναι οι εργασίες που κάνετε και δεν σας ικανοποιεί ένας browser;

Link to comment
Share on other sites

Παλαιότερα χρησιμοποιούσα τον firefox .

Στη συνέχεια το σκέφτηκα καλύτερα και είπα να χρησιμοποιήσω τον firefox .

Μέχρι και σήμερα που μιλάμε τον firefox χρησιμοποιώ .

Στο μέλλον , είναι πολύ πιθανό να το γυρίσω σε firefox .

Τελικά στη ζωή είναι πολύ σημαντικό να έχει κανείς ανοιχτούς ορίζοντες ...... :tomato:

post scriptum ,

κι αν ποτέ τον άλλαζα ........ πάλι firefox θα χρησιμοποιούσα ...... άμα λάχει ...... ναούμ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.