Jump to content



Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε?


Hydra

Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε???  

259 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ποιον browser χρησιμοποιειτε για να σερφαρετε,ποιον θεωρειτε καλυτερο και γιατι?

Eγω προσωπικα εχω τον Internet Explorer,Mozila Firefox και Google Chrome

κανω τα downloads μου απο Internet Explorer και σερφαρω απο τον Chrome,καθως με εχει αφησει πολυ ευχαριστημενο!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

εγω εχω πολλα προβληματα με τον Firefox ειδικα στα downloads δεν ειναι τοσο καλος οσο ο ΙΕ πιστευω...μαλιστα τωρα τελευταια μου βγαζει ενα σφαλμα και δεν ανοιγει καν...:lazy:

Link to comment
Share on other sites

με το προηγουνενο συστημα(p4, 1024 ram) με τον firefox ειχα απογοητευτει λιγο γιατι κολλουσε μολις ανοιγα ταυτοχρονα 5-6 σελιδες, με το τωρινο κανενα προβλημα, τους υπολοιπους δεν τους εχω δοκιμασει αλλα θα γινει και αυτο καποια στιγμη...

Link to comment
Share on other sites

με το προηγουνενο συστημα(p4, 1024 ram) με τον firefox ειχα απογοητευτει λιγο γιατι κολλουσε μολις ανοιγα ταυτοχρονα 5-6 σελιδες..

Δεν παλευεται καθολου ειναι πολυ σπαστικο..ακριβως το ιδιο παθαινω κ γω σε ιδιο συστημα..:mad:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.