Jump to content



Recommended Posts

τα 7(7100) πανε σφαιρα περασμενα σε εναν ιντελ χ25..οτι παιχνιδι μεχρι στγμης εχω βαλει κανενα προβλημα απολυτως και παρατηρω και καλυτερα φρειμς και γενικα πιο σβελτο loading..εχουν πολυ πιο ωραια χρωματα και γενικοτερα το interface με βολευει παρα πολυ..επισης με ντεμον τουλς ολα καλα...το μονο προβλημα ειναι το punkbuster..κατι πρπει να κανει γι αυτο η Even Balance...ειναι το μονο μειον αυτη την στιγμη για την εγκατασταση των 7..η για την επιστροφη παλι σε βιστα..

τα εκανες upgrade απο vista? η με format?...καλα αυτο ειναι το λιγοτερο για το punkbuster..κανα cubase με groove agent παιζει η θα πρεπει να βαλουμε virtual pc?:hm:

Link to comment
Share on other sites

οχι τα περασα κανονικα(format)..οπως πηρα τον σκληρο κατευθειαν διχως αλλο οσ μεσα...οσο για αυτα που λες ιδεα δεν εχω..

εγω αυτη την στιγμη τρεχω κανονικοτατα διχως το παραμικρο προβλημα..

Google Chrome

Fraps

Realtemp

Cpuz

Steam

Klite Codec pack

Office 2007

Jdownloader

polylexikon

Deamon tools

adobe reader 9

και απο games με Forceware 185.81 64bit Beta

Cryostasis

Left for Dead

Crysis warhead

Far cry 2

Grid

COD 4

να επισημανω οτι δεν τρεχει το ριβατιουνερ..αλλα απλα βαζεις το evga precision 1.71 και εισαι κομπλε

Έγινε επεξεργασία από gbak
Link to comment
Share on other sites

Χμμμμ.. ειχα τα 7 στην αμεσως προηγουμενη εκδοση (077, κατι τετοιο ηταν), σε ενα καπως παλαιο tablet λαπτοπ, ολα λειτουργουσαν κανονικα..

με την rc εκδοση, δεν αναγνωριζει την καρτα ηχου και κανα-δυο άλλα... μπλεξιμο :nada:

Link to comment
Share on other sites

NVIDIA driver update for NVIDIA GeForce 8800 GT (Prerelease - WDDM 1.1)

Download size: 57,6 MB

You may need to restart your computer for this update to take effect.

Update type: Optional

This driver was provided by NVIDIA for support of NVIDIA GeForce 8800 GT (Prerelease - WDDM 1.1)

More information:

http://winqual.microsoft.com/support/?driverid=3878

Help and Support:

http://support.microsoft.com/select/?target=hub

Επιτέλους WDDM 1.1?

Link to comment
Share on other sites

παιδες κ εγω εβαλα τα 7 ultimate (build 7100) μετα απο format και μεχρι στιγμης ολα πανε μια χαρα...αντε να δουμε...

ασχετο..αλλα το windows 7 evaluation copy. build 7100 ξερει κανεις πως βγαινει απο το desktop?googlara αλλα μου εβρισκε γιa build 7000:X:

Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους WDDM 1.1?

Σπάω το κεφάλι μου μ' αυτό...

είναι κάτι που πρέπει να κατεβάσουμε όσοι έχουμε 8800GT για κάποιο λόγο ήτον περιέχουν τα drivers της nvidia για τα W7 ή μήπως το έχουν ήδη τα ίδια τα W7?

Αν έχετε την καλοσύνη να το εξηγήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

Σπάω το κεφάλι μου μ' αυτό...

είναι κάτι που πρέπει να κατεβάσουμε όσοι έχουμε 8800GT για κάποιο λόγο ήτον περιέχουν τα drivers της nvidia για τα W7 ή μήπως το έχουν ήδη τα ίδια τα W7?

Αν έχετε την καλοσύνη να το εξηγήσουμε...

Απο τον driver ειναι:

post-51-1416073971,0707_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Η Microsoft κυκλοφόρησε τη beta έκδοση του Windows 7 upgrade advisor.

Πρόκειται για ενα tool που σκανάρει το hardware και τις εγκατεστημένες εφαρμογές, και μας λεει αν πληρούμε τα system requirement's του καινούριου λειτουργικού καθώς και αν υπάρχουν προβλήματα συμβατότητας.

http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?displaylang=en&FamilyID=1b544e90-7659-4bd9-9e51-2497c146af15

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους κατεβασα και εγω τα 7 την 7100 εκδοση την περασα στο 2 PC ολα μια χαρα εκτος οτι δεν βρισκω drivers για την καρτα γραφικων Intel® Graphics Media Accelerator 950 εψαξα και στην ιντελ αλλα δεν εχει και επισης δοκιμασα και των vista τα drivers αλλα τσιφος...εχετε να προτεινετε τιποτα να κανω? :help1:

Έγινε επεξεργασία από P3r1andro$
Link to comment
Share on other sites

Παίδες σοβαρό πρόβλημα με το Windows Memory Diagnostic.

Το έβαλα να τρέξει και δεν μπορώ να το σταματήσω με ESC.

Μπουτάρω και το ξανατρέχει , γιατί λογικά έχει μπει στο boot.ini. :fie:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες σοβαρό πρόβλημα με το Windows Memory Diagnostic.

Το έβαλα να τρέξει και δεν μπορώ να το σταματήσω με ESC.

Μπουτάρω και το ξανατρέχει , γιατί λογικά έχει μπει στο boot.ini. :fie:

δοκιμασε να μπεις με καποιο livecd και να το φτιαξεις ή απο κανα dos

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.