Jump to content



Μας ψεκάζουν???


CENTRAL

Recommended Posts

Πολλά "βαθυστόχαστα" άρθρα έχει αυτό το σάιτ, αλλά το περίεργο της υπόθεσης είναι ότι δεν επιτρέπει σχόλια αναγνωστών σε αρκετά από αυτά. Γράφει και ο Μπίστης απ'ότι είδα. Ίσως γι'αυτό είναι τόσο "μπροστά".

Τέσπα, το θέμα των κεμτρειλς το έχουμε κλείσει πιο πάνω.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Στις τελευταίες ευρωεκλογές όλη ημέρα ο ουρανός ήταν πεντακάθαρος και αμέσως μόλις έκλεισαν οι κάλπες ''σκοτείνιασε'' ο ουρανός.Αναφέρω ένα συγκεκριμένο μόνο παράδειγμα.Παιδιά δεν είναι τυχαίο.Εκτός αν βγει κάποιος και μου πει επίσημα ότι υπήρχε απαγόρευση πτήσεων όση ώρα οι κάλπες ανοιχτές.Διαβάστε το pdf στο link που αναφέρω πιο πάνω.Ο Κατσαρός τα εξηγεί αναλυτικά.Μέχρι που έχει βγει στη τηλεόραση και ανέφερε ότι έγινε συνδιάσκεψη και είχε αναφέρει και μέλος της κυβέρνησης που είχε παρευρεθεί σε συζήτηση (Ιαπωνία αν θυμάμαι καλά)για προσωρινή άρση των αεροψεκασμών.Όσοι δεν έχετε ασχοληθεί σοβαρά μη το γελοιοποιείτε(εκτός να έχετε σκοπιμότητες). Απλά κρατείστε τα μάτια σας ανοιχτά.Θα βγάλετε αρκετά συμπεράσματα...

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια πλακα μου κανετε αν ειναι δυνατον...

Δειτε τι κινειται αυτη τη στιγμη...

rdrinfo.net

ακουστε ολες τις συνομιλιες liveatc.net

Θα βαλουμε και ταψι... Θελετε στοιχεια υγρασιας και θερμοκρασιας στα 30-35000 ποδια που πετανε? Να βρουμε για Θεσσαλονικη για χθες?

Link to comment
Share on other sites

Και ας μαντέψω ούτε στο φεγγάρι πήγαμε ε?

Αν ρωτάς εμένα προσωπικά δε πήγα.Πάντως έχει ενδιαφέρον να με ρωτάει κάποιος που έχει στο avatar του Αμερικάνικη εταιρεία βιοτεχνολογίας : Sarif Industries - Deus Ex Wiki

Link to comment
Share on other sites

Αν ρωτάς εμένα προσωπικά δε πήγα.Πάντως έχει ενδιαφέρον να με ρωτάει κάποιος που έχει στο avatar του Αμερικάνικη εταιρεία βιοτεχνολογίας : Sarif Industries - Deus Ex Wiki

Η οποία υπάρχει και στον πραγματικό κόσμο που ζούμε ε?

Ρε παιδια πλακα μου κανετε αν ειναι δυνατον...

Δειτε τι κινειται αυτη τη στιγμη...

rdrinfo.net

ακουστε ολες τις συνομιλιες liveatc.net

Θα βαλουμε και ταψι... Θελετε στοιχεια υγρασιας και θερμοκρασιας στα 30-35000 ποδια που πετανε? Να βρουμε για Θεσσαλονικη για χθες?

άσε μας να το διασκεδάσουμε λιγάκι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Η οποία υπάρχει και στον πραγματικό κόσμο που ζούμε ε?

άσε μας να το διασκεδάσουμε λιγάκι :hehe:

Όχι βέβαια .Στο Deus Ex υπάρχει αλλά το spirit είναι αυτό που μετράει!(Καλή η προσπάθεια αλλά....)

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα γράψω αυτό ώστε να δώσω τροφή σε αυτούς που λένε σιγά μην κάνουν το ένα μην κάνουν το άλλο με τα αεροπλάνα

πριν 10 χρόνια αν έλεγες ότι η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ τι σου έλεγαν ?

μα φυσικά ότι είσαι τρελός και η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ

σήμερα όμως όλοι έχουμε αποδεχτεί ότι η Ελλάδα έχει πετρέλαιο και άλλα μπιχλιμπίδια

όμως σε δέκα χρόνια που θα έχει ασχοληθεί ο Χαρδαβδέλας θα μάθεις ότι ναι όντως μας μπζεκάζουν

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν μας ψεκάζουν, πολυ μούφα φαρμακο φάρμακο για να μην δουλεύει με την μία. Αντι να χαλάνε δις σε καυσιμα και αεροσκάφη, θα μπορούσαν να το ειχαν τελειοποιήσει...

Δεν ξερω τι παίζεται, απλα μια λογικη σκέψη προσθέτω.

Link to comment
Share on other sites

Παντως αν μας ψεκάζουν, πολυ μούφα φαρμακο φάρμακο για να μην δουλεύει με την μία. Αντι να χαλάνε δις σε καυσιμα και αεροσκάφη, θα μπορούσαν να το ειχαν τελειοποιήσει...

Δεν ξερω τι παίζεται, απλα μια λογικη σκέψη προσθέτω.

(τα λεφτά δυστυχώς στα συγκεκριμένα άτομα δεν τους νία ζουν είναι άφθονα)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Μας μπζεκάζουν όλους.

Για αυτό και αν παρατηρήσετε τους πολιτικούς, αν δείτε με πολύ μεγάλο ζουμ σε photos τους έχουνε ένα περίεργο διαφανές κάλυμμα γύρω από τα κεφάλια τους ( προφανώς πρόκειται για κάποιο είδος ανεπτυγμένης μάσκας αερίων ).

Link to comment
Share on other sites

εγώ θα γράψω αυτό ώστε να δώσω τροφή σε αυτούς που λένε σιγά μην κάνουν το ένα μην κάνουν το άλλο με τα αεροπλάνα

πριν 10 χρόνια αν έλεγες ότι η ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟ τι σου έλεγαν ?

μα φυσικά ότι είσαι τρελός και η ΕΛΛΑΔΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΤΙΠΟΤΑ

σήμερα όμως όλοι έχουμε αποδεχτεί ότι η Ελλάδα έχει πετρέλαιο και άλλα μπιχλιμπίδια

όμως σε δέκα χρόνια που θα έχει ασχοληθεί ο Χαρδαβδέλας θα μάθεις ότι ναι όντως μας μπζεκάζουν

ο χαρδαβελλας ειχε φαει πολεμο οταν αναμεσα σε ολες τις εκπομπες με τα ανεξηγητα εβγαζε για πετρελαια.

Και γενικα εχει ακουστει οτι ειχε απειληθει κιολα.

Πρεπει ο κοσμος να μην εχει ελπιδα για τιποτα γενικα και να μη γνωριζει πολλα πολλα, δε κανει καλο

Link to comment
Share on other sites

Οι ψεκασμοί :nuke: στους αγρούς γίνονται από πολύ χαμηλό ύψος και η ποσότητα του νερού είναι 20-50~ λίτρα/στρέμμα (1000τμ=50x20μέτρα ας πούμε...). Αν το αεροπλάνα κάνει κάποιες εκατοντάδες χιλιόμετρα, κάνετε έναν πρόχειρο υπολογισμό των λίτρων σε νερό που θα πρέπει να περιέχει. :p

Στην επαρχία έχω μετρήσει έως και 11 πτήσεις ταυτόχρονα στον ορίζοντα (κυρίως γραμμή βορά-νότου), παρόλ' αυτά είμαι ακόμα εδώ, σώος και αβλαβής. :sarcastic:

Πιο πολύ θα ανησυχούσα αν βρισκόμουν πίσω από ένα ταξί που δεν συντηρείτε σωστά (αυτό που βγάζει το μαύρο ντουμάνι από πίσω) παρά τα καυσαέρια των αεροπλάνων που πετάνε σε ένα σεβαστό ύψος από το έδαφος.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.