Jump to content



Recommended Posts

Καλησπέρα παιδες,

εχω 2 ερωτησεις.

1. Τελικα οι νεοι G2 εχουν trim? εαν εχουν, με τα windows 7 χρειαζεται κατι αλλο για να ενεργοποιηθει?

2. Εχετε ιδέα εαν θα εμφανιστει ο 80αρης συντομα?

Link to comment
Share on other sites

Περιμένουμε το firmware από την Intel για να κάνουν trim μόνοι τους (με τα win7 φυσικά:whistling)

ομορφα, το αγοραζουμε και περιμενουμε (ελπιζουμε να βγει το firmware) η τον αγοραζουμε ετσι κι αλλιως (βουρ που λεμε :p) ?

Link to comment
Share on other sites

Το firm το περιμένουμε μέσα στον μήνα, αρχές του άλλου λογικά (υποτίθεται περιμένουμε την κυκλοφορία των windows 7 άλλα αφού βγήκαν όπου νάνε θα φανεί). Αν θες top επιδόσεις τον παίρνεις έτσι και αλλιώς :p

Link to comment
Share on other sites

Το firm το περιμένουμε μέσα στον μήνα, αρχές του άλλου λογικά (υποτίθεται περιμένουμε την κυκλοφορία των windows 7 άλλα αφού βγήκαν όπου νάνε θα φανεί). Αν θες top επιδόσεις τον παίρνεις έτσι και αλλιώς :p

μωρε θα τον παρω αρκετα περιμενα, απλα με τρωει το σκουλικι και τον θελω τωρα, και ειμαι αναμεσα σε 2Χ80 ή εναν 160 και επειδη 80αρηδες γιοκ εδω και πολλεεες μερες και κανεις δε ξερει ποτε θα εμφανηστουν το σκουλικι μου λεει να παρω τον 160αρη :p

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον δικό μου 80αρι τον πήρα από Ebay γιατί δεν υπήρχε σάλιο εδώ :p εννοείται πως καλύτερα είναι 2χ80 αλλά αν δεν βρίσκεις... εγώ θα περίμενα στην θέση σου ή θα έπαιρνα από ebay (γιατί έχω μεγαλύτερη σκουληκαντέρα από σένα :rolleyes:)

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον δικό μου 80αρι τον πήρα από Ebay γιατί δεν υπήρχε σάλιο εδώ :p εννοείται πως καλύτερα είναι 2χ80 αλλά αν δεν βρίσκεις... εγώ θα περίμενα στην θέση σου ή θα έπαιρνα από ebay (γιατί έχω μεγαλύτερη σκουληκαντέρα από σένα :rolleyes:)

απο το ebay που λες..πηρες τον G2?

και ποσο σου βγηκε με τα μεταφορικα??

Link to comment
Share on other sites

Ηρθε καινουργια παραλαβη σημερα στην Quest απο 80ρηδες, πηρα εναν ακομα το απογευμα. Λογικα θα εχουν και οι dealer αμεσα. Οσοι θελετε βιαστειτε.

Για να ξέρω πριν παραγγείλω, με την αναβάθμιση του firmware για το trim υποθέτω δεν θα χαθούν τα δεδομένα έτσι??

Link to comment
Share on other sites

Για να ξέρω πριν παραγγείλω, με την αναβάθμιση του firmware για το trim υποθέτω δεν θα χαθούν τα δεδομένα έτσι??

Οχι, firmware update θα μας δωσουν, σαν να αναβαθμιζεις ας πουμε το bios του pc σου. Προχωρα αφοβα :D

Οσοι εχουν εταιρειες η γνωστους με εταιρειες 161+ΦΠΑ κανει χονδρικη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Οχι, firmware update θα μας δωσουν, σαν να αναβαθμιζεις ας πουμε το bios του pc σου. Προχωρα αφοβα :D

Οσοι εχουν εταιρειες η γνωστους με εταιρειες 161+ΦΠΑ κανει χονδρικη.

Ακριβά τον παίρνεις!

150,40 €+ΦΠΑ εδώ :whistle2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.