Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Σωστά, πήρε GTR για να πηγαίνει Αθήνα Σούνιο μωρέ ο καημένος...

Ρε Άκη, υπασπιστής των κοντράκιδων και των "χεράδων" είσαι; Ή το πήγα προσωπικά πάλι; :to_pick_ones_nose3:

Τι σχέση έχει το τι αυτοκίνητο πήρε με το αν κάνει μια γαμάτη διαδρομή(Βάρκιζα - Σούνιο)?

Εκεί είναι που θα ευχαριστηθείς το GTR.

Δεν τον υπερασπίστηκα.Τον έκραξα και πιο πάνω αν διάβασες.Οπότε άκυρο?

Απαντάς προσωπικά η όχι?

Για να ξέρω και γώ ποια θα είναι η επόμενη ατάκα απ το αν μπαινω με λωρίδες η γραμμές.

Link to comment
Share on other sites

Τι σχέση έχει το τι αυτοκίνητο πήρε με το αν κάνει μια γαμάτη διαδρομή(Βάρκιζα - Σούνιο)?

Εκεί είναι που θα ευχαριστηθείς το GTR.

Δεν τον υπερασπίστηκα.Τον έκραξα και πιο πάνω αν διάβασες.Οπότε άκυρο?

Απαντάς προσωπικά η όχι?

Για να ξέρω και γώ ποια θα είναι η επόμενη ατάκα απ το αν μπαινω με λωρίδες η γραμμές.

Όχι, απλά έχεις ένα δικηγορίστικο στυλ στα θέματα. Α, σήμερα πάτησα μία λωρίδα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Όχι, απλά έχεις ένα δικηγορίστικο στυλ στα θέματα. Α, σήμερα πάτησα μία λωρίδα :hehe:

Δεν έχω δικιγορίστικο στυλ.

Δεν μου αρέσει όμως άνθρωποι να είναι τόσο απόλυτοι σε πράγματα που ενδέχεται να μην έχουν ιδέα και να καταδικάζουν το οτιδήποτε για τον ίδιο λόγο.

Simple

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω δικιγορίστικο στυλ.

Δεν μου αρέσει όμως άνθρωποι να είναι τόσο απόλυτοι σε πράγματα που ενδέχεται να μην έχουν ιδέα και να καταδικάζουν το οτιδήποτε για τον ίδιο λόγο.

Simple

Συχώρεσε με αυτόκλητε συνήγορε θα μεγαλώσω και θα αποκτήσω την εμπειρία σου.

Κάνε ένα κατάλογο σε παρακαλώ με αυτά που δεν σου αρέσουν να μην ξαναπέσω σε τέτοιο τραγικό σφάλμα.

Όσο για τον κακομοίρη:

Αν ήτανε μάγκας ας πήγαινε στο σχιστό μετά τα μεσάνυχτα, όχι μαγκιές μέσα στην κίνηση με τον τύπο που έβγαλε την γκόμενα βόλτα.

Αλλά εκεί βλέπεις παραμονεύουν να τον ξεφτιλίσουν τα ταπερ και τα σαξοραλα.

Link to comment
Share on other sites

Συχώρεσε με αυτόκλητε συνήγορε θα μεγαλώσω και θα αποκτήσω την εμπειρία σου.

Κάνε ένα κατάλογο σε παρακαλώ με αυτά που δεν σου αρέσουν να μην ξαναπέσω σε τέτοιο τραγικό σφάλμα.

Όσο για τον κακομοίρη:

Αν ήτανε μάγκας ας πήγαινε στο σχιστό μετά τα μεσάνυχτα, όχι μαγκιές μέσα στην κίνηση με τον τύπο που έβγαλε την γκόμενα βόλτα.

Αλλά εκεί βλέπεις παραμονεύουν να τον ξεφτιλίσουν τα ταπερ και τα σαξοραλα.

Το πας αλλού.

Εγώ έκανα μια απλή ερώτηση.

Το διάβασες κάπου ή τον ξέρεις και λές ότι πήγαινε προς τα εκεί μόνο και μόνο για αυτόν τον λόγο.

Αν θες απάντα μόνο σε ότι ρώτησα

Thanx

Link to comment
Share on other sites

Το πας αλλού.

Εγώ έκανα μια απλή ερώτηση.

Το διάβασες κάπου ή τον ξέρεις και λές ότι πήγαινε προς τα εκεί μόνο και μόνο για αυτόν τον λόγο.

Αν θες απάντα μόνο σε ότι ρώτησα

Thanx

Δεν είναι μόνο ότι είναι σολαρία και με κάμερα στο χέρι. Το λένε μόνοι τους: Όπου και να πας πίσω σου θα ήμαστε.

Αν δεν είναι φίλοι σου δεν νομίζω να αξίζει να χαλιόμαστε για αυτούς

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι μόνο ότι είναι σολαρία και με κάμερα στο χέρι. Το λένε μόνοι τους: Όπου και να πας πίσω σου θα ήμαστε.

Αν δεν είναι φίλοι σου δεν νομίζω να αξίζει να χαλιόμαστε για αυτούς

Φίλοι μου δεν είναι για αυτό και τους έκραξα παραπάνω.

Άσε τι φωνάζουν και μείνε στο τι ξέρεις ;)

Link to comment
Share on other sites

levelone επειδη σε εχω σε εκτιμηση, πες μου τι λαστιχα να βαλω σε ενα μπροστινοκινητο αμαξακι με 240 ατια...

και επισης τι να βαλω οταν γινουν 350??

δεν τρελαινομαι για φαναρια δεν τρελαινομαι για στροφες (αραια και που στριβω...)

παρα μονο ρολλαριστα..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μιας και το θίξατε, το GTR Ελλάδα με τέλη, πινακίδες, φάκελο, μερικά εξτρά κλπ, πάει 120.000€ πάνω κάτω.

120κ είναι περιοχή Carrera S…

Και ειδικά για ένα αυτοκίνητο το οποίο είναι καλό και απόλα, αλλά ζυγίζει κοντά τα 1800 kg… εντάξει τα τεχνολογικά καλούδια, η τρελή τετρακίνηση, και το φοβερό κιβώτιο, αλλά τα 1800 είναι 1800, και ειδικά στους ωραίους (φαρδιούς) δρόμους που έχουμε θα φαίνονται και πιο εύκολα.

Βγάλανε και Spec V και το ελαφρύνανε 70 κιλά... ουαού.

Αν είχε εδώ 80κ που έχει στον υπόλοιπο κόσμο, θα είχε κάποιο μεγαλύτερο νόημα, εγώ δεν το έπαιρνα αντί για Carrera με κανένα θεό.

Σπορ και 1800kg…

Link to comment
Share on other sites

Ναι, σαν τα Renault.

:hehe:

Μα δίκιο έχει ο Μπίλαρος. Δεν έχεις δει πόσα 5άρια Turbo εχουν αρπάξει; Καρμπυρατέρ turbo; :p Οσο για τα Audi, το NSU TT το θυμάται κανείς; 1300cc αερόψυκτο. Σα γουρούνα έσκαγε. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

και αν ειμαι εγω ο ασχετος που ξερω οτι το viper ειναι μοντελο και η μαρκα ειναι dodge,δεν εγινε και τπτ

αν ειναι αυτοι ασχετοι που τρεχουν και περιοδικο αυτοκινητου δεν ειναι πιο σοβαρο???

εκτος αν εχω χασει επεισοδια απο τοτε που ανηκε στην dodge,μπορει να ανεξαρτητοποιηθηκε,ξερω γω..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.