Jump to content



Official Cars, Motors, βελτίωση, τρακαρίσματα και οδήγηση Thread (MotorLab)


LevelOne

Recommended Posts

Μια καλή enduro ανεβαίνει εξίσου καλά, αν όχι καλύτερα από ένα land cruiser. Η σωστή αντιπαράθεση θα ήταν με trial, γιατί τίποτα δεν σκαρφαλώνει όπως αυτό. : )

μα δεν ήθελα να είναι "σωστή" η αντιπαράθεση.. και με τα πόδια ανεβαίνεις στο βουνό.. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολους, σημερα με την βροχη σε μια ανηφορα και επειδη ειμαι βλακας και οδηγαω με νευρα μου εφυγε το γκαζακι και πρεπει να επιασε κοφτη στην πρωτη...χαλασε για λιγο το ρελαντι ωστοσο αυτο εφτιαξε οταν το αφησα να ηρεμησει..παντως ακουγεται ελαφρα ενα τακα-τακα πισω απο τον ηχο του κινητηρα στο γκαζι στις χαμηλες στροφες. Το αμαξι ειναι 13 ετων τογιοτα με χιλιομετρα αρκετα(150χιλ). Δεν εμφανιζει προβλημα στην αποδοση η εχει βγαλει καποιο λαμπακι...απλα με τρωει μηπως εχει φυγει κατι και γινει μεγαλυτερο το προβλημα οσο το αφηνω...καμια συμβουλη?

Link to comment
Share on other sites

Στιγμιαίος κόφτης πραγματικά δεν πρέπει να σου κάνει τίποτα... μήπως είναι ψιχολογικό πιο πολύ γιατί αγχώθηκες τώρα που τον χτύπησες?

Αθήνα-Καβάλα να πάς με κόφτη δεν χαλάνε παλιά τοοτα...

Link to comment
Share on other sites

Τι εννοεις στιγμιαιος? Υπαρχουν και αλλα ειδη? χαχα ασχετος εδω:hehe:

παντως νταξει κατι εφυγε και κανει εναν ηχο...σαν να χτυπαει κατι στις χαμηλες στροφες και μετα εξαφανιζεται...μπορει να το παω δευτερα πρωι να το ακουσει κανενας μηχανικος να μου φυγει και το ψυχολογικο...ειδα ολα τα λαδια...κανονικες σταθμες...λαμπακι τπτ...μηπως το ζορισα και απλα επειδη ηταν να γινει εγινε σκεφτομαι...:hmm:

Link to comment
Share on other sites

Τι ειναι αυτο? Πλακα μου κανεις ετσι? :suicide: Δεν υπαρχει περιπτωση να κουνιοταν με αυτο το πραγμα....εκτος και του οτι η σταθμη του λαδιου ειναι στο φουλ δλδ εκει που την ειχα αφησει...

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για το νέο Clio; Με τον ENERGY dCi 90 έχει μέση κατανάλωση 3,5L!

PS: Αυτό που έχει ταμπούρα πίσω αυτοκίνητο τέτοιας τιμής εν έτη 2014... :fie:

Το έχει ξάδερφός μου... Του έχει βγεί πάρα πολύ καλό. Μένει επαρχία και με το ντεπόζιτό του (45αρι νομίζω) κάνει 1000χλμ πάντα...

Το προηγούμενο το βγάζανε και με 105 άλογα ( το έχω βάλει στο μάτι ) με 6άρι κιβώτιο κλπ.. αλλά για αυτό όσο και να ψάξω δεν βρίσκω τπτ.

Ακριβό αλλά καλό.

Α. Δεν καίει 3.5 .. αλλά υπολόγισε κάπου στα 4-4.5

Link to comment
Share on other sites

Το έχει ξάδερφός μου... Του έχει βγεί πάρα πολύ καλό. Μένει επαρχία και με το ντεπόζιτό του (45αρι νομίζω) κάνει 1000χλμ πάντα...

Το προηγούμενο το βγάζανε και με 105 άλογα ( το έχω βάλει στο μάτι ) με 6άρι κιβώτιο κλπ.. αλλά για αυτό όσο και να ψάξω δεν βρίσκω τπτ.

Ακριβό αλλά καλό.

Α. Δεν καίει 3.5 .. αλλά υπολόγισε κάπου στα 4-4.5

Για την ώρα τον καλό κινητήρα τον έχει η mercedes και το megane. :devil:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.