Jump to content



GAMING PC


theoamd

Recommended Posts

ΧΑΙΡΕΤΩ ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ 1 ΦΟΡΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΕΛΙΔΑΣ,ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΩΣ ΕΠΙΤΥΧΩΝ ΣΤΗ ΣΧΟΛΗ ΠΟΥ ΗΘΕΛΑ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΜΟΥ(:tomato:).ΛΟΙΠΟΝ,ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΗΣ 12ΜΗΝΗΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΑΠΟΥΣΙΑΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΧΩΡΟ...ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΚΑΘΕ ΕΞΕΛΙΞΗ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ 1 ΝΕΟ PC...ΑΚΟΥΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ 1500 ΕΥΡΑ ΧΩΡΙΣ ΟΘΟΝΗ...

ΤΟ PC EΝΝΟΕΙΤΑΙ ΝΑ ΤΡΑΒΑΕΙ ΓΙΑ ΤΡΕΛΟ GAMING!!!:wall:

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερουσα αποψη παντως... μπηκες στο Πανεπιστημιο και ψαχνεις υπολογιστη για gaming...

Εντάξει...διάβαζε ~3 χρόνια για να μπει σε μια σχολή, ας χαλαρώσει λίγο...

Link to comment
Share on other sites

Για να γράφεις Καβάλα_ΚΟΖΑΝΗ μάλλον μετακομίζεις, οπότε πήγαινε να εγκατασταθείς, να προσαρμοστείς και μετά πάρε pc που θα έχουν βγει και οι καινούριες κάρτες γραφικών.

Link to comment
Share on other sites

Kαι δεν παιρνεις ενα PS3;

Εχω στο σαλονι wii xbox 360 και ενα δανεικο ps3, το καθενα εχει την χρηση του αλλα ουτε s.t.a.l.k.e.r μπορω να χαρω σε κονσολα ουτε bf2 πχ :p μην αρχισουμε παλι console vs pc war, για να ψαχνεται για gaming pc σημαινει πως το παιδι εχει καποιες συγκεκριμενες προτιμησεις και αναγκες. (ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον ). Για την συνθεση οτι ειπε ο winters :)

Link to comment
Share on other sites

Κουτι:http://multirama.gr/products/product?pid=0254273&catid=020700

Τροφοδοτικο:Enermax Revolution 85 ERV850AW PSU (850W) plaisio

CPU:AMD Phenom II x4 965 (AM3, 3.4GHz, Cache 8MB, Box) plaisio

MOBO:MSI 790FX-GD70 (sAM3, DDR3, 790FX) plaisio

RAM:Transcend 2GB DDR3-1600 Ram Kit (2 x 1GB, PC3 12800, 7-7-7-20, TX1600KLU-2GK)

VGA:Sapphire 4870 SVGA ( PCI-Express, 512MB, DDR5 ) x2

Σκληρος:Western Digital Caviar Black 640GB HDD (32MB Cache, 7.200 rpm, Sata, WD6401AALS) plaisio

Drives:LG GH22NS30 Black DVDRW +/- (Sata, Bulk)

Αυτα απο μενα...:D Ελπιζω να σ αρεσει...

Link to comment
Share on other sites

Εχω στο σαλονι wii xbox 360 και ενα δανεικο ps3, το καθενα εχει την χρηση του αλλα ουτε s.t.a.l.k.e.r μπορω να χαρω σε κονσολα ουτε bf2 πχ :p μην αρχισουμε παλι console vs pc war, για να ψαχνεται για gaming pc σημαινει πως το παιδι εχει καποιες συγκεκριμενες προτιμησεις και αναγκες. (ετσι θελω να πιστευω τουλαχιστον ). Για την συνθεση οτι ειπε ο winters :)

Μια προταση εκανα, μηπως και τον βολευει τον ανθρωπο, ουτε εγω εχω ορεξη για ανουσια wars.

Link to comment
Share on other sites

Κουτι:http://multirama.gr/products/product?pid=0254273&catid=020700

Τροφοδοτικο:Enermax Revolution 85 ERV850AW PSU (850W) plaisio

CPU:AMD Phenom II x4 965 (AM3, 3.4GHz, Cache 8MB, Box) plaisio

MOBO:MSI 790FX-GD70 (sAM3, DDR3, 790FX) plaisio

RAM:Transcend 2GB DDR3-1600 Ram Kit (2 x 1GB, PC3 12800, 7-7-7-20, TX1600KLU-2GK)

VGA:Sapphire 4870 SVGA ( PCI-Express, 512MB, DDR5 ) x2

Σκληρος:Western Digital Caviar Black 640GB HDD (32MB Cache, 7.200 rpm, Sata, WD6401AALS) plaisio

Drives:LG GH22NS30 Black DVDRW +/- (Sata, Bulk)

Αυτα απο μενα...:D Ελπιζω να σ αρεσει...

crossfire εν οψη DX11 και amd, δωστου και μητρικη με 4x στην 2η slot να ξεμπερδευουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.