Jump to content




ReaperX

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Το γκεημ εχει ακομα ΠΟΛΛΑ προβληματα ,ειδικα στο connection part.

Ο Marine ειναι πολυ πιο δυνατος απο οτι στο παρελθον,και με καλη συνεργασια τα βγαζει περα εναντια στα predator/alien.

Alien is the most fun part ,φοβερη εμπειρια πραγματικα.

Δυστυχως Predator ακομα δεν εκατσε να παιξω αν και αυτος φαινεται fun.

Δυστυχως το TDM ειναι καπως λιτο και μονολιθικο.

Φοβερη ατμοσφαιρα ,τα γραφικα οχι κατι φοβερο-και ας τα χω ολα on-

αν και δεν εχει DX11(οχι οτι θα το βλεπα με την καρτα μου βεβαια)

Το Single ειμαι σιγουρος οτι θα ειναι εκπληκτικο,το MP παλι ειναι ετσι και ετσι....

Link to comment
Share on other sites

Εκανα ενα restart το steam και βλεπω οτι ριξαν και update στο game . . . Καλο αυτο για να δουμε . . . 1 ημερας και ουτε demo και παιζει και update . Ισως να εχει να κανει με το freeze στο join.

i φuck from the first time :p

90949130.jpg

Θελει δουλεια ακομη , στις λεπτομερειες θα κριθει , latency & στοχευση κυριως , και μετα ballance αναμεσα στα 3 ειδη.

Link to comment
Share on other sites

Αργεί λίγο μέχρι να μαζευτούν και οι 8 και να μπει στο παιχνίδι.

Στον predator πως στη μάνα του δουλεύουν τα όπλα? Με το e τα παίρνει αλλά αρνείται να τα εφαρμόσει.

edit.

Πατώντας το ροδάκι του ποντικιού βαράει με τα όπλα.

Link to comment
Share on other sites

to multi δειχνει παντελως αδιαφορο, ετσι λιγο να περασει η ωρα με το αλιεν μεχρι να ζαληστεις κ οκ.. το single παντως πρεπει να ειναι πολυ καλο και μαλλον μονο γι αυτο θα αξιζει..

Link to comment
Share on other sites

" Big fan of AVP2, but this demo flat out sucks balls. UI and menus are horrible and look like what one would expect from a ****ty console port, the server menu is crap, the graphics are quite frankly mediocre, the level design looks like something from an old UT99 map, mouse acceleration/smoothing is turned on by default and cannot be turned off (I ******* hate it when idiotic dev's enable this on PC games!), the auto-aim is unnecessary, and to top it off there is no crouch.....WHY THE F*CK WOULD YOU REMOVE CROUCH FROM AN FPS!?!

I don't know what rebellion were smoking when they were spewing their PR crap about PC being the lead development platform and wanting to make an improved version of AVP1.

Someone should take the license off them and give it back to monolith, at least they have a proven track record!

Now plan to cancel copies pre-ordered for myself and 2 brothers. What a waste of anticipation "

Περιπου παρομοιες εντυπωσεις με τον παραπανω τυπο, με την διαφορα πως το ευχαριστιεμαι το Multi κανονικα, με dedicated server στην final θα ειναι ακομα καλυτερο, να την βρασω την υποστιρηξη για dx11 και eyefinity, το παιχνιδι σταζει κονσολιτιδα απο χιλιομετρα, παρολαυτα μαρεσει γιατι ειναι unique ειδικα ο marine ειναι απιστευτα δυνατος αμα ξερει να κραταει αποστασεις ή να χρησιμοποιηει την καραμπινα σωστα

edit : Ξεχασα να αναφερω πως για καποιον περιεργο λογο το refresh rate μου ειναι στα 60hz αντι για 120, καποιοι αλλοι με 1920*1080 αναλυση κατι τους παθαινει και τρεχει στα 1080i με 30hz :S

Link to comment
Share on other sites

Το κατεβασα και γω...Σαν πρωτη εντυπωση δεν ενθουσιαστηκα και ιδιαιτερα..Το multi ειναι χαλια...Ελπιζω οτι οταν βγει το πληρες παιχνιδι τα πραγματα να ειναι καλυτερα...Επισης τα γραφικα δεν μπορω να πω οτι με ενθουσιαν,παρολο που το επαιξα με ολα στο full..Για καινουργιο παιχνιδι του 2010 τα γραφικα θα τα χαρακτηριζα μετρια...Ελπιζω οτι στο πληρες παιχνιδι (ειπαν για dx11) θα υπαρχει αισθητη βελτιωση και στον τομεα των γραφικων...

Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως εχω παθει πλακα! ...ειμαι σιγουρος οτι με dx11 θα σπερνει ακομα πιο πολυ!

Το eyefinity σπερνει, αλλη αισθηση.....Με ολα full μου παιζει αψογα! 5760χ1080...

Gbak εαν αναφερεσαι στο eyefinity του Trooper θα πρεπει να το δεις απο κοντα για να καταλαβεις...

Link to comment
Share on other sites

βρε ναι δεν αντιλεγω..σιγουρα θα ειναι πολυ εντυπωσιακο και ωραιο με eyefinity..αλλα το παιχνιδι σαν παιχνιδι και ειδικα στο μουλτι..ειναι χαλι μεγαλο

οτι εχει προβληματα εχει! Αλλα ειναι beta, θελω να πιστευω οτι οταν με το καλο βγει σε 2 εβδομαδες ολα θα δουλευουν ρολοι...

Link to comment
Share on other sites

Όταν μια εταιρία βγάζει demo, το βγάζει για να δείξει στον κόσμο, ο κόσμος να γουστάρει, να γίνει ντόρος και τελικά να κάνει καλές πωλήσεις. Πιστεύετε ότι η Rebelion είχε κάτι καλύτερο σε ποιότητα γραφικών ή σε ότι άλλο εκφραστήκατε αρνητικά, και να το κράτησε στο ράφι για να μας κάνει εκπληξη? Αμφιβάλω!

Το τελικό παιχνίδι θα είναι μια από τα ίδια ως προς τα γραφικά. Τυχόν προβλήματα τεχνικής φύσεως θα αντιμετωπιστούν με updates.

Αυτά πιστεύω εγώ. Το διαστημα που μεσολαβεί είναι αστεία μικρό για major αλλαγές. Να είχαν 2-3 μήνες ακόμη να σας πω, "ναι, ίσως βελτιώσουν και τα γραφικά". Αλλά σε 2 εβδομάδες...! ούτε για κατ**ρημα δεν προλαβαίνουν να πάνε!

Εμένα τα γραφικά καλά μου φαίνονται. Και εν πάσει περιπτώση αν το φορτώνανε θα λέγαμε δεν παίζει γρήγορα. Πόσοι χρήστες έχουν βαρβάτες κάρτες? 5%?

Link to comment
Share on other sites

Όταν μια εταιρία βγάζει demo, το βγάζει για να δείξει στον κόσμο, ο κόσμος να γουστάρει, να γίνει ντόρος και τελικά να κάνει καλές πωλήσεις. Πιστεύετε ότι η Rebelion είχε κάτι καλύτερο σε ποιότητα γραφικών ή σε ότι άλλο εκφραστήκατε αρνητικά, και να το κράτησε στο ράφι για να μας κάνει εκπληξη? Αμφιβάλω!

Το τελικό παιχνίδι θα είναι μια από τα ίδια ως προς τα γραφικά. Τυχόν προβλήματα τεχνικής φύσεως θα αντιμετωπιστούν με updates.

Αυτά πιστεύω εγώ. Το διαστημα που μεσολαβεί είναι αστεία μικρό για major αλλαγές. Να είχαν 2-3 μήνες ακόμη να σας πω, "ναι, ίσως βελτιώσουν και τα γραφικά". Αλλά σε 2 εβδομάδες...! ούτε για κατ**ρημα δεν προλαβαίνουν να πάνε!

Εμένα τα γραφικά καλά μου φαίνονται. Και εν πάσει περιπτώση αν το φορτώνανε θα λέγαμε δεν παίζει γρήγορα. Πόσοι χρήστες έχουν βαρβάτες κάρτες? 5%?

Οσοι εχουν ΑΤΙ θα βαλουν το tesselation οn και πιστευω οτι εχει να δωσει ακομα πολυ ....

Πιστευω στα 5760χ1080 να μην σερνομαι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δεν με νοιαζει τοσο to multi εμενα.

Δεν υπηρξα ποτε φανατικος των επαναλαμβανομενων μαχων σε διαδικτυακο περιβαλλον και ασε που δεν αντεχω να μοιραζομαι την διασκεδαση μου με κατι ανοητους μακακες που συχναζουν στο internet...

Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι το single player κομματι του παιχνιδiου το οποιο συνηθως περιεχει σαφως μεγαλυτερο βαθος απο οτι τo multiplayer

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.