Jump to content




ReaperX

Recommended Posts

  • Replies 172
  • Created
  • Last Reply

Πειτε και κανα θετικο ρε παιδια, αμαν πια δεν το πληρωσατε κιολας, demo ειναι ! και dedicated servers θα εχει η full ( οντως η φαση με το matchmaking ειναι σπασιμο νευρων ) και dx11 και eyefinity, περα απτα τεχνικα προβληματα το παιχνιδι εχει προοπτικες,

Καταρχην το balance μεταξυ των 3 φυλων ειναι ΠΑΡΑ πολυ καλο, προσωπικα εχω τρελα με τον marine παρολο που στην αρχη δεν ηθελα να τον επιλεξω λογω των γνωστων προβληματων με το mouse ( θα το φτιαξουν κι αυτο, του φουστη ) ο τυπας μπορει να κανει τα παντα εφοσον κρατησει αποσταση, ειδικα η shotgun και οι χειροβομβιδες του pulse rifle ειναι ολα τα λεφτα, ολο πρωτος βγαινω και εχει πολυ χαβαλε, τι και αν σταζει κονσολιτιδα ? γραφει AvP πανω και αυτο φτανει για να πουλησει ( ελπιζω )

Δεν με νοιαζει τοσο to multi εμενα.

Δεν υπηρξα ποτε φανατικος των επαναλαμβανομενων μαχων σε διαδικτυακο περιβαλλον και ασε που δεν αντεχω να μοιραζομαι την διασκεδαση μου με κατι ανοητους μακακες που συχναζουν στο internet...

Αυτο που με ενδιαφερει περισσοτερο ειναι το single player κομματι του παιχνιδiου το οποιο συνηθως περιεχει σαφως μεγαλυτερο βαθος απο οτι τo multiplayer

Δεν ξερεις τι χανεις τοσα χρονια μαν, το βασικο ειναι να εχεις και μερικους γνωστους και να παιζετε μεταξυ σας ή αναμεικτα, τωρα χυμα στο κυμα μαζι με αλλους ξεκαρφωτους οντως δεν εχει πολυ νοημα στα περισσοτερα multiplayer, ειναι λες και παιζεις εναντιων bots με random skill :p Ελαχιστα fps καταδεχομαι να τα παιξω single player ( βλεπε stalker ) πλεον

edit : να και μια πολυ χρησιμη λιστα με tips http://forums.steampowered.com/forums/showthread.php?t=1135608

Link to comment
Share on other sites

Πάντως το play.com το έχει 23.49 που ειναι πολυ καλη τιμούλα. (http://www.play.com/Games/PC/4-/10085177/Aliens-Vs-Predator/Product.html)

Θα προτεινα να μην βιαστεις αφου αν ειναι ετσι οπως τα λενε σε κανα 6μηνο θα το αγοραζεις με 5€ την digital και 10€ την Retail (οχι πως θα χαλαστουμε κιολας.)

Link to comment
Share on other sites

"poor melee combat " ??? την παλευει ο νουμπας που εγραψε το review ?

Τι αχρηστους βαζουν για συντακτες θεε μου, γι αυτο εχω σταματησει εδω και 6 χρονια σχεδον να δινω ιδιαιτερη σημασια στα review, πολλες φορες δεν τα διαβαζω καν για να μην εκνευριζομαι, θυμαται κανεις το επικο το 101/100 του κλαδη για το HL2 ? :p
Link to comment
Share on other sites

Το hl2 το δικαιουταν :p Απο τα πρώτα fps ( μετα το hl1 ) που πχ εσκαγε bomb διπλα σου και προσομοιωνε το ακουστικο το οπτικο και το ωστικο θεμα . Και σε τετοιες ''λεπτομερειες'' ακομη και σημερα fps wannables δεν το φτανουν .

Link to comment
Share on other sites

Srsly.

Ποσο "ΜΙΑΜ" ειναι το Αliens Vs Predator: Hunter Special Edition (και για PC)

cat_avp-xbx-ce.jpg

get-image.dyn?imageId=6921741

Includes:

* Το παιχνίδι Aliens vs Predator

* Ένα κόμικ Aliens vs Predator από τη Dark Horse (στα Αγγλικά)

* Θήκη Steelbook

* Tο O-Ring (clear plastic sleeve)

* Mία κάρτα PDLC με κωδικό unlockable για 4 έξτρα πίστες διαθέσιμες μόνο στο special edition

* Ένα mouldable facehugger (mouldable σημαίνει ότι δεν είναι άγαλμα. Οι κλειδώσεις λυγίζουν κανονικά και ανοίγει ολόκληρο)

* Ένα A6 3-D lenticular postcard (αλλάζοντας οπτική γωνία δείχνει αντίστοιχα 3 διαφορετικές εικόνες)

* Ένα Weyland Logo Material sleeve badge (σηματάκι)

Θελω facehugger ,να αγκαλιαζει το πανελ των Z5500~~~~>!

Εdit:το Single παιδες ειναι 3 κομματια (ενα για καθε "class") με ~6 ωρες gameplay.

ΚΑΘΟΛΟΥ ασχημα.

Link to comment
Share on other sites

Την collector's με το face hugger ψήνομαι άσχημα να την αγοράσω αλλά φοβάμαι μήπως μου επιτεθεί το ρημάδι κανένα βράδυ στον ύπνο μου και ξυπνήσω με κανένα alien στο στομάχι :hehe: (είναι αυτό που λέμε ξύπνησα με ένα βάρος.... :p)

Link to comment
Share on other sites

Την collector's με το face hugger ψήνομαι άσχημα να την αγοράσω αλλά φοβάμαι μήπως μου επιτεθεί το ρημάδι κανένα βράδυ στον ύπνο μου και ξυπνήσω με κανένα alien στο στομάχι :hehe: (είναι αυτό που λέμε ξύπνησα με ένα βάρος.... :p)

Αμα γατζωσει στη μουρη σου δεν θα χεις και πολυ χρονο πριν ανοιξεις φαρδυς πλατυς γεννωντας ενα αξιολατρυτο πλασματακι!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οκ μονο το facehugger που ειδα το χτυπησα.Δεν ξερω τι λετε οτι ειναι μαπα κτλ εγω που ειμαι φαν των ταινιων εχω σκαλωσει ασχημα με το ντεμο ειδικα το αλιεν ειναι πολυ πιο βελτιωμενο απο το προηγουμενο.

Link to comment
Share on other sites

Εχεις ξανα ασχοληθει με online fps ? Για ενημερωσε μας μηπως και μπορεσουμε να σου προτεινουμε τπτ αλλο .

Θες κατι πιο απλο - ευκολο - κατι πιο πολύπλοκο ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ :)

Είμαι 29 και απο τα 19 παίζω On-line φπς, απο Quake1,2,3 moha, και διάφορα άλλα!

Απλά το πολύ σκοτεινό, τα μέτρια (για σήμερα) γραφικά, και λίγο η κίνηση με ξενέρωσαν.

Ισως είμαι φαν πιο πολύ "πιο ρεαλιστικών" παιχνιδιών....

Link to comment
Share on other sites

Ναι μωρέ :)

Είμαι 29 και απο τα 19 παίζω On-line φπς, απο Quake1,2,3 moha, και διάφορα άλλα!

Απλά το πολύ σκοτεινό, τα μέτρια (για σήμερα) γραφικά, και λίγο η κίνηση με ξενέρωσαν.

Ισως είμαι φαν πιο πολύ "πιο ρεαλιστικών" παιχνιδιών....

Boy,stick to your WOW.

T.Hanks

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.