Jump to content



Χρεοκοπία Ελλάδας


Chosen

Recommended Posts

βρε βρε ...

Καλά ρε που το πρόσεξες; Τι μάτι είναι αυτό; Ο Πάγκαλος είσαι; :p

Βασικά θα ήταν ποιο σωστοί οι συριζαίοι αν μπαίνανε ως δημιουργοί με τους προσωπικούς τους λογαριασμούς στο facebook και ΟΧΙ τον κομματικό. Κύριοι του Σύριζα Υδρας: FAIL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=3p26gjPSi7c]YouTube - ‪Μίκης Θεοδωράκης: Ομιλία στα Προπύλαια (31/5/2011)‬‏[/ame]

Απροσκύνητος.

βρε βρε

32222y.jpg

Βρε τον (Χ)Υδράκο....

Έγινε επεξεργασία από Petrossortep
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γι' αυτό δεν είμαι πλούσιος, γιατί μου δώθηκαν ευκαιρίες (ειδικά μέσα από την δουλειά μου), αλλά όσο και να διαφωνώ, όσο και να αγχώνομαι, όσο και να τσαντίζομαι με τον εργοδότη μου, του αναγνωρίζω ότι μου έχει φερθεί σαν βασιλιά και δεν θέλω να εκμεταλλευτώ τις γνώσεις και την εμπειρία μου εκεί μέσα για να του καρφώσω το μαχαίρι στην πλάτη, ειδικά όσο αυτός είναι σε δυσχερή θέση... Το ίδιο πράγμα είναι, προδότης θα ήμουν και εγώ τότε, προδότες είναι και αυτοί που εκμεταλλεύονται αυτήν την κατάσταση...

Κατσε ρε μαστορα, κατσε ρε αρχηγε.

Δεν καταλαβαινω γιατι θεωρεις προδοσια και καρφωμα στην πλατη του εργοδοτη αν κανεις κατι για σενα.

Ισα ισα, αν καποιος σε εκτιμα θελει το καλο σου..σε παρακαλω ελα τωρα. Και στην τελικη κανε κατι δικο σου και βαλε επενδυτη τον εργοδοτη σου για να κερδισει και αυτος, win-win.

Link to comment
Share on other sites

ΤΟ MEGA πως και είναι όρθιο ρε παιδιά; Απορώ δηλαδή....

ΤΡΕΜΗ: "Μέχρι τώρα είχαμε (απο τους αγανακτισμένους) επίθεση κατά του κοινοβουλευτισμού και της Δημοκρατίας. Από χθες (γεγονότα στην Κέρκυρα) έχουμε και επίθεση κατά της χώρας"!

Φτάνει ρε με τόση ελευθερία....δεν θέλουμε άλλη.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

μάλλον πήρε γραμμή οτι άρχισε να τρέμει ο κ@λος της....ακούς εκεί επίθεση κατά του κράτους η άμυαλη, ποιο ειναι το κράτος μωρή βαρεμένη, οι πολίτες δεν είναι το κράτος; οταν τους ''μπιπ'' επί 24ωρου τι θες να κάνουν, να σου πουν κι άλλο; εκει πιετε τα τώρα, και εσυ και ο πρετενετέρης και οι άλλοι ''διαμορφωτες της κοινης γνώμης'' ετοιμάστε τα ελικόπτερα....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Πάντως τους αδικούμε κάποιες φορές.

Οι άνθρωποι είχαν μαζευτεί να μιλήσουν για τους πρόσφυγες και τους μετανάστες.

Υπερβάλων ζήλος τους έσπρωξε να μπουν κρυφά σε ενα καϊκι νύχτα, προκειμένου να γνωρίζουν από πρώτο χέρι όλες τις πτυχές του μεταναστευτικού ζητήματος έτσι ώστε να το λύσουν ευκολότερα:p

----------------------------------------------------------------------------

Και ενα σκανδαλάκι για να κρατάμε την παράδοση

Σύμφωνα με το πόρισμα των ελεγκτών δημόσιας διοίκησης, συσσωρεύτηκαν οφειλές για δημόσιες σχέσεις που υπερβαίνουν τα 7 εκατομμύρια ευρώ.
Σύμφωνα με το πόρισμα, τη διετία αυτή ο Οργανισμός προέβη σε ενέργειες δημοσίων σχέσεων που θεωρήθηκαν προβληματικές με «απευθείας αναθέσεις και διενέργεια πρόχειρων διαγωνισμών, με κατάτμηση της προς προμήθεια ποσότητας και αξίας των αυτών ή ομοειδών υλικών, αντί διενέργειας ανοικτών διαγωνισμών», παρακάμπτοντας το Δ. Σ. του ΕΟΤ.

Θα ακολουθήσει λάμψη αλήθειας, το μαχαίρι στο κόκκαλο και τα γνωστά...

Link to comment
Share on other sites

βρε βρε

32222y.jpg

Δεν υποστηρίζω τον σύριζα αλλά:

1. Λές να είναι τόσο βλάκες που θα έπαιρναν μέρος με το όνομα "Σύριζα Ύδρας" στο fb;

2. Ποιός θα είχε συμφέρον σε ένα απολίτικο κίνημα να φανεί ότι το οργανώνει ένας συγκεκριμένος φορέας ενός πολιτικού χώρου;

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ΤΟ MEGA πως και είναι όρθιο ρε παιδιά; Απορώ δηλαδή....

ΤΡΕΜΗ: "Μέχρι τώρα είχαμε (απο τους αγανακτισμένους) επίθεση κατά του κοινοβουλευτισμού και της Δημοκρατίας. Από χθες (γεγονότα στην Κέρκυρα) έχουμε και επίθεση κατά της χώρας"!

Φτάνει ρε με τόση ελευθερία....δεν θέλουμε άλλη.

Οι ειδήσεις του MEGA είναι τόσο αληθινές όσο η φάτσα της Τρέμη.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

astro τη φωτογραφια εγω την τραβηξα.

Τον διαγραψαν τελικα τον συγκεκριμενο,αλλα γιατι σου φαινεται τοσο παραξενο;

Εχεις παει να δεις στη Συνελευση που γινεται καθε μερα τι παιζει; Βρωμαει πολυ αριστερα :p

Δεν ειναι αυτο το θεμα παντως,ενταξει.Ολοι εχουν τις ιδεολογιες τους,αυτο δεν καταργειται,αλλα μη μου υπογραφει και σαν Συριζα Υδρας ο οποιοσδηποτε ιδρυτης μιας σελιδας που αντιπροσωπευει εναν ανεξαρτητο λαο. :)

Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε μαστορα, κατσε ρε αρχηγε.

Δεν καταλαβαινω γιατι θεωρεις προδοσια και καρφωμα στην πλατη του εργοδοτη αν κανεις κατι για σενα.

Ισα ισα, αν καποιος σε εκτιμα θελει το καλο σου..σε παρακαλω ελα τωρα. Και στην τελικη κανε κατι δικο σου και βαλε επενδυτη τον εργοδοτη σου για να κερδισει και αυτος, win-win.

Δεν μπορώ να σου πω κάτι περισσότερο, απ' το ότι σαν άνθρωποι κάνουμε ότι μπορούμε για να κοιμόμαστε καλύτερα τα βράδια...

Εδιτ

Εννοώ ότι ο καθένας κάνει αυτό που νομίζει σωστό...

Έγινε επεξεργασία από Jaco
Link to comment
Share on other sites

ΠΟια δημοκρατία? Αν ονομάζεται αυτό Δημοκρατία τότε 1000 φορές τη χούντα του Πααδόπουλου

α όλα και όλα οι αγωνιστές μπλα μπλα μακακίες τέτοιες, πολυτεχνείο να διώξουμε μπλα μπλα έφεραν την ελλάδα σε αυτό το σημείο επειδή δεν μπορούσαν να τρώνε για αυτό τον διώξανε.

(να τονίσω ότι διηκάνε όσοι ήταν αγωνιστές τότες)

εγώ ένα έχω να πω αν δεν μονιάσουμε και ΔΕΝ κοιταμε την πάρτη μας θα υπάρξει πρόοδος . Διότι μία φορά είχαμε καλό τσοπάνη και το ευχαριστώ ήταν να τον φυλακίσουμε ....

και ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΖΩΤΙΚΗΣ ΣΗΜΑΣΙΑΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΧΩΡΑ (ΔΕΗ,ΕΥΔΑΠ,ΟΤΕ) ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΝΑ ΠΟΥΛΙΟΥΝΤΕ !!

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κατσε ρε μαστορα, κατσε ρε αρχηγε.

Δεν καταλαβαινω γιατι θεωρεις προδοσια και καρφωμα στην πλατη του εργοδοτη αν κανεις κατι για σενα.

Ισα ισα, αν καποιος σε εκτιμα θελει το καλο σου..σε παρακαλω ελα τωρα. Και στην τελικη κανε κατι δικο σου και βαλε επενδυτη τον εργοδοτη σου για να κερδισει και αυτος, win-win.

αν καταλαβα καλα αυτο που λεει ο τζακος ,εννοει οτι ΑΠΟΡΡΙΠΤΕΙ την εξης κατασταση :πχ εκει που σου δινει το bawss 5 ,επενδυει σε σενα για να βγαλει 50 και απαυτα 5 εσυ ,15 εξοδα 20 τοαφεντικο τα λοιπα επενδυσεις, να πας εσυ στον πελατη ,να του πεις αντι για 50 40 ,και αντι για 5 να παρεις 40 και το αφεντικο - επιχειρηση 0

Απορριπτω κ εγω :) ,δεν θα νιωθα ανετα να την φερω στα ατομα που μου δωσαν την μεγαλη ευκαιρια....

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nαι εεε...

Αν νομίζεις ότι είσαι Δημοκρατία κοίτα γύρω σου και θα καταλάβεις ότι είσαι σε χούντα χειρότερη από του Παπαδόπουλου....

Έγινε επεξεργασία από Tsakonas
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nαι εεε...

Αν νομίζεις ότι είσαι Δημοκρατία κοίτα γύρω σου και θα καταλάβεις ότι είσαι σε χούντα χειρότερη από του Παπαδόπουλου....

δηλαδη τι ηταν καλυτερο κατα 1000 φορες στη χουντα του παπαδοπουλου?

συγκεκριμενα πραγματα,οχι αερολογιες.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.