Jump to content



Official Battlefield 3 Thread


Jaco

Recommended Posts

Αστο σου λενε με τον οτε...

Θα μπλεξεις και θα χαλασεις τσαμπα τη γραμμη και ειναι κριμα...

Τσεκαρε σε πρωτη φαση αν υπαρχει επιλογη upnp στο κινεζο-router και κανε την disable αν ειναι ενεργοποιημενη...

Απενεργοποιησε firewall ή κανε forward τις πορτες για το bf3 (μπορει και να βοηθησει αυτο).

Τα ports για το bf3 ουτε που ξερω ποια ειναι (googlare θα το βρεις ευκολα)...

Και τελος, κροισος εισαι.

Ασε τις τσιφουτιες και πανε παρε κανα router της προκοπης και ασε την γκρινια...

Pro-gamer εισαι.

Το unpnp τα κάναμε Disable

Το Firewall το κάναμε Disable

Τα Ports τα εβαλα (έβαλα κάμποσα)

Και τα ελένχω με ένα Port program να το πω αλλά λεει δεν δουλεύουν.

Τώρα μπορώ να πω ότι..

Τουλάχιστον έφυγε αυτό το σπαστικό Spike αλλά υπάρχει

το SNR είναι γύρο στα 9 (κανονικά έπρεπε να είναι 30)

αυτά άντε να δουμε..

Link to comment
Share on other sites

το SNR είναι γύρο στα 9 (κανονικά έπρεπε να είναι 30)

αυτά άντε να δουμε..

Wrong...

Μια χαρα ειναι το snr. Εκει πρεπει να ειναι.

Ρε μηπως εχεις γειτονα τον [MENTION=21127]gousias1979[/MENTION] και εχει επισκεφτει το router σου;

Link to comment
Share on other sites

Τιποτα το σπουδαιο η κατι που δεν εχετε δει σχεδον μεχρι τωρα,

στο 3:39 αρχιζει και δειχνει λιγο απο το καινουργιο tank mode.

Δυο παρατηρησεις μονο...

Καταρχην απο το κοινο πρεπει να τον χειροκροτουν μονο οι φιλοι του. Τοσο ενθουσιασμο δεν εχω ξαναδει...

Στο 1:40 ακουστε πως βγαινει η φωνη του οταν λεει οτι ειναι ο lead designer της Dice...:sarcastic::hehe::hehe: (δεν πρεπει να ειναι και πολυ περηφανος για το που δουλευει)

Link to comment
Share on other sites

Μερικες ακομα πληροφοριες και λιγο νεο οπτικο υλικο σχετικα με το Armored Kill και το νεο map, το Caspian Border 2 εεε..!!! Armored Shield ηθελα να πω καθως και το νεο mode το Tank Superiority:

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=G-RQZPOJX7E]Battlefield 3: DLC - Armored Shield Level in Tank Superiority - YouTube[/ame]

Ένα ωραίο βιντεάκι που αναλύει λίγο παραπάνω το Tank Superiority Mode και δείχνει λίγο footage παραπάνω από το map Armored Shield.

More Battlefield 3: Armored Kill Tank Superiority Gameplay, Additional Weapon DLC to Come?

Link to comment
Share on other sites

Ένα ωραίο βιντεάκι που αναλύει λίγο παραπάνω το Tank Superiority Mode και δείχνει λίγο footage παραπάνω από το map Armored Shield.

More Battlefield 3: Armored Kill Tank Superiority Gameplay, Additional Weapon DLC to Come?

ντεν ηκε λαιφτα γκια σκουλοιω?:p

Link to comment
Share on other sites

35€ Premium

Buy Battlefield 3 Premium, Battlefield Premium, BF3 Premium

Για οσους ενδιαφερονται.

Εχει απο προχθες αυτο το "offer", εκανα account και αγορα εχθες και μου ζητησαν να τους στειλω σκαναρισμενα μια "αιτηση" που στη δινουν, ταυτοτητα κλπ δε θυμαμαι. Ολα αυτα αφου εκανα πληρωμη κανονικα μεσω paypal γιατι λεει εχουν πολλες περιπτωσεις fraud.

Χεστηκα με το συμπαθειο εγω αν εχουν περιπτωσεις fraud, μπαινω στο online support που λειτουργουσε και λεω στον τυπο εκει δεν ειμαι διατεθιμενος να στειλω τιποτα σκαναρισμενο, ποτε δε μου το ξαναζητησαν αυτο κλπκλπ με τα πολλα λεω ειτε δωστε μου το premium που πληρωσα, ειτε καντε μου refund. Και μου εκαναν refund :p

Αν ειναι κανεις διατεθημενος να στειλει σκαναρισμενη την ταυτοτητα του σε καποιο site ας το κανει, εγω προσωπικα δε το προτεινω (το site). Μπορει να εχω και εγω αδικο στην υποθεση αυτη δε ξερω, αλλα ακυρο απο μενα.

Προτιμω να δωσω 42 στο πλαισιο να το παρω και να μαι ησυχος

Link to comment
Share on other sites

Εχει απο προχθες αυτο το "offer", εκανα account και αγορα εχθες και μου ζητησαν να τους στειλω σκαναρισμενα μια "αιτηση" που στη δινουν, ταυτοτητα κλπ δε θυμαμαι. Ολα αυτα αφου εκανα πληρωμη κανονικα μεσω paypal γιατι λεει εχουν πολλες περιπτωσεις fraud.

Χεστηκα με το συμπαθειο εγω αν εχουν περιπτωσεις fraud, μπαινω στο online support που λειτουργουσε και λεω στον τυπο εκει δεν ειμαι διατεθιμενος να στειλω τιποτα σκαναρισμενο, ποτε δε μου το ξαναζητησαν αυτο κλπκλπ με τα πολλα λεω ειτε δωστε μου το premium που πληρωσα, ειτε καντε μου refund. Και μου εκαναν refund :p

Αν ειναι κανεις διατεθημενος να στειλει σκαναρισμενη την ταυτοτητα του σε καποιο site ας το κανει, εγω προσωπικα δε το προτεινω (το site). Μπορει να εχω και εγω αδικο στην υποθεση αυτη δε ξερω, αλλα ακυρο απο μενα.

Προτιμω να δωσω 42 στο πλαισιο να το παρω και να μαι ησυχος

τα ιδια μου εστηλαν και εμενα, αλλα επειδη ηταν αργα και βαριομουνα, (οχι πως ειχα την ορεξη να εκτυπωνω, σκαναρω κτλπ) δεν εκανα τιποτα, μεχρι που σημερα μου εστηλαν μειλ να τους στηλω ενα αριθμο σταθερου να

επικοινωνησουν μαζι μου, τελικα με πηραν μετα απο λιγο στο κινητο αφου το ειχα δωσει στο site για εξακριβωση και ολα οκ,

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.