Jump to content



Test Drive Unlimited 2


Nephiλiμ

Recommended Posts

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
εδω λενε οτι βγενει και δεν εχει ερθει τιποτα ακομα στα μαγαζια http://www.eurogamer.net/releases.php?platform=pc

γιαυτο πανω πανω εχει το spotted an error.

On 3 March 2010, Atari announced that Test Drive Unlimited 2 would be released in the fourth quarter of 2010. The release date was later moved to Q1 2011.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ferrari Unlocked and Exclusive item of clothing!

Save the date! This Saturday from 9AM to 1PM PDT (16:00 to 20:00 GMT) we will be featuring one of Ferrari’s cars for all of you Beta testers. We will also be introducing an SUV for some off-roading fun. (And to gather your feedback too!)

απο mail που μου έστειλαν

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Άσε τα γραφικά.. από gameplay τι λέει; Τέρμα arcade; Τιμόνι έχεις;

τιμόνι δεν έχω

με το πληκτρολόγιο δεν μπορούσα καθόλου εύκολα να ευθυγραμμίσω στο δρόμο με βροχή

δεν θεωρώ οτι είναι arcane με την γενική έννοια, εχει αρκετά στοιχειά συμπεριφοράς με το προηγούμενο test drive

είναι ακόμα μπετα βέβαια

Link to comment
Share on other sites

Έχω και εγώ καιρό τώρα που μου δίνουν beta...

Αρκετά στοιχεία έχει ναι αλλά είναι τελείως διαφορετικό από το tdu 1 στην οδήγηση σε σημείο και arcadιαζει αρκετά και δε νομίζω οτι θα αλλάξει δραματικά στην τελική έκδοση...

Τα γραφικά των αμαξιών είναι πολύ καλύτερα από τα γραφικά του περιβάλλοντος σε σημείο να είναι ενοχλητικό.Το 1 για μένα είχε πολύ καλύτερα...

Το offorad είναι μάπα τελείως δεν έχω να πω κάτι γι'αυτό...

Δε ξέρω τι άλλο να σχολιάσω έχω ξενερώσει άσχημα γιατί το 1 το είχα λιώσει από την πρώτη στιγμή που βγήκε και Online k single...

εδιτ

jimakoZzz ασε ρε πως και πως περίμενα να έχουν βάλει οι άχρηστοι τα έγραφα και στο φορουμ τους τίποτα μας έγραψαν.εβαλαν ομως φλας !!χαχ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Η Atari ανακοίνωσε την ημερομηνία κυκλοφορίας για το Test Drive Unlimited 2.

Έτσι στις 11 Φεβρουαρίου 2011 το Test Drive Unlimited 2 θα κυκλοφορήσει για PC, Playstation 3 και Xbox 360 (για την Ευρώπη)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.