Jump to content



Test Drive Unlimited 2


Nephiλiμ

Recommended Posts

θα το δοκιμασω αλλα εχω ξενερωσει

xbox360 gamepad amartole

Και η καμερα απο μεσα ειναι αθλια...

Δες και εδω. Ο τύπος τα έχει πειράξει ακριβώς αντίθετα από εμένα (τέρμα δεξιά). Θα τα δοκιμάσω κι' εγω.

Βρήκα και ενα camera hack στο παραπάνω forum που λένε ότι βελτιώνει το cockpit view.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 119
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Το παιχνίδι ομολογώ ότι είναι πολύ ωραίο.

Δε μπορώ να πετύχω καιρό με συννεφιά να βγάλω 2 μαμημένες φωτό!!!:rant:

@ Arkuthas

Εδώ είναι ο χάρτης για το πρώτο νησί(Ibiza)...

Map | Test Drive Unlimited 2 Life

Για το δεύτερο νησί(Hawaii) θα ψάξω λίγο μήπως βρω!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα Logitech Cordless Rumblepad 2 και δεν μπορώ να το κάνω με τίποτα να παίξει! Δεν το αναγνωρίζει καθόλου, ούτε με detect, τίποτα απολύτως. Δοκίμασα και το xbox controller fix(με τα files που νομίζει το game ότι έχεις το xbox controller) που δουλευει με όλα τα παιχνίδια που έχω προσωπικά δοκιμάσει και δεν άνοιγε καν. Μόλις έσβησα τα αρχεία του fix δούλεψε κανονικά.:fist:

Edit: Για όσους έχουν άλλο gamepad εκτός του xbox, και χρησιμοποιούν το fix, βρήκα τη λύση. Από τα files του fix ΔΕΝ αντιγράφετε το dinput8.dll γιατι το παιχνίδι θα κολλάει στην οθόνη έναρξης και δεν θα παίζει.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ένα πράγμα μου δημιουργεί απορίες.Τα SUV και τα classic έχουν μόνο b4,b3 και c4,c3.Ενώ τα άλλα πάνε μέχρι Α1.Επίσης πολλά κλασσικά που θα μπορούσαν να είναι c2,c1 λείπουν.Υπάρχει πιθανότητα με DLC να μπούνε και άλλες κατηγορίες;

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

προτεινω να φτιαξουμε μια λιστα στην οποια να προτεινουμε τι αυτοκινητο ειναι καλητερο για καθε κατηγορια.

ρε παιδια το audi ττ μου φαινεται χειροτερο απο subaru αλλα τα στοιχεια λενε το αντιθετο...

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε τα σε test drive θα καταλαβεις αμεσως αν σου κανουνε η οχι και αργοτερα που θα αποκτησεις φραγκα τα αγοραζεις ολα..:p .. ..Τo tt οντως ειναι μαπα...το subaru αν δεν κανω λαθος ειναι το πιο καλο στην κατηγορια του.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.