Jump to content



Ερευνα για τις μονογονεικες οικογενειες και τα παιδια


Tsakonas

Recommended Posts

Oh hai!

Μια φιλη κανει στο μεταπτυχιακο της ερευνα για το προαναφερθεν θεμα,πχ τι συμβαινει οταν ειναι χωρισμενοι οι γονεις και ο ενας γονεας στρεφει το παιδι κατα του αλλου κλπ..

Οποιος θελει συμπληρωνει το ερωτηματολογιο,(Αν θελει δινει και μια απαντηση 2-3γραμμων στις ερωτησεις που ζητουν τεκμηριωση) και το στελνει στο m60361[at]gmail.com

καθε γνωμη ειναι πολυτιμη

ευχαριστω...

ερωτηματολόγιο.doc

Link to comment
Share on other sites

ΟΚ

(δεν διευκρινισε μερος του σωματος λεει)

δεν μ' αρέσει,

είναι παχουλή και μελαχρινή :upside::flower:

any way

με χωρισμένους γονείς πιάνει?

αλλιώς παίζει να σου μαζέψω μονο 2 και αυτό από κάτι φίλες μου και αν συμφωνήσουν γιατί είναι ευαίσθητο το θέμα

Link to comment
Share on other sites

ευχαριστω αδελφοι.Μου κανει και η δικη σας γνωμη ομως... (σαν πωλητης τελεμαρκετινγκ καταντησα)...μου λειπουν 87,μπορειτε να τα κανετε 85...

σε πειράζει άμα συμπληρώσω καμια δεκαρια μονος μου από το μυαλό μου?

η δεν λέει?

μπορεί να έχω και τους δυο γονείς αλλα μπορούμε να πούμε πως το θέμα τις ερευνας είναι "άμα ήσασταν μονογονικοί"

Link to comment
Share on other sites

σε πειράζει άμα συμπληρώσω καμια δεκαρια μονος μου από το μυαλό μου?

η δεν λέει?

μπορεί να έχω και τους δυο γονείς αλλα μπορούμε να πούμε πως το θέμα τις ερευνας είναι "άμα ήσασταν μονογονικοί"

η δημοσκοπηση απευθυνεται σε ολους,οχι μονο στους χωρισμενους η μονογονικους...δηλ οποιοσδηποτε απαντα,τι γνωμη εχει για τους χωρισμενους/μονογονικους...

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tsakona, θα ήθελα πολύ να απαντήσω στα ερωτήματα, αλλά δυστυχώς δεν ανήκω στο εύρος ηλικιών που απευθύνεται τον εν λόγω ερωτηματολόγιο (και ούτε οι γονείς μου είναι χωρισμένοι).

Μπορεί αύριο (δεν υπόσχομαι τίποτα) να το δώσω στην αδερφή μου να το συμπληρώσει. ΟΚ?

:flower::)

Link to comment
Share on other sites

Ναι βρε... κάλλιστα μπορεί να μπει, απλά δεν θα ξέρει πως να αντιστοιχίσει τα στοιχεία μετά. Εκτός βέβαια αν δώσει σκέτα τα στατιστικά, αλλά αυτό θα είναι άκυρο αφού κάποιες από τις ερωτήσεις θέλουν και μερική ανάπτυξη.

Τις απαντήσεις αυτές θα τις δώσει χύμα; :p

Αν καταλαβαίνεις που το πάω... :flower::)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.